Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 07:20:34
EUR 35.0541 07:20:34
USD 32.2642 07:20:34
ALTIN ONS $2377.6300 07:20:34

Konu: <@kıncı> qram geldik önemli dirence..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

mavi üstüne atarsa ve 480 üstü kalırsa hedef 500 ve üstü olabilir, ama gene bu seviyeden 3.üncü defada satış yerse yeni dip kaçınılmaz olabilir YTD..

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hellokitty ()

kaçtan girmiştn?

30 bin karı neden kaçırdın? 482 den bozdurmayınca mı?

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karismakar06 ()

Maalesef ki gerçekler bu.. sonuçta bireyler her şekilde birikiminin erimemesi için elinden geleni yapmaya çabalıyor.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Geçenlerde altın 450 iken buradan alınmaz daha düşüş var gibi yorumlar yaptınız ögün altın alan 20 TL karda yorumunuz var mı buna ? Şimdi de 480 civarı satış yer diyorsunuz yakında 500 den satış yer diyeceksiniz bunu hep birlikte göreceğiz bence siz 300 TL bekleyin ordan ful girip çok kâr yaparsınız :) Ben bu siteyi 8 aydır takipteyim sizin gibi hep düşecek edecek diyenleri dinleyip 30 bin TL kâr kacirdim.. Bence çok net konuşup vebale girmeyin

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Her ihtimali göz önünde bulundurarak yatırım yaparsan kazanırsın kardeşim

karismakar06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

r3kt ()

Buhran ağbim resim değişmiş:)

Pls54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dümenden anlamam kaptanlık bılmem ama ıyı ızcıyımdır @Akıncı

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hayırlı :=) dümen bu aralar @66vip de :)

Pls54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Hayırlısı diyelim asıl önemli herkes dikkatli olsun diyelim Akıncı usta. Alacağımız yer kadar satacağımız yerde çok önemli şişmanlardan önce satan kazanıyor geri kalan cılız bir şekilde ekran başında beklemekle geçiyor kendimden biliyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

not etmeye gerek yok görürüm zaten :) önümde 6 tane ekran açık umarım dediginiz olacaksa bile bunu dolar ile yapmamasını isderdim.

karismakar06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Dostum dümeni döndürme sakın tam yol ileri :)

0BeğenmedimŞikayet

karismakar06 ()

Dolar bu seviye üzerine gidince gramda 460 lı seviyelerin altını göremeyeceksiniz. Bunu kenara not edin bence.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ons da 1904 1907 aralıgından dönüş gelebilir ona baglı olrakda 480 üstü senaryo bana hala zayıf olan ihtimal olarak görünüyor..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

490 da ikili tepe yapma ihtimali var ama öylebirşey yapacagını sanmam 475-480 aralıgından kurtulursa 400 günlük sıkışmanın etkisi sert olur 505-515 görülebilir ama olaki burdan dönüş başlarsa bu seferde son dibin altına gelir gibi

2BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Akıncı usta şahsi fikrim 500 görmeden satış yer hem öyle böyle değil yine 450 440 seviyelere gelir:) kimse bana kızmasın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum