Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 14:13:47
EUR 34.7773 14:13:47
USD 32.3316 14:13:47
ALTIN ONS $2297.1700 14:13:47

Konu: <@kıncı> Dxy uzun vade..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

dolar endeksindeki bu uzun vadeli görüntü dolar için kötü bizim gibi gelişmekde olan ükler için çok güzel bir grafik doların yaklaşık 10 yıllık yükselen trendi bitebilir ama bu 7,90 dan mı 8,27 demi yoksa 9 damı olur kestirmek zor. bu grafik önümüzdeki 5 6 yıl doların deger kaybedecigi bunu karşısında ne varsa degerlenmesini gerektigini söylüyor borsalar emtialar, bahar günleri gelicek biraz daha sabır gerek..

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Tuta ()

Hayır doların 2010 dan gelen trendi bitti

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

EyvALLAH Hocam bizi biliyorsun biz de seni iyi biliyoruz öngörülerin tutarlı nabza göre şerbet verenlerden değilsin

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Öyle vallahi ablacım. Doğru diyosun :)

Kervan001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kervan001 ()

; )) piyasa adamın gadasini alır sukuta duçar eder bildiğini bilmez eder demedik mi ablam ; ))Çok şükür iyiyim teşekkür ederim

Öznur_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Siz acemiseniz biz ölelim :) Çok şükür iyiyim kardeşim sen nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Dur durduğun yerde takipteyiz . Sen ve bir kaç hocalarımızın bilgileri önemli ..

1BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Siz gitmeyin lutfen gercekten tskip edenlerinjz var kio bey

0BeğenmedimŞikayet

messs1907 ()

kkio samimi söliyim ben sadece seni ve toplantı tarihlerine bakııyorum gerıısı boş:)

0BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

Eyvallah emegine saglik
Benimde var
Bir matematik hesabim
24 gorelim netlesir.

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Kio 2018 deki gibi olması imkansız şuan öyle güçleri yok

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Teşekkürler sağol kardeşim

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kervan001 ()

bizde acemiyiz ablam nasılsın bu arada

Öznur_16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Teşekkürler sağolun.

Kel_Benjamin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

söylede kayıt altına alalım :) aylıkda 1879.44 altında kalırsak 1682 hala masa demekdir üstüne atarsak düzeltme bitiyor diyebiliriz ocak aynı mumu ile teyit gelirse rahatlar.

gramda dolar kaynaklı yatay ve hafif düşüşün trendin devamını bekliyorum dolarda 7 ler gelebilir bu arada onsun durumuda önemli gram için 1880 üstündemi olucak altındamı ona bakıcaz..

Heysen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

Bak iyi olur :))

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Emeğinize sağlık abi desteklerinizi eksik etmemeniz temennisi ile hayırlı cumalar inşaallah...

1BeğenmedimŞikayet

Kel_Benjamin ()

Ben tum degerlendirmelerinizi izlemekteyim. No problem , pal.

0BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Siz hiçbir yere gitmeyin bence biz acemiler ne yapacağız burda ablacım:) @Murat5635 @Kervan001

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

İnşalllah arkadaşlar tersten çıksınlar yerin dibine girsin

0BeğenmedimŞikayet

_TOSUN_ ()

464 den elimde full gramdayım %50 zararsız cıkıp elimde tl bekletsem dahamı iyi olur sence yoksa full gramda bu rakamlardan beklesemmi vadem 6 ay

13BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Kardeşim dün gece bi yorum paylaştım 26.01 ve 25.8 arasında gider gelir diye insanlar beğenmedi gerçek olanı paylaşan beğenilmiyor burada umut vereceksin gaz vereceksinki beğenilsin beni takip eden arkadqşlarım olmasa hiç vakit harcamam burada aylardır rakamlar veriyorum ve hiç gelmez dedikleri yerleri dahi bulup verdim bazı arkadaşlar aldıda kâr bile yaptılar gümüşte kiloda 1000 tl oldu 5.5 gümüş aldık dipten gram altın 445 tl civarından
Vs kaç gün bülten paylaştım önemli temel haberleri kim gördü bilmiyorum insanlar gördüğüne dair beğenseydi belki yine paylasırdım bıraktım.

Biraz sitem. gibi oldu fakat emekler karşısında yapılan şeyin değer gördüğünü görmek emekleri arttırır öbür türlü yakında bizde bırakıp gideriz.

messs1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

Yil sonu gram ne olur :)
Bu arada
Varmi bir tahmin :)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ben okudum @Akıncı gram hedefi 700 lira ons 2.700 bunları dünya gözü ile gördüm

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

3ü bi arada desem:)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Sana kulp takmak kimin haddine hiperim:))

0BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

Neye :))
Akinci yami
Hedefleremi :))

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yok bunlar kulak arkası yapılır :=) yada hayal falan diye bir kulp takılır..

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Çok şaşırdım:))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Biz birsaya gidelim düşürelim o buraya gelsin

0BeğenmedimŞikayet

kara71 ()

Herkes ne güzel hayal kuruyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum