Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 08:16:41
EUR 34.9839 08:16:41
USD 32.2051 08:16:41
ALTIN ONS $2414.8350 08:16:41

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

son ıkı grafıkte net vermıs teknık, kestırılebılır yanılma payı da var tabı ama ızleyelım bakalım. calısan bır grafık var ortada

Kndrvi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kndrvi ()

Ons yerlerde geziyor nereyi hedeflemiş bunlar kestirilemiyor
Satmak gibi bir düşüncem yokda doların yüksek olması alım yerinde terste bırakıyor
Dolar bu haldeyden onsun çıkması altını acaip uçurur şu anda bozdurmak akıl işi değil

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bellı bellı sabır sadece, yere degdıgınde zıpladıgını hepımız gorecez

Kndrvi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kndrvi ()

Gardaşım meselede orada zaten baronlar topu yere deydirmiyor ayakla sektirme oynuyor istedikleri gibi oynuyorlar sınırım belli bekliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

az sabır ıbrahım tabı yınede sen bılırsın

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Bir parça daha aldım

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

top yere degmeden zıplamaz, degsın cıkar gerı ıbrahım sabır dostum

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Batıyoruz usta

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tesekkur edrım kardesım

M_OZP için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

M_OZP ()

@66vip bu işten anlayan nadir kişilerdensiniz

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kabaca 450 cıvarı dıyelım, ufak alt ust rakamlar var tabı

Xxmesutxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xxmesutxx ()

461 dip mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

İyi geceler

Ekono13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Keyfinize bakın iyi geceler

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kardesım son ıkı garfıgı ıncele detaylıca acıklamada yazdım kanal dısındayız su an. kanal ıcıne gırdıgınde yukselısten bahsedebılırız

Kıtluhann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kıtluhann ()

@66vip usta dediğiniz gibi sabır edicez sizin düşünceniz nedir ons hakkında ne zaman yükseliş başlar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah adigem

Adyghe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avukathanim11 ()

Rica ederim abi. hep beraber hayırlı kazanclarimiz olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Adyghe ()

66vip samimi iyi dusuncelerinize üç like gelsin

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Çok tesekkur ederım, kazancınız hayırlı olsun inşallah

avukathanim11 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet kardesım benım hem hayatımda hem yaptıgım her ıste SABIR- SUKUR- KANAAT desturumdur. bunlar olmadan basarının olmayacagını duundum hep

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avukathanim11 ()

Abi daha ne olsun öngörü , grafik, temkinli yorumlar, destek hepsi geliyor sizden.. takipteyim. saygilarimla..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Ilk seferinde bu piyasa kazanmak aslinda caok daha buyuk kayiplarin sebebi olur. Ellimizden geldigincebir cok arkadas yardimci olmaya calisiyor bizler yatirim gozuyle yapiyoruz bu isi citinin traderi degilizki surekli gir cik yapalim mala.. sabir ky en iyi silahidir

1BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Senin beklentini alalım yıl sonu ne bekliyorsun emtialarda ve dolarda, biz kopyala yapıştır yapıyoruz ama havadan atmıyorum yani bunları tamamen kendi şahsi fikirlerim, herkes cesaret edemez yıl sonu beklentisini söylemeyi yanılırim diye, ama ben beklentimi söyledim, eğer yanilirsamda yanıldım deyip özür dileyeceğim milletten

Ekono13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ben anlatabılmıssem sız anlamıssınızdır:)

avukathanim11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

benım kastım acemı ve tecrubesız yatırımcı arkadaslardı. etkılememek adına caba sarfedıyorum dostum

0BeğenmedimŞikayet

avukathanim11 ()

Sanırım anladım abi.)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

boyle bir yukselen trende zarar kes yapan bu isi yapmasin zaten boyle trendlerde kaybetmek ekstra bir beceri gerektirir, yapmasi gereken sabir ile bekkemek zarar kes falan yapmak yerine ful girmeyip dususlerde ilave alim yapilmali yukselen trenin icin de duzeltmelerde korkulup mal cikilmaz

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bazen moral paradan degerlıdır dostum. o yuzden bazen susmak gerek ama sunu belırteyım oraları sahsım adına zor goruyorum, ama gorsemde su an bunlardan bahsetmek dogru olmaz ınsanları blkıde zarar ugratır zararkes yaptırır. o yuzden erken konusmamak gerek dıye dusnuyor ve oyle yapmaya gayret edıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Zaten paralı 200 ema demeniz bile onsun 200 dolar daha düşeceğine işaret ediyorsunuz buna anlıyoruz keyfinize bakin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum