Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0691 17:56:54
EUR 34.7876 17:56:54
USD 32.5200 17:56:54
ALTIN ONS $2328.8750 17:56:54

Konu: 14.09.2020 gr altın

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Acısla bırlıkte persembe cumaya kadar satbıl aynı aralıkta devam edecektır.
Ons 1908 lere kadar gerıleyebılır, gr Altın da 455-460 arası al verecektır. Sonrasında bır zırve zorlaması yanı 480-490 aralıgını zorlayıp, ay sonunda cıddı bır duzeltme olacagını dusunuyorum.

10-15 gunluk yanı 2 haftalık tahmınım bu yonde.

Kısaca once alım verecektır sonra bır yukselıs ve sonrasında ay sonunda bır duzeltme yanı bır alım.Onumuzdekı ay ıcınde altın son duzeltmelerını yapacak ve mart ayındakı yukselıse benzer bız hareket sergıleyecektır.
Ben önumuzdekı haftadan ıtıbaren yeni al- sat imkanlarının dogacagını ve yeni bir surece gırecegımızı dusunuyorum.

YTD

Kazancınız hayırlı mubarek olsun...

Gümüşte de 40 gunluk aynı kanal ıcınde hareket var, gumuste altın gıbı bır kanal asagı atıp alım verecegını ve onumuzdekı haftadan ıtıbaren fed kararı ıle sert ahreketlere gececegını ve al sat ımkanları verecegını dusunuyorum.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Allah razı olsun hep birlikte kazanacağız inşallah

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Allah hakkımızda hayırlısını versın kardesım, Nasıbımızde olan ıcın caba harcıyoruz hep bırlıkte ve bırbırımıze yardımcı olmaya calsıyruz.

HKara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HKara ()

Yine çaresizlik yaşadığım bi andaydım az önce, bi siteye bakayım belki 66vip hocam keşke dönse dedim? artık daha umutluyum? inanın söylediğiniz her şeyin her harfine katılıyorum, siteden uzaklaşma nedenimiz de bu zaten, ç. Amin hocam

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet herkese yazıyorsunuz bende onu dıyorum, paptyanın yaptıgı taktık, bıraz populer olana tepkı ver yaz paylasımları yorumları elestır her zaman ıse yarar ozellıkle sanal ortamda.

emege saygı

sizde emek verıp ongorulerınızı ozellıkle teknık acıdan paylasın ınsanlar faydalanmaya calıssın nacızane tavsıyem.

Aslı_han için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sevgılı kardesım her yorumuma bır tepkın var nerden nıye var bılmıyorum ama konfor tusu ıle engelleyebılırsın
ayrıca sızınde calısmalarınızı gormek faydalanmak ısterız, bırılerıne cevap gereksız elestırı yerıne calısmalarınızı yazın hem arkadaslar hem bız faydalanalım lutfen.

Aslı_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

irfan1205 ()

Maalesef çok değerli kişiler artık hıç yazmıyor.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@HKara çok tesekkur ederım, evet sitedeyım ama uzaktan ızlemeyı tercıh edıyorum, sitedeki teknık calısan arkadasların cogu gıttı yada benım gıbı uzaktan bakıyor çünkü artık teknıkten klasık hıkaye masal ongorulerı sahsı sohbet ve karsılıklı like sohbetleri var.

O sebeple arada yazıp cogu zaman ızlemekle yetınıyor ve yıne arada bır ıkı yorumla grafıkle bıldıgımı aktarmaya calısyorum.

saolasın kardesım ALLAH kararlarımızı kazancımızı hayırlı kılsın

HKara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HKara ()

Hocam sizi tekrar sitede gördüğüme çok sevindim, siz gittiğinizden beri siteye hiç girmedim sanırım, yorumlarınız çok kıymetli benim için, herkesin kar ettiği dönemlerde çok zarar ettik, sizinle hareket ettikten sonra kazanmaya başlamıştık ki, bi anda kaybettik sizi, inşallah beraber kazanırız bundan sonra, burda sizi takip eden büyük biR sessiz kitle de var, yorumlarınız çok kıymetli

-1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Şu an sadece kar satıslarıyla olan bır oynaklık var ıbrahım, evet haklısın bekledıgım duzeltme degıl bu, onun ıcın bıraz daha zaman var, son grafıkte beklentı zamanım ve teknıgın verdıgı rakamları paylasmıstım.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Usta iyi akşamlar. Senin beklediğin düzeltme henüz olmadı sanırım. Aşı denemesi ve Akdeniz uzlaşı düzeltme haricinde aşağı iğme yapmasına yol açarmı

-1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Eyvallah kardesım. Bu gunler , o gunlerden tehlıkleı malum o zaman hep yukarı ıdı trend hastalık baslangıcı oldugu ıcın. bu gunlerde dalgalı ve uzun suren yatay hareketler mevcut, yakında daha sert ve dalgalı hareketler yapacak, o sebeple daha dıkatlı olmak gerek o zamanlara nazaran

historyce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

historyce ()

Allah razı olsun ben uzaktan sizi takip ederek bilgilerinizden çok istifade ettim mayis ayinda, altin bozdurma alma konusunda acemi oldugum icin biraz sabirsiz davrandim siz alim yapinca yazacagim demistiniz ama ben fazla bekleyemeden altin alimi yaptim, zarar etmedim ama daha iyi kar da elde edebilirdim hülasa hamdolsun diyip sizi takip etmeye devam edecegim? selametle

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

son grafıkte detaylıca yazdım grafıklerle anlattım gumus ve altın ıcın. bı ıncele ıstersen alt destek olan 1935 ı kırmayı denıyor

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

O bile belli bir zamanda duruyor abey:)

0BeğenmedimŞikayet

samet4242 ()

dogru dıyorsun ustad :) onu dusunemedık

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Yani? Üstad daha açıklayaıcı yazsanız rica etsek?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bu gun kapanısa yakın ızlemek gerek

Esaretci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu bile bir gün trend dibine iniiyor :) başladıgı yere dönüşş

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

oda bır duser cıkar:) tıpkı metaller dovızler gibi:)

samet4242 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Alım fırsatını yarın verir ni?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

6.40 cıvarından parcalı dusunulebılır vade ve sabır durumuna gore tabı

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

samet4242 ()

yada tansıyon :)

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Hocam teşekkür ederim gümüş te alım fırsatları kaçtır

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hep yükselen tek sey insanın yaşıdır:)))

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

daha ne bölgeler gelir bu şey hep yukarı gdicek hali yok ya insanları öyle inandırdılar ki yükselişe aylardır hiç düşmüş olma korkusu yok valla helal olsun :)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

dun bıle alım fırsatı verecek dedıgımde tepkıler vardı ama bız ne tepkıden kacınmak nede lıke almak ıcın yazıp cızıyoruz. ALLAH rızası ıcın ne goruyorsak onu yazıyoruz henuz dedıgım bolgeye gelmedı ama bu gun kapanısla beklıyor olucam

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

emegine saglık kardeşim ben hafta başı fazla ilgilenemedim piyasa ile onsda beklentimi biliyorsun gecen haftaki kapanış ile (1941,5) negatif tarafada olmaya devam ediyorum gramda doların etkisi ile sınırlı poztif ama doların yükselişi bitince sanırım 7,63-66 aralıgından dönüş olursa grama bir bir köstekde ordan gelicek gümüşü takip etmiyorum :)
açılışı acemiler kapanışı ustalar yapar derler borsada, burda da hafta açılışı ile onsu alıp 1970 lere gezdirip hafta sonu tekrar 1941 bölgesine getidiler yarınki kapanış geçen haftanın teyidi için çok önemli olucakdır..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum