Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 23:32:58
EUR 34.7339 23:32:58
USD 32.5158 23:32:58
ALTIN ONS $2388.4200 23:32:58

Grafiği gönderen: super_conqueror

Gumuş ons.Sayım konusunda tereddütlerim var.Yarın daha detaylı inceleme fırsatı bulursam chek edecegim.

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Günaydın hocam, güncel bi gümüş ve dolar grafiği paylaşımı istesem :)) Kırmazsınız değil mi?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eNeRJi71 ()

Yeşil çizgi üstünde kapanış geldi usta yön yukarımı

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet haklısınız. Fazla grafik çizmenin manası yok. Kafa karıştırabiliyor. Hatta yanlış anlaşılmalara bile yol açabiliyor.

_hknfrzl_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_hknfrzl_ ()

tutacak diye bişey yok tabikide yanılabilirsizde tm haklısınız fakat bi grafikte devamlı oranları yükseltmeniz olmuyor 1 tane cizim yapılır illaki bigün bitanesi tutar devamlı degişirse

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

O kadarlık sapmaların olması çok normal degil mi sen'ce?

_hknfrzl_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_hknfrzl_ ()

bakın bu vardı sonra çıktıkca ons grafiklerde çıktı devamlıda çıkıyor elbet bi düşüş gelir grafigin biri tam tutacak ben inanıyorum size

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

@hakankaradeniz burada teknik olarak yeşil çizginin aşılaması gerekiyordu. Aşıldı ve sayım iptal oldu.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Herkes zaten her şeyi biliyor ki. :)

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Amin dostum Allah isabetli kararlar nasib etsin ki takip eden dostlarımız da kazansın

Saygılar

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Dostum güvenin için teşekkür ederim. Allah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Eywallah dostum

İsabetli kararlar temenni ediyorum

Ytd

Akireb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

Onları takip ediyorum zaten siz rahat olun

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Bende acemiyim dostum @super_conqueror @USTAMM @Ennsar bu dostlarmızı takip edebilirsiniz

Ortak bir fikir oluşabilir Saygılar

Ytd

Akireb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

Tamam hocam takipteyim sizi

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Alt yorum

@Akireb dostum geçen hafta bu öngörüde bulundum

Bakalım bekliyoruz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Asılmadı sayım ıptal olmadı sanırım

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Üstad elinize sağlık, 3 numaralı bölgeden ikili dip yapıp dönme ihtimali var mı? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Asagıda bıterse yukarı yukarda biterse asagı olur derken nasıl oluyor hocam cümleyi anlayamadım emınım anlamayan cok ınsan vardır daha anlasılabılır yazarmısınız rıca etsek

0BeğenmedimŞikayet

Kilic2000light ()

düzeltmenin bitmiş sayılması durumunda siyah 5 e olan yolculuk iptal oldu denilebilir mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

Dostum 6.30-6.40 civarına hiç mi ihtimal yok bu formasyonda ? Sonra aşağı yönlü çizilse

O rakamlara geldiğinde bu ihtimal de var demesin haa :) ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Anladım hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

İşin o kısmını hiç araştırmadım. Genelde teknige bakıyorum.

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hocam normalde cuma günü oylama yapılması gerekiyordu fakat yapılmadı büyük bir ihtimalle onaylayacaklar. Bi haber okudum en son pelosi anlaşma olacağını düşünüyorum gibi şeyler söylemişti

0BeğenmedimŞikayet

izleyici1 ()

sayım derken hocam?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Olabilir tabiki. Fiyat yukarı gider. Düzeltme bitmiş sayılır. O şkeilde beklentisi olanlar var.

1BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Suan icin tek b plani elde nakit bulundurup ortalama dusurmek hocam. Yuksek meblag girince baska alternatifiniz olmuyor. Asla zararkes yapmam bekleyeceğiz:)

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Anladım hocam. Hocam peki iyi bir haber gelirse teşvik onaylanırsa falan direkt yönün yukarı olma ihtimali var mı

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Aslında tek bir düşüş dalgası var. Yalnız her dalganın bir alt dalgası vardır. Bunları farklı zaman dilimlerinde görebiliriz. Mesela günlükte tek bir mum 4 saatlik ve 1 saatlik grafiklerde 10 larca mumdan oluşur. Bizim bekledigimiz düşüş dalgasınında alt zmaan dilimlerinde daha küçük dalgalardan oluşur.

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hocam daha önceki grafiklerde tek bir düşüş ardından yükseliş vardı bu daha farklı değil mi

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Beklentimiz o yönde. Ama Siz'in mutlaka bir 'B' planınız olsun.

Rozalie için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum