Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:58:26
EUR 34.7748 10:58:26
USD 32.4684 10:58:26
ALTIN ONS $2337.9850 10:58:26

Grafiği gönderen: Meleda

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Bu konuda yazdım sizlere, uzatmayacağım.. "Beste UYANIK".. Temelde 1 numara.. Teknik "out" bu günlerde... Bir de gözümün nuru "Oğuzhan CEYHAN".. Bu konuda son kelamımdır hanımefendiler.. Tercih size aittir.. Asla YTD.. (Daha neler olacak neler.. Belki de aldıklarımı tutarım, belli olmaz..)

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hayırlısı inşallah

senyor06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senyor06 ()

460 bekliyorum ben

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

465 gelsede alsak kalan parayla ful gireriz ; )))

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Her zaman hazırız :))

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Bende aynı düşünüyorum@Meleda yada yazdım, gümüş sert haraketlerınle yakalanırda gram sağlam duruyor bence dip 465

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Çip- çip- çip "out".. Çil- çil- çil "in"... @Gzdee..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Tuttum bunu , çil çil olsun :)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Kısmetten öte köy yok, varsa ekmek yeriz inş

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Sağolasın "yol arkadaşım".. Çip- çip- çip.. ya da Çil- çil- çil.. @Gzdee..

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Gümüşte alım için; 2. kadememiz 5.76..3. kademimiz 5.64 seviyesi dostlarım.. Gelir İSE.. Önce kötüyü satın almayı bilelim de.. @Gzdee, @Meleda.. (Altında sıkıntı yok.. ).. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Tskr ederim, günün ilk saatinde yada ne zaman depo yenıleniese gönderiyorum, otomatığe bağladım :)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Budur..3 beğenini unutmuşum.. Hesabınızda efendim... @Gzdee..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Bereketli olsun dost hocam, fırsat gelırse gırerız , gidenin arkasından koşmak huzursuz etmiştir. beni her zaman

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Gümüş tehlikeli, kademeli alımla onu MENGENEYE sıkıştıracağız.. Buralar zaten ucuz onun için de, stratejimiz hazır.. Hiç bir ürün bizi terse düşüREMEZ.. Bekleyip görelim.. Gerekir İSE.. Gümüşe 10 kademe yapmaya hazırım.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Takipteyim gramı alamadım gümüşte takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Sabır.. Sabır.. Sabır.. Takip, takip, takip. .. Nakit, nakit, nakit... @Meleda..

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Meleda, @Gzdee... Fırsatlar kaçmaz/bitmez takibe devam canlar.. Yalnız bu gümüşe dikkat.. O bizim "trade"ürünümüz..5.64'e dahi inebilir..6.03 gibi de okuturuz.. Gramın acelesi yok...475 i bir izleyelim geçemezse satarız, aşağı yaprsa alırız dostlarım.. YTD..

@DUMRUL.. Sağolasın dostum.. Umarım herkes kazanır..

0BeğenmedimŞikayet

Sibelgunn ()

250bin üzeriymiş ama normal makaslarıda bizim bankalardan iyi birde altın türkiye finastan vakıfa geçiş yapilıyormuş 250 bine 7 tl aliyorlarmış eft ücreti iyiymiş

Dünya_işi için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Merhaba, gümüş çok oynak verirde gram 470 te sağlam duruyor, inş yakalarız

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Gram alımını bende kaçırdım gümüş aldım üzüldüm gramı kaçırdık :(( @Giulietta

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hayırlı olsun yeni hesabınız, makaslar önemli oyun sahası için, maalesef alımı kaçırdım takıpteyım :(

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Hayırlı Olsun Abi, Allah Utandırmasın...

1BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Bu kibir olmuyormu? Bende yazınıza binaen teşekkür ettim cvp yok

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

İnşallah Menderes ağbi

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Hayırlı, uğurlu olsun.. Aşağı yaparsa toplarız, yukarıdan okuturuz.. @Meleda. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Aldım bende

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Gzdee; @Meleda, @Magnum_33..5.96,42 TL'den Gümüş alınmıştır.. Bilginize..

0BeğenmedimŞikayet

Lawyer10 ()

Vakıfta hiçbir avantaj yok ben ordan geçtim Vakıf katılıma özel kur için sanırım 250 bin istiyorlar ama özel kur olmasa bile avantajlı 3 lira falan makas gümüşte de 3 kuruş, vakıfbankta 6-7 falan makas bi de Vakıf katılımda mesai saati dışında da makas açılmıyor

XTReM için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Tünaydın Sn. @Gzdee; İlk siftahımızı yaptık.. Hayırlı olsun, hepsi takibimde an itibarı ile.. Düşerse alıma devam.. Cuma günü hesabı tamamen topladığımda daha da uygun makaslar tanımlanacakmış, daha ilk siftahta bankadan aradılar.. Ömrüm geçti, bitiyor böyle ilgili banka görmedim.. FORZA VAKIF KATILIM.. (Değerli site sakinleri, profilimde yazdım..3 dostum hariç; Motivasyon/zaman kaybı yaşamamak adına çok üzülerek sorularınıza yanıt veremiyorum.. Kusura kalmayınız.. )..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum