Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 19:48:43
EUR 34.7421 19:48:43
USD 32.4538 19:48:43
ALTIN ONS $2334.2750 19:48:43

Konu: Yengec ayı formasyonu

6.92 den .5.45 yaptı .5 45 ten 6.70 yaptı 6.70 den 6.17 yaptı ve son duzluk 6.17 den 7 üzeri yapacak bir formasyon gibi dusunuyorum .bakalım gorecez

Yorumlar (91)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Nasip kısmet işte. herkes hatalı işler yapabilir . sağlık sıhhatin yerinde olsun da gerisi bir sekilde oluyor zaten.

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Millet alttan alıp yukarda satarken yukardan alıp dipten çok sattım. Bende de hiç akıl yokmuş heee)))

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@deniz88 bu dönemler güzel git gel yapmıştı.

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Ogün 12.50 son gördügü konuşma bitdi uçuş başladı

Sazmat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Kanka düşmüyor 10.13 altina:(

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Şükür biz kavuştuk elektrige 80 saat dile kolay hayırlı ıstirahatler

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Yıllık izindeyim, zaten uyuya kalmazsam bugün çok yoruldum :) gün içi ara ara gene bilgi veririm bir aksilik olmaz elektrik felan gitmezse :) ytd

Hasanbaba0032 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

10.18 sat. 10.08 al verdim bugün almadı satmadı hocam 23.10 ons düştü dediğiniz gibi 23.30 toparladı tekrardan yarın hedef 23.60 sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Sazmat ()

Ben yanlış hatırlıypr olabilirim..

Vannyreggy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

pekı yarın max kac beklentın var ustad verıden sonra

0BeğenmedimŞikayet

Vannyreggy ()

Ben 12.50 de bozdurduktan sonra cikmaya devam ediyordu

0BeğenmedimŞikayet

Sakin_adam ()

Allah razı olsun abimm

0BeğenmedimŞikayet

Sazmat ()

Gümüş o çıkışta 11.91 i gördü. 12 görmedi. Yanlış hatırlıyor olabilirsiniz...

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Özür 12.20 den fark etmedim 13 yazıyormuş

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

günlük grafikte yarı yerden düşerse 23,60 a çıkacak ordan düşebilir, eğer düşen kanal çizgisi var, grafiktede tepeye kadar çıkıp kanal çizgisine değip düşerse şayet o zamanda 24,20-24,40 aralığına denk geliyor. Bugün mesela düşecek diye korkanlar vardı bende işte dedim ki 23106 ons rakamının Altın a düşmedikçe korkmayın toparlar akşama dedim, akşama toparladı :) ara ara bazı bölgeler var, o bölgelerde düşerken durduğu sürece sıkıntı olmaz korkmayın yani atıyorum çıkarken 10,20 ye gider alt destek 10,08 olduğundan çıkamazsa yukarı aşağı desteğe gidip yani 10,08 e gidip ordan güç alıp tekrar 10,20 rakamını geçmeye çalışır. ytd

Sakin_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Evet yazılarınızı takip ediyorum talimat işden dolayı veriyorum günlük yeniliyorum duruma göre kademeli ala da satada belirli aralıklara.. 20 aralıkta bankanın azizliğine ugradık sisteme giremedik

0BeğenmedimŞikayet

Sazmat ()

Gümüş 13.20 yü hiç görmediki...

0BeğenmedimŞikayet

Sakin_adam ()

Peki şimdi gümüş ne olucak abimm cıkar mı cıkar sa kaca kadar cıkar düşer mi düşerse kaca kadar düşer abimm başını ağrıttıysam ozur dilerim cevaplamazsanda allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şimdi şöyle söyleyim, eğer elinizdeki para en az 1 yıl lazım değil ise dolar a geçmek mantıklı olabilir, dolar düşer çıkar sezon sonu gene bu rakamları görür düşsede ama yok para acil diyorsanız, dolara parite edince dolar düşerse bozmadığınız sürece sıkıntı yok ama acil lazım olur bozmak zorunda kalırsanız yanlış işlem olur. Yani bu tamamen sizin durumunuza bağlı para lazım mı değil mi acil, değilse dolarda acilse TL durması daha mantıklı olur. Bu kararı siz vereceksiniz. Nasıl ki parçalı alım parçalı satım diye profilimde mesajlarımda dile getiriyorum, dilerseniz dolara parçalı geçer bir kısmınıda TL yaparsanız duruma göre düşerse dolar alttan alırsınız yada gümüş hangisini isterseniz... ytd

XArslann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

XArslann ()

Şimdi 24lerden geri dönecek varsayarsak dolar a parite minmantikli yoksa TL'ye gecmekmi dolar dusermi yani

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

onları kurtarman zor üsttekileri, ben o yüzden emir girmiyorum :) ben günlük grafikte tepeden düşecek diyorsam, o bölgeden sakın girmeyin, günlük grafikte düşüş oldumu en az 1 tl düşüş oluyor mesela 10,55te ben düşecek grafiği attım ve 2 hafta önceden beride fed haftası düşüş bekliyorum dedim. Grafikte anlamayanlar olursa diye peş peşe 3 tane aynı grafiği farklı şekilde anlatarak attım, genede düşmez gümüş 10,60 oldu hani düşecekti gümüş diyenler vardı ne oldu, 9,60 a kadar mortingen xD

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Düşüşü farketdim 13.20 de full satdım 12.. 11 10 lar talimat vardı geri toplayarak geri aldı durdu dedim 10.60 dan kalanı girdim bende bir daha gümüş girmeyecek dedim ama vazgecemiyorum

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kendi mesajına mesaj atarken @By_tarafsız_adam diye etiketle yoksa ana sayfaya bakmadığım sürece göremem yazını :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

2. cide dedim ama gümüş sayfasına ben dolar a geçiyorum, artık gümüşte durmamın anlamı yok, dolar bazlı çıkış bekliyorum artık diye, dediğim gibi dolar bazlı çıktı hep gümüş, hatta 18 e gelirkende 15 i geçince bu sayfayı uyardım, dikkat edin dolar bazlı çıkıyori dolar burdan düşerse çok kötü terste kalırsınız diye, gene pek dinleyen olmamış 12-13ten terste olanlar var ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Ben 8.50..9 olacak gazına gelmiştim ?

0BeğenmedimŞikayet

Hasanbaba0032 ()

Bende 7.60 girmiştim hemde bayagı full sonra 7.05 ortalama düşürüp 3.4 ay tersde toparlayacak diye bekledim

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

6,16 dan full girdim, 6,48de işe gitmeden grafikler attım, çıkışın keyfine bakın artık yukarı gidecek dedim, düşer gene diye bekleyenler tabelada 7 ile karşılaştı xD 7,20de dolar dan gümüşe parite ettim 7,05 e düştü 1 parça TL vardı onada aldım, bir kaç kişi dalga geçiyordu dedim nasılsa çıkacak, adamlar gene almadı direk o gün 7,60 görmüştü ne gülmüştüm adamlara :) tersteyim diye birde dalga geçiyorlardı...

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Evet hatırlıyorum o donemi ve benim 6.40 gümüş öldü dersek yazdıgım dönemler :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

o zaman 1 yıldızım vardı o düşüşte xD düşüşü bildim sonraki ay 2 yıldız olmuşum, o gün bugundür admin yıldız vermiyor, o kadar düşüş bildim ondan sonra geçenki düşüşüde düşmeden bildim gene yaranamadım xD

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum