Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:53:22
EUR 34.7748 19:53:22
USD 32.4684 19:53:22
ALTIN ONS $2337.9850 19:53:22

Konu: 06.10.2020 gumus/altın gr/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Teknık acıklamalar grafık ıcındekı bılgılerde mevcut,

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

5 dk USD EIA Kısa Vadeli Enerji Görünümü
16:00 EUR AMB Başkanı Lagarde'ın Konuşması
17:00 USD İş İmkanları ve Personel Değişim Oranı (JOLTS) (Ağu)
17:40 USD Fed Başkanı Powell'ın Konuşması

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hocam anlamadığım 24.04 band aralığını 24.4x olduğuna göre 6.03 - 6.11 üstü olması gerekmiyormuydu

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Tebrikler . Emeğinize sağlık. Like attım

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Gözüümden kaçmış hocam kusura bakmayın

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gram Altın için 66vip yorumu (4 gün önce) Cevap yaz
Konu: 01.10.2020 gr/tl ve gumus 66vip

Altında önümüzdeki direnç 1911.29 üstünde minumum 4 h kapanışar sonrasında

Altın Ons:1911.29 - 1926.04 band aralıgı hedefımız

Gr/TL 478 - 485 band aralıgı hedefimiz

Gümüşte önümüzdeki 23.75 dinencini kırdıgımızda( MİNİMUM 4H KAPANIS SONRASI)

GüMüş oNS:23.75 - 24.04 Band aralıgı Hedefimiz

Gümüş /TL 6.03 -6.11 Band aralıgı Hedefimiz

Yeni hedeflerimiz hayırlı olsun,

SAYGILAR...
https://altin.in/66vip/3
VERDIGIMIZ RAKAMLARA ULASMISIZ SANIRIM.

Önemli veriler bu gun takip edılmelı.

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafıktekı kanal onemlıdır,
Kanal ıcınde ufak asagı yukarı hareketler olacaktır. Bu 3 kurusluk asagı yukarı hareketlerde dustuk battık, ucuyoruz cıktık yorumları yersızdır. Onemlı olan kanal ıcınde olmasıdır, kanal altına dustugunde dususten- kanal ustune attıgına attıgında cıkıstan bahsedılebılır ancak.
bu tur yorumlar sureklı ekran ızledıgınızden panık hareketlerı yaptırır.
grafıktekı kesısme noktalarına kadar ufak hareketlerle asagı yada yukarı da olsa yukselıs gorunuyor. Ancak kesıme noktalarından sonra kar satısları derınlesebılır ve duzeltmeler gelebılır. bu duzeltmelerde parcalı alım yapılabılır, ama genel ıtıbarıyle daha oncekı yorumlarda da belırttıgım gıbı genel hedef ıyı gorunumde.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Ful çıkmaz istemezsen yarı çıkarsın. he bidaha 460 gelirmi dolara bağlı şuan zor gibi. en azından elde TL olması sizi mutlu eder ciksada dussede

Esra_kazancizade için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kırmızı alt cizgı duzeltme olacaksa gelebılecek son nokta gorunuyor

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

470ve altı olur diyor grafikte kırmızı çizgiye bakarsanız 470tl altinda

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafıkle ılgılı temel analızı yaptıgım yorum cıkmadıgımdan profılıme ekledım okumak ısteyen ordan ulasbılır,
yorumlar cıkmıyor malesef

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

Sevgili hocam binlerce kez tşk ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Ben teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet guzel fıkır tam metnı profılıme eklıyorum, tesekkurler

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Hocam profilinizde kişisel görüşe yorumumunuzu eklerseniz okuyabiliriz

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dıkkatlı okumadıgınızı anlıyorum, garfıktekı zırve gosterılen yerlerden sonra kar satısları olaacak, buralaradan gerı cekılmeler olacak bu noktalar alım ıcın kullanılabılır anlamında yazdım,

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Kısaca her ıkı grafıktede verılen son rakamlar oncesı kar satısları ve kucuk duzeltmeler gelecektır buraar gr yukseltmek yada ıhtıyacı olanın cıkması gereken yerler,

Hocam bu cümleniz hem alın hem satın der gibi olmuş. Yani iki işi de yapabilirsiniz der gibi?

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafıkle ılgılı yaptıgım detaylı yorum cıkmıyor, bu arada kar satıslarının olacagını nedenlerını, yazmıstım
Kısaca her ıkı grafıktede verılen son rakamlar oncesı kar satısları ve kucuk duzeltmeler gelecektır buraar gr yukseltmek yada ıhtıyacı olanın cıkması gereken yerler, yada alım ıcın bekleyenlerın alım olarak degerlendırılebılır,
verdıgım detaylı bılgılerden olusan yorum cımıyor 2 saatıır ugrasıyorum. kusura bakmayın

alt yorumdakı grafıgın devamıdır.

0BeğenmedimŞikayet

EvrenAydınlık ()

Mesajı beğenip , allah razı olsun demekten başka birşey gelse onuda yapıcam inan , teşekkürler günlük bilgilendirmelerin için.

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Sevgili Yozgatlı Üstadım emeğine yüreğine sağlık. hoşgeldin @66vip

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum