Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 10:32:32
EUR 34.7497 10:32:32
USD 32.3672 10:32:32
ALTIN ONS $2311.1750 10:32:32

Grafiği gönderen: super_conqueror

Bu sayımdaki (y) dalgasının zigzag ile daha yukarıda sonlanacagının düşünmüştüm.Ama tepki çok zayıf kaldı.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.

Soner058 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben altındayım.

Maliko için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maliko ()

Hala gümüştemisin @super_conqueror hocam

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

gürkan25 ()

y derken nasıl oluyor yani türkçe meali nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

kaça tekabül ediyor o :)

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

gumuşte kırmızı 'Y' e kadar gidebiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Slm ustad . cok guzel grafik . yanlız boga piyasasındaki simetrik ucgen uygulaması olabilir mi ? diye dusunuyorum bende . bunu inceleme sansınız varmı ? Sanki bu son dusus gibi geldi bana

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Aynen sinirden okumadım bile

crazy_blue için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

crazy_blue ()

Anlasildi zaten hocam sorun yok. klavyeler bizi düzeltiyim derken komik şeyler çıkıyor ortaya :)

baba_zararda_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Spekler olacakti

crazy_blue için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

crazy_blue ()

Ah şu klavyeler :)

baba_zararda_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Herkes satarsa spermlerin durumu ne olur gümüş elerinde patlar yok su x dalgası yok bu su dalgası bırakan kardeşim hergun bir faklı grafikle çıkıyorsunuz yazıktır bu millete son 1 saat önce herkes yön yukarı diyordu noldu şimdi de yön aşağı diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Karamelli ()

Bu grafiğe göre aralık ayına kadar 18-19'lara kadar düşer mi yani hocam :(

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

İste bu yorum yapmaniz hoş olmus hocam sizden beklentileri azaltir, cünkü hicbir analistin grafigi tam calışmasıni beklemek haksızlık olur, takipçi harmanlamalı

0BeğenmedimŞikayet

Eko3944 ()

Üstat sanırım grafikte (w) hateketine döndü oda şu anki durumda 21.000 civarına denk geliyor gibi. Yanlış mı düşünüyorum?

0BeğenmedimŞikayet

Karamelli ()

Hocam 6.40dan ortalama için zararkes seviyeleri olabilir mi hala, grafik 20den aşağısını gösteriyor diye soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

O kadar çok gümüş yıgdım diyorsun :)Bence devam et yakında zengin olacak kimseye bırakmayacaksın :)

Nairobi07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Karar vermek zor. O flat muhtemelen bitmiş olabilir. Ama halen çalışıyorda olabilir. Zaman gösterecek.

izleyici1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izleyici1 ()

hocam olay senin 335 flat grafigine gidiyor gibi

0BeğenmedimŞikayet

Sir_akrep ()

Geçen haftalarda atmış oldugun grafiklerde ki 5. dalgaya başladık mı süper?

1BeğenmedimŞikayet

Nairobi07 ()

Ben gidiyorum üstad gümüşleri gömücem çoluk çoçuk ilerde rahat etsin senin bu şemaya göre biz çok bekleriz 6,40 ları

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum