Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 08:55:35
EUR 34.9615 08:55:35
USD 32.5711 08:55:35
ALTIN ONS $2336.8550 08:55:35

Grafiği gönderen: vatansever1

⭐⭐vatansever1 ()
Gümüş
ikinci parçayıda 6555 tl ye satıldı

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

bu fırsatı değerlendirmek lazım

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

iyi yapıyorsunuz, vergi indirimi olunca kısa al sat lara yöneldim

Melaike için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Aralık başına kadar iniş çıkış olur gümüşte al sat fırsatı verir verileri takip edip al sat yapabiliriz bende gram altına dokunmadım duruyor gümüş almıştım biraz al sat yapıyorum yarı TL yarı gümüşte tutarak

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Teşekkürler melaike
Bak resimde atmıştım, ama insanlar kendi görmek istedikleri gibi görüyorlar.
Ben çok şükür resimle ispatladım.
5,9 lardan tekrar girdim, girmeden önce dolardan karımı aldım.
Gümüş oranım bu hamlemle yüzde 11 artı. biraz daha iyi hamle yapa bilseyim yüzde 16,17 gibi daha olurdu. bunada şükür.

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

@vatansever1 satarken yazmış yazmadı diyenler için suçlama yapmayalım bence

1BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Her denileni yapıyormusun arkadaşım. Git kendini boğaz köprüsünden at o zaman cennet bedavaymış :))) varmı böyle bedava bir yatırım bizde yapalım herkes para peşinde. Bu yorumları bende okuyorum al denildiğini görmedim. Tam tersine buralar zirve alım yapacaklar dikkatli olsun. Terse düşmeyin diye uyarı yapıyorlar. Bak diyorum size 6,96 üzeri yeni zirveler o rakamları görürse dönüşe veya hızlı bir çıkışa hazır olmalısınız. Ben gr. mı 335 zirvede sattım 385 kadar dönecek diye beklemekten saçlarım beyazladı. Baktım dönmüyor 385 ten aldım hooop 364lere sonra nemi oldu 3 ay çıkacak diye bekledim. Sonra 383,5 dan sattım tekrar salacak diye ve şimdi 467 de ve elimde koskoca sıfır var. Sizin gibi arkadaşların yüzünden işi bilen arkadaşlar alıyorum satıyorum demiyor vebale girmeme adına. Biraz ayıp olmuş bu yorumunuz özür dilemek erdemliktir. Eksilmezsiniz. Bilmem anlatabildim mi

AmedLy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öztürk_ati ()

Haklısın tabi saygı duyarım

0BeğenmedimŞikayet

Hakaan46 ()

Eyvallah sizede bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Kardeş sana söylemedim, senin mesajının üzerinden digerlerine
gönderme yaptım, beni yanlış anladı. severim seni. bol kazançlar size

Hakaan46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Teşekkür ederim, ama beni iyi kırdırlar, kolay kolay artık artık görüşlerimi belirtmek istemiyorum.

Öztürk_ati için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakaan46 ()

Ben sizi suçlamadım kimseyide suçlamam yazdıklarımı iyi okuyun lütfen.

2BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Herkez bir kolay iş bulmuş nedir ?
Kendi hatanı başkasının üstüne yıkma. Alsat yaparken tuşu sen basıyorsun, kar ve zararı size.
Yatırım yapmadan önce her riski göze alaçaksın aldığın düşüşe geçebilir, aylarca yükselmeyebilir, bunları iyi düşünerek hareket edin.
Her zaman suçlayacak birini bulamazsınız...

Hakaan46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emir_Babacan ()

Burada bir. cok kisiyi takip ediyorum, bazilari varki, sanirim bilerek yanlis yonlendirme yapiyorlar gibi dusunmeye basladim.
En dogru olan, guncel haber akisi, siyasi ve piyasa verilerini takip etmek diye dusunuyorum. saygilarimla

Ozlem__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öztürk_ati ()

Valla kardeşim ben maramara iktisat fakültesi mezunuyum , bu teknik k ve temel analiz işlerinden anlarım ama inan o kadar yoğunlaşıp dikkat ederek vakit ayırmak gerekiyor ki belli bir sonuca ulaşmak için , ben bile ugrasmak yerine sizin gibi değerli kardeslerimi takip ederek ve kabaca grafikleri inceleyerek karar veriyorum , ve sizleri tebrik ediyorum , iyi uğraşıyorsunuz valla,

0BeğenmedimŞikayet

Hakaan46 ()

Yazdıklarınızı takip ediyorum kısa vade 8 tl kolay değil o günlerde sert çıkışlar vardı sizde 8 tl yordunuz siz dediniz diye kimse almak zorunda değil ayrıca fed öncesi düşüş beklediğinizi yazmıştınız sanırım ondan sattınız burada herkes birşey söylüyor ancak hepimiz kendi irademizle alıp satıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

"Siz hanımefendi" istediğinizi alın satın keyfinize bakın by by

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Merak ediyorum, bana o morel bozucu mesaj yazanlar, gümüşlerini almışlar,8 tl ye geldiğinde, o hocam sizin sayenizde aldım kar ettimi yazacaklar.
ikinci kayıp edilen bir şey yok gümüş sabır edenlerin kazanacağı bir yatırım aracıdır.

0BeğenmedimŞikayet

Öztürk_ati ()

Haklısın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

@vatansever1 kimse kimsenin yatırım danışmanlığını yapmıyor herkes fikrini yazıyor
Elbette 8 TL ye gelecek inişli çıkışlı

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

Bu acemilik yapanlar 8 tl hemen gelmez bu ararda al sat yapılır

0BeğenmedimŞikayet

hasanCA0281 ()

Arkadaşım niye yoryorsun kendini belliki strateji yaptın al sat yapmaya karar verdin kime ne ki, para senin takılma bunlara senide kaybetmeyelim

2BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Gümüş 8 tl ye gelmemiş, ya sanki gelmesi benim elimde.
Alırken bana dedimi hocam bak alıyorum, mesulu sensin dedimi.
Üçüncüsü sizlere her zaman söylüyorum gümüş sabır işidir, sabır edemeyenler bulaşmasın, tehlikelidir.

Öztürk_ati için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öztürk_ati ()

İnsanlar günlerini saatlerini harcayıp emek verip bir sonraki hareketin nasıl olacağını tahmin etmeye çalışıp bizim hibi hazıra konanlara yardım etmeye çalışıyorlar , vatansever kardeşim de onlardan biri , böyle bir eleştitiyi burda emek veren kimse hak etmiyor , sonuçta kimse kesin bilgi veremez , emeğe saygı diyorum , gerçekten zor birşey yaptıkları bilgiye ulaşmak , isterseniz kendiniz deneyin göreceksiniz

AmedLy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Sana kim dedi o dediğini al diye paralı danışman olarak mı tuttun ? nerden alacağını bilmiyorsanda bırak alma. dursun. ilk acemilikte misal şimdi 6.30 gelse bana kalsa alırım düzeltme deyip vergiyi de koy 15 krş. ideal en taban 6.60 da kar yazmaya başlarsın kalbini dinle orda ya uzun vade yap kal yada para lazım de çık kimseye bakma kendine bak zarar olacağı yerden de kesinlikle satma durdukça illaki para yazar @Ozlem__

1BeğenmedimŞikayet

Azyağ ()

İyi yapmışsınız . satış için iyi rakam

0BeğenmedimŞikayet

hasanCA0281 ()

Bak keyfine üstatd , yinede bir sinyal olarak algılıyorum vardır bir bildiğin , kimsenin kârına da ortak değilsinz zaten para sizin,

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum