Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 07:44:22
EUR 34.9694 07:44:22
USD 32.5781 07:44:22
ALTIN ONS $2314.4350 07:44:22

Konu: Cemaş:))

Yorumlar (79)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@efsaneben yukarıya bak

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

2 ay önce 1.59 Ken 1.70 geçilirse 2.34 direnç hedefi var demişim şimdi 2.84 direnci var 2.34 ler üstünde tutunduğu sürece ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ray sigortayı yazdığımda 2 liraydı 3 ay önce şimdi çok pahali buda hedefte çok hedef var sen dinle bu kardeşini ytd cemaş da öyle bekle daha yeni basliyoruz bunların hareketine

Ilknur_05 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sen saol bacım ne demek

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

cok sagol yardımların için

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Tutulur bunlar önümdeki 3 aylık süre içinde tabiki çünkü bilancolardan bilancoya hareket edilir bir donraki bilançolara az kaldı bakalım cemaş yeni açıkladı bilancoyu rahat ol yolu çok onun hdfgs binde bilanco yeni zaten 3 ay bekle şimdi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Valla ben sizin sayenizde almistim cemas ve hdfgs yi cok cok tesekkur ederim benim gibi acemi icin siz sans oldunuz. getirisi benim yatirdigima gore cok iyiydi ama ben elden cikartmadim kenarda dursa mesela 1 sene sonrasi icin daha iyi rakamlar gelirmi beklesem bu konuda ne yapayim al sat yapmak istemiyorum cunku bilmiyorum boyle guzel denk gelenleri elimde tutsam nasil olurbi fikir verebilir misin

2BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Cemas benimle dalga gecenlere gelsin:))

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Karar sizin ben birşey diyemem sadece destek soyleyeyim 2.37 2.2.28 2.23 detekler 2.33 aşağısını beklemiyorum yarın ayrıca

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Usak yoksa satis fiyatindan mi alayim degistireyyimmi bilemedim ?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ben al sat diyemem suç teşkil eder soranlara fikirlerini yaziyorum yatırım tavsiyesi icermeden karar sizindir hisse alırken bilanço pddd ve fk ve favok marjlarina bakın ona göre alın pahalı mı ucuzmu pahalnacakmi dusecekmi paradan anlatsiniz zaten çok basit bilanço okumaniza bile gerek kalmaz ozaman

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hangi hisseye denediniz

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Oradan yanlislikla satan olursa alabilirsiniz yoksa olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Zararsız elden cikarayyim o zamn yarin sayasi

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

1 5 7 takip ediyirum diğerlerini değil şimdi baktım sayas son bilanço sonrası yükselmiş ve kayıtlı sermaye tavanı artmış onaylanmış yükselmiş spekülatif olarak yani bu fiyatlara ben almam pahalı anı yükselişler ve dususler yaşayabilir ben riski sevmiyem

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Aldim simdi emir verdim 250 tane ama 2.15 den denedim yani bos olursa orasi satan olursa alabilirim onaylanir dimi yanlis anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Sagolun cok anlasilir anlattiniz. Ben hicbirsey bilmeden girdim ama biraz isten anlayana kadar 5000 tl ile aldim sizden duyduklarımdan sayfadanda paylasan var onlardanda
Asels
Migros
Sayas
Tukas tkfen
Bfren
Cemas
Sizce mantıklı alimlarmi sizind3 fikrinizi almak isterim bugun aldim bunlardan hep

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ne demek uşak al o daha ucuz bana göre ben öyle yaptım ikisininde hikayesi var ama

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Piyasada dusukden ve yüksekten limit emir dişindakiler piyasa emirden farklıdır 1.92 den yanlişlikla satan olursa alırsın.

Ben denedim hiise 3 liraya yükselmişti ogün yukarısını da görmemişti 3.05den 1 adet al dedim aldı hemen sayfadan biri her fiaytta. Alıyor dedi bende ben sattım dedim

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Acaba serbest fiyat diyor 1.92 diyor oralardan alinca ne oluyor acaba

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Tesekkir ederim

0BeğenmedimŞikayet

hukukcuKRAL ()

Usta avtur için yorum varmi

0BeğenmedimŞikayet

Krokodil ()

Bazı bunun gibi hisseler geçmişe bakıyorum çok düşük kalmış neden dolayı olabilir sizce

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

2.14 den 2.34 e gidecek a
Olması muhtemel aradaki farkı beğenmiyorsanız almayın bence ama yukarısını görüyorum ben bunda orasını geçerse ytd karar sizin bol şans

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Cemas kacti acaba 2.34 geldi alinirmi simdi 2.14 yaziyor simdi

0BeğenmedimŞikayet

Ilknur_05 ()

Mesela ne kadar tutar yatiroyorsunuz tam bi kar olmaz sanirim ben parca parca aldim hep buralardan gorduklerimle 500 liralik aliyorum alti yedi tane var degosik hisseler

iges için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@Krokodil bak 3 hafta olmuş ve orada rakamlar yazıyor

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bence öyle evet

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Yani sunu demek istiyorum gsdho 2 liradan 2.5 lira olana kadar bastas cimento 7 liradan 12 kusur lira olmus
Yukselmis abi gecti artik bu saatten sonra alinmaz artik carpar

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hespalamaya gerek yok piyasa değerini ne kadar olduğuna bakmaya bile gerek yok

(pd/dd)piyasa değeri bölü defter değeri diye birşey var şuan bununki 3.53 yani 4 katı ederinin fiyat olarak. Fk sı 0 yani anlamsız oluyor bu durumda zaten bilanço da kötü karar sizin ben bilemem al da diyemem satta diyemem. Gitmez hiç diyemem borsa bu. Ama tek bildiğim ederi ve bilançosu kardeşim olacağı yer burası degil bence bol kazançlar

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum