Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:58:34
EUR 34.7339 03:58:34
USD 32.5072 03:58:34
ALTIN ONS $2392.1450 03:58:34

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Bado_ ()

Kusura bakma adepte sürecinden dolayı cvp yazamadım dolarla gümüş alınmıyor

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_78 ()

Riskli tabi fakat 5.800 üstü her 5 kilo satışta 50 kuruş alttan al fırsatı verecekmi?

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Bu taktik senin için ama zarara kara karışmam. çünkü yatırım tavsiyesi içermez.
Her 5800 tl üstü 5 kilo sat alma.
1 5800 tl ve üstü 5 kilo ver, alma
2 6 tl üstü olursa 5 kilo ver, alma
6.2 tl üstü olursa 5 kilo ver, alma.
Sattığın her bir parçanın sattığın fiyatın 30 veya 50 kuruş aşağısına gelirse alınmalı, diye bir taktik olabilir ama riskli. ytd
Yatırım tavsiyesi değildir

Yılmaz_78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_78 ()

Benim ocak ayına kadar bu 40 kilo gümüşün 16 kilosunu çıkarmam lazım zararsız inşallah başarıım. çünkü o 16 kilo sattığım arabanın parası. geri kalan 24 kilo şubata kadar da bekleyebilir. öncelik araba parasını kurtarmak. Taktiğiniz nedir? zararkeş yapmakmı?

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Her yıl eylül ayı sonuna dogru, onslarda geri çekilme(aralık ayı ilk haftasına kadar) oluyor. tabi bu zikzaklı olarak daralarak aşağı iniyor, dolar endexi yükseliyor.
Zamanın varsa baya beklemen gerekebilir, çünkü ons yükseliş trendine aralık başlarında inişli çıkışlı harketlerle... aralık ortasından sonra yukarı ivme başlıyor...
Bu olan bitenler pandemi döneminde de devammı eder, etmezmi bilemem.
Bende yanıldım tabi 7.5 8 tl zirvesinden sonra düşüş bekliyordum ama 7 tl civarından döndü.
Sana taktik vermek isterim ama riskli

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_78 ()

işte o gün sordum size.6.84 olduğu gün beklemede kal, bizimle kal dedimiz. o gün satmaya çok niyetliysim aslında, en azından araba parası diye ayırdığım 40 kilodan 16 kilosunu çıkmaya niyetliydim. Ama nasip olmadı. sizin konuşmalarınızda art niyet aramadım, zaten art niyet bulsam hala takipte kalmazdım ve çok farklı konuşurdum. ama olumsuz etkilendim. Ve nasip değilmiş dedim. Çünkü normalde sorarım ama kendi bildiğinden şaşmayan birisiyim. O gün tam 11 bin kârım olacaktı çıkış yapsaydım, ama nasip değilmiş dedim,38 bin zararında ocak ayı girmeden kâr yazacağına canı gönülden inanıyorum. Daha büyük zararları platinde yaşadım.184 ten alınan 800 gram platinin 113 lere indiğini ve garamda 71 tl zarar yaşayan biri olarak tam 3 ay terste bekleme sonrası 225 gibi güzel fiyatlarla sattım. Ben sabrıma güveniyorum. Sabır en iyi ilaçtır. Herkes nasibini yer bu hayatta. Son olarak Aktifbank ı öneririm. Memnun kalırsın.

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Makası cok uygun ozaman. sizin dediğinize göre 2 ve ya 3 kuruş. harika. benim bankada 6 kuruş. çok fazla. alsat yapan için 3 kuruş makası olan banka daha iyi.
38 bi tl terstesiniz. çok fazla zarar.
Gümüş ful girilmez diyoruz.
Bir mal zirveye geldiği zaman gümüş azalt tl çoğalt. gümüş diplere geldiginde gümüş çoğalt, tl azalt.
Planlı alsat yapmanız gerekliydi.
Her 200 veya 300 kuruşluk bantlarda al veya sat planıyla parçalı işlem yapman lazımdı.
Benim sattığımı duymadınmı, neden bir kısmını çıkmadınız. Bizler birine sat diyemeyiz.
Yardımcı olacagım bir sorun varsa sor.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

vallahi ben bilmem ben yasamadim ama 2005 te pek cok arkadasim im. ar bankasi şoku yasadilar. ben biraz supheci bir insanimdir. ıncığını cıncığını arastirmadan birikimimi emanet etmem. araba alsaniz servise götürüp baktiriyorsunuz degil mi boyasi var mi kmsi ile filan oynamislar mi diye

Bado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_78 ()

kuveyt ve target bendede var. Fakar kullanma gereği duymuyorum onları. gündüzleri 3 kuruş bazen 2 küsür kuruşlara indiği oluyor.. size gümüşü bozayımmı 6.84 te diye sorduğumda işlem yapmış olsaydım o an marjı 2.10 kuruşru. marj oranları çok iyidir. sağlam bankadır. ben 2.5 seneden beri kullanıyorum.. Nakitte olduğunuz zamanlar günlük bono da alabilirsiniz paranızla. günlük kazanç veriyor. Bu arada gümüşten 38 bin tersteyim

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

rica ederım, terste kalan işlemlerimizle düze cıkar hepımız kazanırız İNŞALLAH

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

3 kuruş makas doğrumu ? memnun iseniz bende gecebilirim. şuan ben vakıf katılım vr türkiye finans target kullanıyorum. makaslar 6 kurus çok yüksek.
Paramıza birşey olmaz değilmi.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz_78 ()

Aktifbank yeni nir banka değildir. Çalık holding bünyesinde Türkiyenin özel sermayesi en büyük bankasıdır. N kolay fx ten 5/24 işlem yapılır. Ve çoğu bankadan iyidir marj oranları. Ben 2 buçuk senedir kullanıyorum. Gümüş n kolay fx te önceden yoktu. aktifbankın internet sitesine girerrk işlem yaplılaniliyordu. şşmdi artık n kolay fx üzerinden altın ve gümüş alım satımı 5/24 çok uygun marjlarla yapılabiliyor. Sadece platin yok

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Teşekkür ederim, bol kazançlar

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

30 kurus normalde, cok nadır 40 kurus yapıyorlar bazen rısklı zamanlarda

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Gümüş makas ne kadar

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Kafaya fazla takmayın, ekranı kapat bir kaç ay, zaman her şeyin ilaçı

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Anladım ağbi biraz yükselse biz satsakta öyle yükselse keşke :)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

kuwttur te 5*24 işlem açık, makaslarda uygun ben senelerdır calısıyorum sıkıntı yasamadım

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Dolarla. gümüş alnıyormu, makas oaranı dolarla al sat ne kadar.. fiyat verebilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Selam dostum, bilmiyorum ama olursa 5200 tl ev 4800 tl arası olursa tabi toplamyı düşnüyorum
. Full toplarsam yarısını elimde tutacam, geri kalanı alsat yapacam.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bado_ ()

Adı geçen bankalar yapı kredi ak bank vakıflar bankası kuvvet Türk ve bir çogu daha var

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bado_ ()

Yanlış bilgi üstad aktif bankın adı geçmiyor baktım

1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Sağlıklı haftasonları siz kaçtan almayı düşünüyosunuz varmı bi tahmininiz?

0BeğenmedimŞikayet

Bado_ ()

Bende bu sayfadan tavsiye aldım kurların fotosunu atmıştı bi arkadaş

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Sağ ol, bilmediğim banka araştırmak lazım

1BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

sayin vatansever aktifbankin fincen dosyalarinda ismi geciyor diye haber okumustum. lutfen gecmeden önce bi arastirin

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Sizden başka bu bankayı kulanan varmı, biraz korkuyorumda. makas iyiymiş.

0BeğenmedimŞikayet

Bado_ ()

3 gün sürüyor hiçbir masrafı yok eft daima ücretsiz

TANZİMAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TANZİMAT ()

Peki üstadım ne kadar sürede geliyorlar? Herhangi bir masraf falan yok değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

TANZİMAT ()

Aynur Hanım. Dolar aldığımız zaman vergi kesiliyor biliyorsunuz. Dolarla gümüş aldığımızda da yine bir daha kesiliyor mu?

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum