Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 08:59:30
EUR 34.8294 08:59:30
USD 32.4286 08:59:30
ALTIN ONS $2331.1000 08:59:30

Konu: gümüşçüler Toplanın anlatacaklarım var.. !

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

grafik içinde açıklama mevcut..!

10 gün önce 24.40 ın önemimi anlatana kadar 10 defa grafiği paylaştım malesef çoğu arkadaşımız zarar kes yaptı sağlık olsun diyelim..

bu hafta beklentim 25.56 benim kritik direncim.üstünde kalamazsa 24.40 tan destek alıp rallisini yapar, inş 24.40 a ihtiyaç olmaz.. herkese bol kazançlar.. çok arkadaş bu hafta tersten düze çıkabilir iyi takip edelim..

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

prest ()

rica ederim, şu günlerde yine 6,3lerden sattım, 6,1 lerden aldım, şuan daha aşağı düştü buna zarar olarak bakmayın ben bu arada gümüşümü çoğalttım, şimdi yine alım fırsatı veriyor ama ne kadar düşer ne kadar yükselir bilmiyorum, dalgalarda sörf yapmak gibi şuanda gümüşte al sat yapmak :) ama şu var uzun vade alıyorsanız alın unutun o değerini bulacaktır.

Tuba85 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanhoca06 ()

İnşaAllah önemli bir şeydir

0BeğenmedimŞikayet

Tuba85 ()

Çok sağolun tamamdır

Akliyyun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akliyyun ()

Vadeniz, borcunuz yoksa panik yapmanıza gerek yok. Kenarda kullanmadiginiz parayla alım yaparsanız psikolojinizi bozmazsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Tuba85 ()

Çok düştü diyelim aldığım fiyatın çok altına bozmadan gene çıkacak sonuçta zaman alsada ok anladım ben yeniyim de kusura bakmayın sordum vaktinizi aldım hepinize teşekkürler cevaplar için arkadaşlar

Jacobsaran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuba85 ()

Anladım tamamdır sağolun

erg58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuba85 ()

Teşekkür ederim, anladım sanırım

prest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuba85 ()

Çok teşekkür ederim bilgi için

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

en iyibanka makası bildiğim kadarıyla aktifbankta.. yakınınızda aktifbank varsa sorabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

ben finans ktılım(tfx) banka banka makaslar değişebiliyor... gümüşün tersi pis demek düşüşleri çok sert oluyor bazen. toparlanması bazen hızlı bazen haftalar alabiliyor.. döviz kurları gibi hantal hareket etmez..

2BeğenmedimŞikayet

prest ()

gümüş yıllardır uzun vadede yükseliyor bende o sebple uzun vadede birikim için girmiştim , ancak bu sene yeni yatırımcıların gözdesi oldu, alın unutun uzun vadede mesela, ancak şu sıra alsatçılar içinde bence çok uygun, planınız olmalı parçar parça almak parça parça çıkmak gibi, ben çok şanslı aldım, 3.7 lerden alsatlardan 1500 gram bankadan aldım 100 gramda al satlardan gümüşü çoğalttım, aslında her yükselişi ve her düşüşü kar ettirir bence , çok soğuk kanlı olmak lazım , hedefler koymak lazım :)

0BeğenmedimŞikayet

erg58 ()

Uzun vadede yukselecegi söyleniyor. Kısa vadede cok iniş cikislar oluyor. bu nedenle mumkun olduğunca düşerken almalisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Jacobsaran ()

Tersi pistir: Düşüşleri sert olur ve altına göre düşerken seriye bağlar. Düşünce panik atak olacaksan fazla bulaşma bence ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Tuba85 ()

Hayırlı akşamlar birşey sormak istiyorum ben gümüş almak istiyorum banka önerisi olan vede bu gümüşün tersi pistir demek ne demek yani gümüş alsam düşse satsam zarar ederim demek bu elbet peki ya çok düştü diyelim hiç ellemesem beklesem yine çıkmaz mı yukarı . bu tersi pis nedir lütfen anlatın

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

euro paritesinin yükselmesi ons lara yarıyor.. dolardan çıkış onslara giriş demektir.

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

ons gms 25.56 da yani endex 93 altı gümüşü yukarı atar..

DeaDLove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DeaDLove ()

Hocam gümüşteyiz bekleyelim mi sence?

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

ons altın duraklaması gümüş için iyi.. endex düşmesi gümüşü azda olsa yukarı atar ons altın sonraki hareketi gümüşü daha yukarı atar..

Asteo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asteo06 ()

88 hedef var o zaman düşünemiyorum onsu :)

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

93.08 de takip ediyorum..93 altı şenlik olur.. ons altın bölece dursun daha iyi şimdilik.

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DolarTLEuroTL ()

Bugün euro sterlin yen hafifte olsa dolara karşı değer kaybediyor

Buda dolar endeksini 93 üzerinde tutuyor

93 altına indiğimiz an bu iş bitmiştir

Bugün uyuyabilirsin hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

@DolarTLEuroTL hayırlı sabahlar ustam.

gelirmi dersin yoksa uyuyacam... :))

0BeğenmedimŞikayet

ejderinali ()

Gumus diyor 6.46 mola vercek diyor

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Anlayamadım 6.46 kırılınca cikismi yapayım

0BeğenmedimŞikayet

ejderinali ()

6.30 kadar duser yarim saat buralarda kalirr

0BeğenmedimŞikayet

ejderinali ()

Bu is artik sabah 7 kaldi bosuna bekleme arabistan piyasa acilsin kirarsa onlar kirar

Bayy

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

24.40 gelirse ilave yaparız olmaz mı

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Valla bizim dememizle olsa şimdiye 8 olmalıydı fırsat bitmez öyle deniyor ben yakalayamasamda umarım siz yakalarsınız

42hakan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

"inş 24.40 a ihtiyaç olmaz. "demişsiniz üstad da alım tarafında olanları da düşünmek lazım değil mi. Grafik için teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Eveettt :)

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum