Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0642 17:06:06
EUR 34.6005 17:06:06
USD 32.4888 17:06:06
ALTIN ONS $2371.4700 17:06:06

Konu: BTC Grafik 18.09.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara Rabbim kolaylıklar versin dileğiyle..

Hayırlı Cumalar..

BTC dün yukarı yönlü ivmesini ve en son test ettiği ana direnç 11.000$ ve 11.100$'lık direnç seviyelerinin şimdilik üzerine çıkamadi ve hala konsolide/güç topluyor bir görünümü mevcut ve açıkçası güçlü görünüyor olduğu grafikte gözüken ise öncelik 11.000$'in üstüne çıkıp burada kalıcı olmasini sağlamaktir.. btc 'nin dünkü en düşük seviyesi ise 10739.23$ seviyesi göze çarpıyor önce ki en düşük seviyesi 10662.81$ seviyesidir.. Aşağı yönde düzeltmenin 10739.23$ seviyesine kadar yaptığı ve desteklendiği görülmektedir.. BTC şuan pozitif bir bölgede bollinger altbandinin desteklediği 10.800$ ve kırmızı çizgi 100 SMA'nın üzerinde bir destek bulmasıda olacaktir ve şuan 50 SMA mavi çizgi 10.900$ seviyesinde kalması bile 11.000$ ve 11.100$'i tekrar deneyip kırması olabilir.. BTC'nin saatlik görünümünde 10.800$ desteğiyle oluşan yükseliş trend çizgisin hem altbollinger bandı hemde SMA100 desteklerinin olduğudur.. BTC kısacası özetlemek gerekirse, 10.800$ ve 50-100 SMA'nın üzerinde olduğu sürece pozitif ve yükselişine devam ediyor olması beklenmelidir..

Bugün 10.800$ seviyesinin üzerinde yeniden kapanış yapmış olmasi ve bu haftayı bu seviyenin üzerinde kapatması üstseviyeler için gelmesi sürpriz olmayacaktir.. 11.000$-11.100$ ve sonrasında adım adım 4 saatlikte ki direnç 11.125$ ve 50 günlük MA 11.270$'dan sonrası 12.473$'a düzeltme yapa yapa bezdire bezdire trene yeni oyuncular bindirerek gidecek olmasıdır biz yine de en sağlıklı olan gün gün destek/direnç babında gitmek daha uygundur diyelim.. Haftalık en yüksek seviye şimdilik 11.100$'dir.. Son yukarı doğru hareketin dünkü yüksek seviyesi olan 10978.38$'in üstüne bugün çıkarak bugün kü yüksek seviyesi olan 10984.35$ ve dünkü en düşük 10739.23$ ve %0.236 FİB geri çekilme seviyesi ise (10797.08$)'dir kısacası şuan bollinger altbandinin bile desteklemesi muhtemeldir.. BTC trend çizgisi desteğinin üzerinde gidip geldiği sürece, korkulacak bir durumun olduğunu sanmıyorum.. 11.000$'in ve en son test ettiği 11.100$'in üstesinden gelmeye bu bölgede kaldıkça kırmaya çalışacaktır.. Bu seviyenin üstünde yukarıda belirttiğim gibi günlükte şuan önemli HO olan 50 günlük MA 11.270$ seviyesi ve bu seviyenin üstünde yakin vadede 11.500$-11.600$ bölgesine gitmesi ivmesini arttırması ve günlükte şuan değişmeyen üst bollinger hedef hedefide olan 11.800$ seviyesinin olduğudur ..

BTC 11.000$-11.100$ seviyelerinin üzerinde tutunamazsa aşağı yönlü bir baskı ve risk oluşturması beklenebilir ve aşağı bölgelerden güç alması trene yeni oyuncular bindirmeleri olacaktir.. Aşağı yönde ilk destekler, 10.800$ dünkü test ettiği en düşük seviyeside olan 10739.23$ ve burada tutunamazsa dik4gen içine aldığım 10.600$ civari seviyelerdir ve trend çizgisi desteğinin Altın da ise aşağı yönlü salınıma devam ettiği takdirde, 200 MA siyah çizgi 10.576$ civarı bir destek seviyesine doğru düşüşü derinleştirmesi olacaktır.. BTC bu haftayı 10.500$-10.550$ seviyesinin üstünde kapatırsa ve bu seviyeyi aşağı yönlü kirmadigi sürece pozitif seyrine yukarı yönlü olması beklenmelidir.. Saatlik MACD şu anda yükseliş bölgesinde direnci kiramazsa düzeltme yapması beklenebilir.. Saatlik RSI ise şu anda 50 seviyesinin üstünde pozitif durumda görünüyor olduğudur..Şuan 2'li tepe oluşumu görünüyor burayı aşması gerekiyor bilginize
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

cahitakdeniz ()

Selam CoDeX sorum olacaktı kusura bakmazsanız ben borsa işinde yeniyim ama bir arkadaş sizi önerdi takip etmem için yeni alt coinleri nereden nasıl görebilirim örnek bu gün bir alt coin devreye girdi yada yarın bunu nasıl takip edebilirim bu arada mobil üzerinden başladım Bir de bu sitenin uygulaması var mı iOS

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hannes ()

Hayırlı cumalar, bol kazanclar. Kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Hayirli cumalar iyi calismalar kardesim

0BeğenmedimŞikayet

offlee ()

günaydın, hayırlı cumalar. emeğine sağlık, herkese bol kazanc lar

0BeğenmedimŞikayet

Orhan80 ()

Ben üç yıl önce çok kaybettim. Sonra @CoDeX© sağolsun kurtardım şu an nakitteyim bekliyorum

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

herkesın kazanması için birilerinin kaybetmesi lazım. o dedıgın imkansız. ytd.

Orhan80 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhan80 ()

Senin düşündüğünü dünden beri bende düşünüyorum inşallah herkes kazanır.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

üstad sankı bır boga tuzagı buyutuldu 1 haftadır bu sevıyelerde dolastırılıyor. pıyasada kuraldır cıkamıyorsa düşer düşemıyorsa çıkar. bu sevıyede zaten son kısımdada ıkılı tepeden bahsetmıssın buda teyıdı olmazmı. ytd

0BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Tesekkurler hocam..

7BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşkler değerli dostlar sizlere de Hayırlı Cumalar..
@Mertim33 @cheffikretfidan iyi çalışmalar kolay gelsin..
@beliz0207 NEO'da 25.321$ hedefini daha önceden belirtmiştim ve geçtiğimiz hafta flamingo defi NEO'nun altyapısını kullanacağını da belirtmiştim müsait olduğumda yeni hedefleri ve grafik üzerinden bir değerlendirme yapacağım, işler çok yoğun ilk fırsatta bakacağım, şimdiden bol kazançlar..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Gunaydın hocam, hayırlı cumalar.. Ellerinize sağlık.. Müsait olduğunuzda neo yorumu alabilir miyiz?

1BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Hayırlıcumalar dostum sanada kolay gelsin

1BeğenmedimŞikayet

Mertim33 ()

Günaydın hayırlı cumalar ustam emeğine sağlık iyi çalışmalar

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Hayırlı cumalar olsun yakında yukselis gelir umarım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum