Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 13:50:54
EUR 34.7854 13:50:54
USD 32.2886 13:50:54
ALTIN ONS $2319.0000 13:50:54

Grafiği gönderen: vatansever1

⭐⭐vatansever1 ()
Gümüş
ikinci parçayıda 6555 tl ye satıldı

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

:))) ayıkla pirincin taşını @vatansever kardeş

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Bilmiyorum kardeş, bir bilene sor, biraz nakit ihtiyacım vardı, ondan sattım.

hasanCA0281 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hasanCA0281 ()

Bir düşüşmü bekliyorsunuz ABD kapanışında o yüzden mi satış yaptınz

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Benim uygulamam var zaten ben sormam hiçbir zaman sadece muhabbet için indi bindi muhasebesi :\)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Hata sende :))) söylersen bereketi kaçar işte uğraşırsın milletle.
Ağzı kapalı küpün tencerenin vs nin kapağını açma bereketi uçmasın :\)

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Engellendiniz

Ozlem__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Gerçekten insanları anlamak zor. gümüşün küçük bir kısmını çıkacağımı 4 gün önceden ilan ettim. yani yüzde 80 duran gümüşün şimdi tamamını satmışmı oldum.
En iyisi kimsenin işine karışmamak.

Deveci42423 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

FundaErdemir ()

hepimiz gibi sizinde en tabii hakkınız bir miktar çıkıp risk almak istemeniz

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Bundan sonra sakın kimse bana aldırttı, sattırdı demesin, çok kızarım ve bunu iftira olarak görüyorum... Ve bana sakın sormayın hocam burdan alayımmı, sattayım, beklentin nedir...
BİLMİYORUM KARDEŞ BİLENE SOR

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

@vatansever usta boşver polemik he de geçsin sıkma canını

3BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Şunu izah edeyim size. Ben gümüşteyim.8 tl beklentim var dedim mesajlarımda. gümüşümün % 20 sini satıp fed kararında olası düşüşte altan alacam dedim kaç gündur.
Ben kimseye al sat demem.
Bir daha söylüyorum benim beklentilerim, al ve satlarım, yorumlarım YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR... Hiç kimse bana bakarak almasın satmasın, düşüş ve yükseliş beklemesin..
Biraz morelim vardı, onunda ...

Acemi_Gümüscü91 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Taha80 ()

Bende 6,80 den aldım. Ha çıktı ha kaçıyor derken aldık. Allah tan bir parça daha aldım da 6.60 a düştü ortalama. TL bitti. Şimdi çıkacaz diye bekliyoruz. Yorum yaparken dikkat etmek gerekiyor benim gibi aceniler etkileniyor.

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Şunu anlamıyorum, belki para lazım bana bir parça gümüş sattım diye bana mesaj atıyorlar 8 tlden satacaktın, bizimle dalgamı geçiyorsun diyorlar. Ya ben anlatamadım derdimi size.
Doğru söyleni kırk köyden kovarlar.
Neden sattığını söylüyorsun mehmet,
neden şefafsın.

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_Gümüscü91 ()

Ben kusura bakmam çünkü sadece bu sitedeki yorumlara bakarak araştırma yapan biri değilim çünkü karşımda ki insanların kim olduğunu bilmiyorum. Herkese de tavsiyemdir finansal olur yazarlık çok önemli bu konuda. Yorumlarınıza devam etmenizi isterim ama lütfen eskisi gibi etkileyici cümlelerle yapmayın ki başkaları sadece sizi dinleyerek iş yapabilir. Daha açıklayıcı ve naif yorumlar iyi olur. Hepimiz yükseliş bekliyoruz ama kısa vade al- satcılar bunu yanlış yorumlayıp zarar edebilir teşekkürler şimdiden.

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Yerinde saymaya devam dedim aşağı yön yapıpta düşecek algısı yapar bugün böyle gider bence ytd

1BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Aynen suç sende adam benim gibi sancak 3k vardı elden çıkardı :)))başka yok. burası paniğin tavan yaptığı yer malum herkes kenarda unuttuğuyla yapmıyor kendini zora sokup ya borç ya kredi alıyor sonra telaşa kapılıyor yanlış işler. neyse münakaşa edip gümüşü küstürmeyin burada tek vücut olursa herkes istediğine kavuşur yok münakaşaları devam etcez derlerse olan rızıkta geleceği varsa yön değiştirir manevi ruh çok önemli

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Evet yiğidi öldür hakkını yeme nerde bir haklı görsem susmam @vatansever1 daha önce bende şahit oldum hatta seni uyardım adamlara aldırıyorsun diye düşük alma imkanları vardı sen 6.60 larda Yükselcek 7.00 8.00 den bahsettin bir anda olmaz dalgalanma mutlaka olur

AmedLy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytac32 ()

Erken sattın :) hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Engellendin

Yarındanönce için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Kusura bakmayın

Acemi_Gümüscü91 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mahşerin_atlısı ()

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar hocam. Ama 10. bir köy vardır herzaman :)

4BeğenmedimŞikayet

Acemi_Gümüscü91 ()

Dostum millete kızıyorsunda burda birçok kişiyi beklentiye soktun hatta etkiledin. bu hafta 7 bekliyorum 7,5 bekliyorum diye. Çok iyi hatırlıyorum 7,5 den aşağı satan bana selam vermesin dediğini! Noldu şimdi? Bu kadar büyük konuşup insanları etkilersen tepki yemen çok normal. Bak herkes yorum analiz yapıyor ama senin gibi kesin konuşanlar tepki çekiyor sadece

1BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Kardes sakin ol, panik yok, öfke yok , keske yok hani öyleydik tabiki satmak hakkin kim karisabilir

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Ne demek istedin anlamadım, anlatırmısın

mt1 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum