Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 11:27:46
EUR 34.7997 11:27:46
USD 32.3688 11:27:46
ALTIN ONS $2299.0100 11:27:46

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Günüşün yükselmesi için doların düşmesi gerekiyor yani peki Aynur hanım gümüş kaç olunca tekrar dolara geçeceksiniz varmı bi tahmininiz?

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Benim 250 bin tl yok, malesef.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Evet. Bulursunuz siz.

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Özel kur çok iyiymiş. bende dolarla gümüş alacam, bekliyorum. özel kur için 250 bin tl olması gerekli degilmi.

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu_ ()

İlk defa duydum aynur hanım çok mantıklı teşekkür ederim bu üsülden devam etmeye çalışacağım

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Çok doğru anlaşmışsınız,

uzman06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Şimdi dolar yükselen mesela gümüşe geçcez. Gümüşü düştükten almış olcaz. Gümüşmyüksekkken dolara geçcez doğru anlıyorum dimi. Aynur hanım

3BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Sonra düşük alan ons gümüşü yüksek yerden satıp dolara geçeceksiniz. . artık dolar çok yüksek . işte bu yöntemi @uzmn hocayla @Pulsar_Spin_Axis Hocamdan öğrenmiştim. Madem ismi geçti. Bu iki kişiden öğrendiğim çok şey oldu. Nerde satıp nerde alma yerini bile öğrendim. Teşekkür ederim. Var olun sağ olun. İşlerinize bereket dilerim.

Her kese hayırlı akşamlar. . Hoşça kalın.

1BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Dolar baya yükselince dolardan gümüşe geçmek baya mantıklı geldi bana. Teşekkür ederim cevabınız için

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Tl den dolar alıp dolara ons gümüş alabiliyorsunuz. satış yaptiğinizda elinize dolar kalıyor. Doğru su bumuş aslinde. Sonradan uzmn hocadan öğrendim ve öyle yapıyorum artık. Çünkü dolar hiç düşmüyor. Bu usulle hem ons gümüş artırmış olursunuz hem dolar artmiş oluyor (2 gün önce dolar yüksek ons düşükken dolarla ons gümüş aldım mesela)

Grami tl le alip satıyoruz. Maelsef tl miz her geçen gün değer kaybediyor. Bir gün düzelir umuyoruz amma ne zaman..

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Teşekkğr ederim. Direk geçemioz yani TL ile dolar alıp dolardan gümüşe dön olmuyo dimi?

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

:) dedim ya neyle ne aldisaniz astıktan sonra ona (dolar ya tl) elinize kalacak. Ayrı hesaba geçecek. Tl hesabı ayrı dolar hesabı ayrı . Ve açtırabiliyorsunuz.

İyi günler. Her kese hoşça kalın

Endopazmikretikulum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Endopazmikretikulum ()

Hocam şimdi benim 5k gülüşüm var diyelim 2 kg sini dolarla aldım.5 k gumusunde 1.5 k sini bozacagim neye göre inşa göre neye göre TL ye göre bozacak?

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ons gümüş almişsiniz o zaman

Endopazmikretikulum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Endopazmikretikulum ()

Hocalarım ben vakıf katilimdan 2000 doları gümüşe çevirdim bozdurunca dolar olarak mı hesabıma geçecek TL mi?

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Emtiayı dolarla aldıysanız ( ons altın . ons gümüşü) sattıktan sonra dolara geçmiş olursunuz.

Tl le gram altın ve ya gram gümüş aldıysanız sattıktan sonra tl ye geçmiş olursunuz.

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Burda emtiadan dolara geçiş oluyo mu

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

su an icin gram al yat daha iyi en son vergiden sonra aldigimi satmaya kiyamiyorum. vergiyi kurtarmiyor. su an al sat icin gumus daha iyi guzel yerden alinirsa yalniz gumuste almak icin de satmak icinde gercekci hedefler koyulmali daha cok denmemeli. al yatlik degil

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

İyi yapmişsiniz. Ben almayı biliyorum. Satmayı bilmiyorum. Hepsi elimde şu an. Çeşit çeşit. Nasipse bir gün satarım.

Hepinize hayırlı günler dilerim..

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

aynur gramda 90 kurus(1 lira bile degil) makas ve vergi yokken bir kac liralik oynamalarda baya al sat yaptim . dunya borsalarinin acilip kapandigi saatlerde gun icinde

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_16 ()

Bu rakamlar güncel mi ? Hangi banka çünkü Kuveyt Gümüş satış: 5,64'ten aşağı düşmedi son 1 saattir.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Vakıf katılım.

Xyz0606 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

34dolarusd57 ()

Vakıf katılım mı aynur hanım 5 kurruşmu makas

0BeğenmedimŞikayet

Xyz0606 ()

Bu hangi banka

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Vergi çok . Al sat yapılmıyor.

HappY1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HappY1234 ()

Eskiden kuveytte böyleydi ah ah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum