Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 00:58:09
EUR 34.8160 00:58:09
USD 32.4494 00:58:09
ALTIN ONS $2318.2000 00:58:09

Konu: Hayaller ve gerçekler

⭐⭐horozcu ()
Gümüş

Yorumlar (121)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Akliyyun ()

Harcadiginiz toplam para bölü elinizdeki gümüş miktarı yaparsanız dogru sonucu elde edersiniz. Neden iki farklı sonuc cikti anlamadım

Özden23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ladix55 ()

abi takip et ben sattıgımda yazarım uyarsın uymassın takdir senin zarar etmenizi istemem gümüşteyseni şuan bekleyin zarara satmayın burdan belki burdan bi 520 525 görebiliriz panik yapmayın 10 günde kara gecersiniz

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Sen naaptın bu arada en son senin de durumlar vahimdi

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Görmedim hocam

ladix55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Şimdi arkadaş sordu söyledim hesapladı 6.35 cıktı ama ben bakımca zarara 6.60 cikiyo

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Çok teşekkür ederim. Yaşımız 50 olduğundan çok teknik bilgimizde yok tabi zorlanıyoruz nereden ne zaman girip nereyi bekleyeceğim izi, eşimin emekli parası çocuklar için değerlendirmek istiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Teşekkürler sağolun varolun.

1BeğenmedimŞikayet

ladix55 ()

Gümüş için ladik55 yorumu (1 hafta önce) Cevap yaz
Konu: The economist dergisinin bu haftaki gorseliymis

23 dolara net düşüş var 21 dolara kadarda sarkabilir yani illa 23 oldu 22 gördünüz alıma gecin 1 dolarlık düşüş daha beklerken bu sefer arkasından bakmayın şahsen kendim 22.50 23 lerden alım yapacam 7 10 gün arası 27.50 ye geri atcak kendini

https://altin.in/ladik55 1 hafta önce yazdım bunu

2BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Yani yatırım yapıyosan ve bu platformdaysan stresi atlatman zor o da heycanin tetiklediği bi durum.. ama sabır önemli tabi abicim bol kazançlar hepimize

Sinasi55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Senin ortalama kaç:)

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Sabırı öğrendiM sitres atlatsak tamam ;)

0BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Cogumuz grafik bilmeyiz zaten.. haberleri aciklamalari toplanti sonuclarini piyasa acilislari alis satislari takip edebiliyoruz. trafik bilen değerli arkadaşlarımız var onların açıklamalarıyla da fikir ediniyoruz demem o ki elinde gümüşün var şanslısın tl de var iki kat şanslısın düşse alırsın istediğin seviyeye gelse satarsin

1BeğenmedimŞikayet

ladix55 ()

benim satış hedefi 27 27.50 arası o igneyi atmaya gidersede 520 525 ler gelebilir fakat ordan yükselecegi için gelmeme ihtimaline karşı ben ful girdim 20 kuruş tersede düşebilirim ama oraya dokunup yukarı atması 5 dk sürecek aldıgım seviyeye gelmesi ordan sonrası 27.50 yolculugu

0BeğenmedimŞikayet

Son08 ()

635 ortlaman senin

0BeğenmedimŞikayet

Voles ()

vakıf katılım iyi diyorlar kardeşim ben türkiyte finans kullanıyorum ama bu aralar tavsiye etmiyorum türkiye finansı biz zamanında girmiş bulunduk.

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Teşekkür ederim destekleriniz için problem şu grafik bilmem etmem dip nere onu kestiremiyorum talimat veremiyorum anlasam zaten ama burda yorum okuyunca gerçekten insanın kafası çok karışıyor ama girmedende olmuyor ;)

0BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Zarar 20bindi 15bine düştü desem çünkü düştükçe aldım ortalama karıştı

Son08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Allah razı olsun. Net bir cevap verdiniz. Peki satış hedefiniz sizin demi 23-24 ons arası.

1BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

gümüşte aranan tek adamm:)

0BeğenmedimŞikayet

Son08 ()

Ozden abla ortlaman nedir

2BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Dündendir okuyorum yorumlarını bu kadar stres yapmanı gerektirecek bi ortalaman yok ve elinde tl de var. sitenin çoğundan daha iyi durumdasın zararı olanların ortalamasının cokk cokk altındasın senin bir haftada en geç düze cikacagin hatta üstüne kâr alacağın rakamdasın yani bizim için uzak olan ihtimaller senin yani basında dert etme demek istedim.. düşerse alırsın alttan çıkarsa satarsın bi d3 bize bak zarar aldı başını gitti.. O yüzden sabır arkadaşım

1BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

Bende aldım sizi takipe hemşom sağol varol

2BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

çaldımı herkes oynar iş ki çalmadan oyna :)

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ladix55 ()

valla kardeşim işte 2 gündür atmıyor bu 20 24 lük düşüşün ayın 29 na kadar süresi var 4 günde nerdeyse geldik bi oraya dokunmadı orası yükselişin onay noktası burdanda devam edebilir bazen o igneleri este geçiyor yani şahsen ben onu beklemeden ful aldım 543 den oraya degmeme ihtimaline karşı

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

ben ekmeğimin peşindeyim hocam ama şu gerçek değişmez her zaman herkişiden öğrenecek birşeyler bulabilirsin

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Peki hocam 20.90 a iğne bugün atarmi sizce, gelirse alınır mı. Dün ben 20.90 mı bekledim gelir diye almadım.

2BeğenmedimŞikayet

ladix55 ()

topragım zarar etmessin kafanı yorma 7 ekime kadar en fazla karla satacaksın 55 leri topluyorum takibe :)% 21 yükseliş var yaslan geriye sıkma canını

1BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

çal ozaman bi samsun havası oynuyak:))

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ladix55 ()

dogru diyorsun hocam bak ben ensarı iyi tanırım sen sanmaki çok büyük karlar yaptı 2.90 dan beri düzeltme düzeltme diye diye yükselişlerin çogunda tl de kaldı 308 de misal bi yazısını yazayım uzman hocam anlamıyorlar ya işte düzeltmeyi görünce çogu terste kalacak dedi 350 oldu 350 de başladı düzeltme diye 420 de sattı agzı açık baktı o sert yükselişte ersanın alt bantlarla bi bagı var gecende 590 da ful tl geçtim hareketler hoşuma gitmedi dedi 685 geldi iyde sen hep alt bandı diyosun zaten mutlaka bigün dedigin olacak :)

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

ortalama ne olursa olsun göbek atmaya engel değil göbek para ile atılmıyor ki :)

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum