Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 14:18:57
EUR 37.6173 14:18:57
USD 34.2604 14:18:57
ALTIN ONS $2653.7800 14:18:57

Konu: 06.10.2020 gumus/altın gr/tl 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Teknık acıklamalar grafık ıcındekı bılgılerde mevcut,

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

düşen yada cıkan bır sey, lütfen alt yorum ve grafıklerı ınceleyın, panık ıslemı yapılmasın, sakin ve sabırla izlemek gerek

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ınmedık tam olarak ıncelemedınız sanırım, ama ınmıs olmak demek degmek anlamında degıl, bır verının kırılabılmesı yada ustunde kaldı kırdık demek ıcın mın4 saat kalmalı, ayrıca ınmıs ısek kar satısları ve duzeltme gelır anlamını tasır

Taha80 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gencay1974 ()

İşte bunu diyorum

burak06c için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Taha80 ()

Kırmızının altına indik ama

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Zaman nakit vs hiç bir sıkıntım yok

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

KIyama da, ufak ınıs cıkıslar senı uzmeyecekse, zamanın vaden musaıtse, kendını al- sat yapmak zorunda hıssetmıyorsan abd bas kan lık se cı mı sonrasına kadar sabredebılırsın. eskı dostum

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NoktaAtış01 ()

Tesekkur ederim profilinize bakacağım

0BeğenmedimŞikayet

Karakoyunlu ()

5 k daha aldım delice gidiyorum 6.30 Lara teşekürler eline saglik

0BeğenmedimŞikayet

NoktaAtış01 ()

Tesekkur ederim profilinize bakacağım

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Kiyamiyorumm ))) gerce 5.50 yi çıkma. vakti geldi gibi

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yorumları tam okumuyor bır kısmına bakıyorsunuz sanırım, ınıs cıkıslar olabılecegını yazdım, ayrıca cıkmayan bır yorumuda profılıme ekledım bakabılırsınız.
bu 1 gun 1 satte degıl genel anlamda yazılmıs bı yorum. grafıklerı ıncelemenızı ve profılde cıkmayan yorumu okumanızı tavsıye edeblırım.

NoktaAtış01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NoktaAtış01 ()

Neden oyle söylediniz

Gencay1974 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

burak06c ()

Sert düşüşler gelicek bu ay kanaatimce ikinci dalga sorunu ile önemli olan sert düşüşe yakalamandan biraz yükselmesi olacaktır yoksa ansızın zarara girebiliriz 5.38 dip beklentim var ytd

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Gökhan77
Benım alım satım konusunda bıraz taktıgım karısık gelebılır,
Üç secenek var
1 Ortalama yapabılır ona gore kar gordugunde hepsını cıkablırsın.
2 Kar eden parcayı cıkıp daha alttan alım kovalabılırsın
3 Bekleyıp tamamını gecer bır rakam gordugunde cıkıs yapabılırsın.

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gencay1974 ()

Bırakın grafiği başka oyunlar oynanıyor korkarım bu elimizdeki gümüşler kül olup uçup gitmesin umut bağlayan çok zarar görmüş insanlar var üzülüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Elimde 6.50 den 15 k 6.20 den 15 k ve son olarak 5.50 den 15 k toplam 45 k ve bunun yanı sıra bunun 7-8 katı TL var sen gumsute iyisin ortalama 6 ne yaparsın sen olsan?

0BeğenmedimŞikayet

NoktaAtış01 ()

@66vip bey'in grafigindeki hedefine istinaden yazmistim

0BeğenmedimŞikayet

Gencay1974 ()

Üstat hangi 6.40 tan bahsediyon düşüşte hala 5.10 gelmiyo

0BeğenmedimŞikayet

NoktaAtış01 ()

6.40 hedefiniz grafikte mevcut, devamında beklentiniz nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Vİp kardeş su gümüşü yukarı atsak olmazmi:)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hedefler ve beklentılerımızde sorun yok, dalgalanmalar ufak yuzde1-2 ınıs cıkıslar kar satılsaları olabılecegını soylemıstık,
grafıgı ınceleyın, grafık ıcınde teknık yorum mevcut ancak temek ve genel yorum sıteye dusmedıgınden grafıkle ılgılı dıger yorumu profılımde kısısel dusunceler bolumunde var, inceleyebılırsınız.
ayrıca son grafıklerde daha detaylar bulabulırsınız, son grafıklerın hepsı bırbırını tamamlar nıtelıkte, hepsı calısıyor,
saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

AGINLI ()

Turp ciddenmi hasta yoksa oyun mu?

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Powel genel anlamda daha oncekı konusmalarından farklı bır sey soylemedı, genel ıtıbarıyle aynı seylerı soyledı ve sonuc her zamankı gıbı bır mıktar gerı cekılme yasanıyor.
Farklı olarak soyledıgı tek sey tesvık paketıne ıhtıyac var cıkarın deme anlamına gelen konusmalardı.
Zaten trupda has ta ne deyken anlasın anlamında bır mesaj atmıstı,

Bu su anlama gelıyor , mıktarı bellı olmasada paket cıkacak ve emtıalara yarayacak, Panık yapılmaması dusulerı alım ıcın kullanılması elınde emtıa olanların sabretmesı anlamına gelebılır.

SAYGILAR

0BeğenmedimŞikayet

Ons2020 ()

Emeğinize sağlık. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Conquistatore ()

Bu grafiğe göre gümüş 5.95 altına düşmemesi gerekiyor. güzel görünüyor ellerinize sağlık gayet açıklayıcı olmuş

:)

0BeğenmedimŞikayet

34Nihan ()

Petrol yükselince gümüşü olumlu mu etkiliyordu @66vip

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd vadelileri, hisseler düşüşte,
Petrol ve volalite yükselişte.

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Evet haklısınız, onsda o kadar fark çıkmış görünce öyle düşünmüştüm. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

sonerok ()

Hocam eğer 484-485 fiyatlarını bulacağı öngörülüyorsa şu anki fiyattan parça alım yapılabilir demektir doğru mu?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dxy- rasyo- vix endekleserını goz onunde bulundurdugumuzda rakamlar bu sekılde
sadece ons usd hesabına gore degıl yanı

Füss için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum