Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 09:40:45
EUR 34.7748 09:40:45
USD 32.4684 09:40:45
ALTIN ONS $2337.9850 09:40:45

Grafiği gönderen: halhil

⭐⭐halhil ()
Gümüş

Buda 103 hedefli fincan kulp rasyoda, çalışır çalışmaz bilmem ytd.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmtkaya ()

Zamanı gelince ortaya çıkar ne demek yav varsa bir bildiğin söyle yarın bir haber çıkıpta gümüş düşünce ben bildim diyip ortaya düşüyorsunuz al sat dedin demiyorum ama burdaki söylemlerle insanları süpheye düşürüp zarar kes yapmalarına neden oluyorsunuz ayrıca sen demedim senin gibiler dedim günah alan biri varsa oda sen ve senin gibiler

Efelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Ahmet kardes en dibi bilecek olsam burda herkese söyleriz ztn ben çıkış yaptım 6.29 6.09 5.92 5.85 5.61lerden alim yaptım tehlikeyi gördüm ama ben o kdr dusebilecegini sanmiyodum kimseyede yalan borcum yok

AmedLy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

madem sen 6.55 çıktın 5.40 rakamına geldi Peki en dibe gelene kadar sen kaçtan alım yaptın :)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Ayrica bakarsan 6.55deyken gümüş burda bi uyarı yapmıştım dxye bi atak gözüküyor dikkat edin arkadaşlar diye kendim 6.55de full cikis yaptim 2 gün sonra 5.40lara geldik

Ahmtkaya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Ac profilimde bi kişiye zararkes yapin demis miyim bak bakalim ? Ben burda her zaman zararına satışa karşı olduğumu elde tl varsa alttan alıp ortalama düşürmeyi tavsiye ettim şimdi o aldığın günahım boynuna olsun . Burda bende tersteyim 6.13den duygularimla kalkıp yükselecek demiyorum düşecek demiyorum. Lakin şu an için kendi adima yükseliş trendi göremiyorum dedim sebebide zamanı gelince ortaya çıkar.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Al satta da başarabilen arkadaşlar var, ama ben başaramadım alım satım ile kar ettim ama beklesem çok çok daha fazla edebilirmişim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Bakalım görelim hocam gerçekleşecek mi bu dediklerimiz önemli olan güzel yerlerden alip beklemek ztn

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Evet dxy dede kulp oluşturuyor şuan ondada haklısınız.

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Çok iyi anliyorum sizi ztn yükseliş için de herhangi bir olumlu haber yok şu an bende bunu diyorum ayrica hocam dxyde çanak kulp formasyonu olma ihtimalide var. Keşke yükselse çıksa ama arkadaşlar yanlış anlıyor hemen düşebilir dendiği zaman

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Çıksada düşsede ben hep burdayım, olabilir yani çalışmaz fm, yeni haber gelir, inş herkesin gönlüne göre olur. Tekrarlıyorum varsa yükselişe dair grafik etiketlesin beni, mesela bahsettiğim simetrik üçgen 24.1 de yukarı yönlü kırılıyor çalışırsa onunda hedefi 25.8 yani bu da olabilir neden olmasın ama 25.4 de bayrağın sınıra yine takılıyor görünen bu ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmtkaya ()

Ben hiç kaybolmam yükselecek diye bir söylemim de yok paramın yarısı 6.55 den bağlı yarısı TL de düşse de işime gelir çıksada fakat sizin gibiler dün millete 5.90 dan zarar kes yaptırdınız.

0BeğenmedimŞikayet

Horozigo_ ()

Sen bu platforma geyik için gelmişsin asıl sen kaybolma boş paket

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Ben hep burdayim sen fazla kaybolma asil ortadan :)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmtkaya ()

Düşmeden çıkarsa da sen kaybolma ama

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Aman hocam çıkarken düşecek deme arkadaşlar kiziyor sonra :). Sonra düştüğü zaman kayboluyorlar

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Bu grafik halen devam etmekde arkadaşlar ytd.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

76 da bozulur sanırım ytd.

AGINLI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AGINLI ()

Fincanin kulpu ya asagi kirarsa nolur

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Ekranı kapatırsın biraz illa geri düşürürler belki tombullar ytd.

$Amisos55$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$Amisos55$ ()

Hocam valla bende kalp var dayanamaz:)

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Bir mal en alttan alınmaz en üstten satılmaz, kaymağı(min %5) tombullara verip sende yanlarında yancı olacan ytd x)

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Tombullarda tekniğe inanıyor ama girebilmek mesele Hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Görünen bu sakin kalın bence..

GümüşÇE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Bilmukabele üstad..

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Nasip hocam tombullar ne isterse o oluyor biliyorsun, tüm dünya görüyor bunu şuan istedikleri yerden çevirirler ytd.

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GümüşÇE ()

Kalbim dayanmaz:))

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Mart eftlerinden önce varmı önemli olan o kısım

Rokie için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Senin canın sağolsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Görünen bu üstad, çalışır çalışmaz hedefe gider gitmez iğne ile geçiştirir falan bilmem ytd x)

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Grafik çalışır mi çalışabilir çünkü aylık kapanış 85 altı olacak ve 1 ay içinde 85 üzeri çıkıp tekrar inmesi sorun yapmaz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum