Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 13:21:07
EUR 34.9608 13:21:07
USD 32.5042 13:21:07
ALTIN ONS $2325.5150 13:21:07

Konu: haftalık kapanışlar bu rakamların üstünde olmalı

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

değerli dostlar grafikte haftalık kapanışların olması gereken rakamların sınır sevyesini verdim bu rakamların üstünde haftalık kapanışlar gelmeden düşüş trendi bozulmamıştır. şuana kadar bozulmadı. grafik hakkında sormak istediğinizi sorabilirsiniz. anlamadığıız bir yer olursa cevaplarım

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

gümüş için grafk paylaştım kardeşim sayfamda. mevcut

Hasanhoca06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Bilmukabil cümlemizden kardeşim

Hasanhoca06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanhoca06 ()

Ben de istiyorum

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanhoca06 ()

Allah razı olsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

grafkte olabileceği aralık mevcut 1925 üzerinde kapanışlar ve haftalık kapanış lazım gerisi alt çizgiye kadar olumlu haber akışlarına göre çekilir şuan için 1880-1910 aralığında hafta içi gider gelir diye düşünüyorm

asil_1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asil_1907 ()

düşüş seviyesi kirilmadiysa eger ilk basta gramda fiyat aralığın kac pazartesi icin

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

alt yorumda ons grafiğini kaçıranlar için tekrar paylaşıyorum buyurun. bu akşam kapanış yine trendi kıramayacağa benziyor haftaya daha düşük bir seviye takip edeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah kardeşim 4 kişi oldu

As71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

o seviye bu trend kırılmadan oraya giderse olabilecek en kötü senaryo önümüzde 4 hafta var takip edilmesi gereken ve ben haftalık paylaşıyorum grafik. trend bozulduğunda bilgi veririm kendi öngörümü

wie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yasomavi ()

Ben de isterim gümüş grafiği çalışmanızı

0BeğenmedimŞikayet

Ons2020 ()

Cok iyi olur..

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Hocam gunaydin 4 oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah kardeşim 3 kişi oldu @Meleda kardeşimle beraber

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

As71 ()

Bi yardimci ol bari

0BeğenmedimŞikayet

wie ()

1751 ons a düşecek diyorsun dogru mu o kadar salacak mı ?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu günki kapanışın ons olarak 1925 seiyesinde kapanırsa trend bozulur yükseliş hızlanır bu seviyelerin altında mı üstünde mi kapanacağını görmeden yükselecek yada düşcek demek benim nazarımda aldatmaca olur. grafikte verdiğim rakamlar benim aşılması gereken haftalık kapanışlarımdır

felix_nehir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıncıkez ()

Felix nehir kimsenin ağzınla iş yapma kardeşim düşer çıkar kimse bilemez o yüzden içinden geçeni yap pişman olma

felix_nehir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hocam ben isterim gümüş çalışmanızı görmek

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

benim ön görüm paylaştığım grafikte ons bazlı gram olarak çalışma yapmak bana mantıklı glmiyor çünkü gram ons ve dolarla hesaplanıyor dolara mudahale edile biliyor ancak yeterince gram iççin istek gelirse gram çalışmasınıda gün içinde yaparım 1 gümüş 1 gram talebim var 10 üzerinde olursa bu talep ön görülerimi grafikle apaylaşırım

Acemii33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Yaparsanız seviniriz..

9BeğenmedimŞikayet

volpann ()

gümüş çalışmasını çalışması gelsin mi ? kaç kişi istiyor 10 üzerinde talep olursa çalışıp paylaşayım

As71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

felix_nehir ()

mrb kusura bakmayın ne olur hiç anlamadıgımdan soruyorum altın gidişat nasıl olur haftaya yada yakın sürede ev alıcam ona göre altın hesabını bozdurucam 2 haftalık sürem var. tekrar kusura bakmayın lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Çok yeniyim grafiği yorumlayamıyorum. ev sattım gram alcam hangi seviyeden almalıyım lütfen yardım eder misiniz 480 iyimi daha düsermi

0BeğenmedimŞikayet

As71 ()

Gumusu bozdurmuyammi bende 6 30 bekliyodum

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu günki kapanış 1924 doların üzerinde olmadığı sürece malesef alçalan trend bozulmayacaktır önümüzdeki hafta seviyesini bekleyeceğiz şuan 1910 dolar olan ons bakalım bu hafta kıracak mı geçen hafta sınırda kapatarak bir umut vermişti anck bizimle dalga gçti :)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bilmukabil cümlemize

Mehmetshn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben teşekkürederim saygılar kardeşim

Asi99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetshn ()

Teşekkürler bol kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

22 ekim açıklanacak kararda puan artışı olacak diye düşünüyorum. buda bir miktar çekilmeyi tetikleyeceğini ancak jeopolitik risklerin bunun önüne geçeceğini düşünüyorum. kısıtlı bir geri çekilme yatırım tavisiyesi değildir

Mehmetshn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben teşekküredeim saygılar

Çalıkuşu_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum