Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 16:39:18
EUR 34.8870 16:39:18
USD 32.5406 16:39:18
ALTIN ONS $2320.4000 16:39:18

Konu: 66vip Gümüş/TL - Gr/TL egitim grafigi

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

GRAFIKLER ICINDE ACIKLAYICI BILGILER MEVCUTTUR,

Basit ve acıklayıcı olmasına ozen gosterdım, bır defa bakıp cıkılacak grafık degil, rakamlar asagı yukarı oynadıkca hangı kanal ıcıne girdi yon nereye gibi takip için çizilmiş acıklayıcı ve daimi anlık rakamlarla karsılastırılabılecek bır bılgı grafıgıdır.
Umarım yararlı olur.

Sitedeki en buyuk sorun dusecekmı cıkacakmı yon nereye sorularıdır.
Bu garfık kımseye sormadan o ankı rakama gore ne olavagının hangı kanal ıcınde oldugumuzun bılınmesı acısından cızlmıstır.
Kımse ne baskasına sormak zorunda kalmasın nede kımse o sorulara cvp verıp vebal almasın diyedir.

SAYGILAR

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ayt_altın ()

emegine saglık arkadasım tahmindir olur veya olmaz ancak bizleri bilgilendirmen tavsiye olmadan özveriyle bilgi paylaşman taktire şayandır takip edenler adına teşekkur ederim.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keremnv ()

şuan ıcın zor gozukuyor ytd suan gorebılcegınız maks düşüş 483 oda belkı

Sibelgunn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

batuhann ()

emeğine sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Orta vade hangi aylar kaç ay hocam benim ki baya bi uzun vade oldu sanki arabasız kaldim :(

0BeğenmedimŞikayet

Cem2501 ()

KIsaca sabır sabır sabır... emeğine sağlık Dostum

0BeğenmedimŞikayet

keremnv ()

güzel ve dogru öngörüler tebri ederim

0BeğenmedimŞikayet

Sibelgunn ()

470 gelme ihtimali varmı arkadaşım sattık kalakadık

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

Masalım günaydın, 6,49 dan gümüş mü aldın hayırlı olsun

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LeyL ()

Tesekkurler hocam emeginize saglik

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Üzülme dostum 6.60 'dan da var bende :))

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafige ek olarak orta vade ongörüm ;

1- Trupun has- ta- lıgı 2- abd tes- vık pa- ke- tı belirsizligi 3- abd se- çim- leri 4 - Azer- bay- can durumu vs 5- Teknik verilerdeki orta vade yükseliş sinyalleri

Grafıklerde yükseliş sinyalleri var ve devam edıyor,21 ema ortalaması ustunde olması, indikatorlerın tamamı AL yonlu olmasıdır.

Takip eden ve yorumlarımı onem- seyen arkadaşlarıma tavsıyem; %1- %2 aşagı yukarı hareketleri onemsemeden abd se- cım- le- rıne kadar

Yanı bır ay yada bıraz ustu olmak sar- tı ıle yonun yukarı oldugunu, ellerındekı emtılara sahip cıkmalarını,
küçük düşüşleri alım fırsatı olarak degerlendırmelerını,
panik yapmadan SABIRla beklemelerını tav- sı- ye ederım.

Abd se- cım- ın- den sonra asıl yuk- selı- sın olacagını, şu an belır- sızlık nedenı ıle pıyasan cekılen paraların tekrar pıyasaya gırecegını dusunuyor ve ongoruyorum.

Şu an pi- ya- sa- dan çekilen borsa yada emtiadan çıkan paralar belirsizlik nedeniyle boşta, be- lir- siz- lik bitiminde bu paralar tekrar oyuna katılır ve piyasalar canlanır.

Profılımede eklı yorum genel sayfada cıkmadıgından okumanızı rica ederım...

KISACA; Aşagı yada hareketlere aldırmadan orta vade için yolumuz uzun ve açıktır.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Bavaria_19 ()

Emeğinize sağlık, teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Yine çok güzel ve açıklayıcı bir grafik olmuş. Emeğine sağlık üstadım @66vip

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Süpersin de bende 6.67 den var onu netcez :)

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Ne güzel 6.49tepe rakammış almış oldum çok. basariliyim çook:))

0BeğenmedimŞikayet

Ons2020 ()

Çok anlaşılır olmuş. Emeklerinize sağlık. Teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

Emrah2121 ()

Teşekkür ederiz...

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Emeğine sağlık üstad 10 numara açıklayıcı bir çalışma olmuş

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Vay ustam gelmiş hosgelmis :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum