Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:16:00
EUR 34.9839 18:16:00
USD 32.2051 18:16:00
ALTIN ONS $2414.8350 18:16:00

Konu: Garanti bankasi dolar bazli grafik.

Yorumlar (139)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben zaten diyorum ki geçimimi bu işden saglıyorum allaha şükür.. 6-12-18 ay vadeli pozisyonlar ile..

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yahu dostum biz bu teknik analizi öylese neden yapıyoruz hedefler belirlemek için bunun için bazı formasyonlar sayımlar gostergeler ortalamar var sanki karşımda teknik analizin T sini bilmeyen birisi ile konuşuyor gibiyim şuan.. hiç bişey yapamıyorsan göstergelerdeki uyumsuzlugu takip eder iz süren stop koyar bakarsın işine..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

al sat peşinde koşan %100 gitmiş olan bir hissede karı %40 geçmez ama ben %80-90 kar alırım .. senin dedigini citi deutsche yani piyasa yapıcılar yapar düzeltmelerde al sata girersen sattıgın fiyatın üstünde almak durumunda kalırsın çogu kes..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kagıtsa negatif bir durum görmediysem neden satıp sonra dönüp daha yukarıdan alayım.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah sagolasın..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

:)) sende kendini fazla gözünde fazla büyütme işi bilen birisinin trend bitmeden yada sat sinyali almadan pozisyon kapatması çok tuhaf % 10 -15 peşinde koşarak günü kurtarabilirsin ancak gerçi sonunda onuda elinden alırlar ya neyse..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dostum sen asıl haketden bu işi biliyormusun o nedemek ya karı görünce satıcan trend devam ettig sürece trendin üstüne oturup taki bazı teknik sinyaller alana kadar %100 yapacak kagıdı %20 karla satınca bu işi bilmişmi oluyorsun yada burayda teknik analizin ne öenmi kalıyor.. biz bu analiz ile teknik hedef yada desdkleri bulmaya çalışmıyormuyuz ben 12 yıldır bu işdeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

az çok önemli degil gerçi kimine göre sakız parası bir başkasının tüm serveti olabilir..20 bin lot..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben pozisyon alırken % 50 den aşagı potansiyel kar alamayıyacagım hisse almam dedigim gibi daha sat snyali yok önü açık neden satayım?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet yani ne yapmalıyım 11,70 ve 13,50 hedfi olan hisseyi kardayım diye satmalımıyım?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

herkezin tektigi farklıdır bi şekilde para kazanalımda ben 12 yıldır bu işdeyim son 3 4 yıldırda sadece orta vadeli trade ederek geçimimi saglıyorum haftalık grafiklerde bozulma görmedikce al sat yapmak yerine hedef odakla pozisyon tutuyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ilk alımım 6,50 ilaveler ile 7 şuanda maliyet

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

pek analiz grafiklerinizi paylaşmıyorsunuz sanırım bende öyle düşünüyorum hatta orta vadeli 10,60 hedefim 4,95 üstü kalıcılık ilk adım olacakdır...
EREGL için?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben yarı yarıya eregli ve akbankdayım zaten başka nakitim yok alım yapabilecek bu ikisi için analiziniz yokmu ustaların ustası tahsin bey..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum