Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 20:06:30
EUR 34.8492 20:06:30
USD 32.3572 20:06:30
ALTIN ONS $2299.2400 20:06:30

Konu: Altın Ons Elliott Wave Bearish Sayım

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Hayırlı cumalar.. teşekkürler...

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayırlı cumalar.
26.60 fibo destegi. Ayrıca dünkü düşüş çok hacimli degildi. Hem ayrıca dolarla birlikte düştüpü için bence degerlendirilmeli. Ama bu kişinin risk primine göre degişir.
@Kızılelma05 @Sinasi55
@Nurullah60 @Yalçınay_57
@Aysl

cedric29 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cedric29 ()

başkan hayırlı cumalar alim fırsatı verecek mi takipteyim seni ama pek umudum kalmadı tl de bekliyoruz saygılar :)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yazılı kaynakta yok dogru durust pıyasada ınt ortamındada yok

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Anlataılmayan kısım asıl kısım. Yani çarklardan biri eksik olunca çuvallayabiliyoruz.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

epey aradım ınternette konuyu ama cok sınırlı bılgı var, ve agır bı konu

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Genel anlamda bilgiler internet ortamında fazlasıyla var. Ama elliot anlatılmıyor malesef.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sadece elliot ıcın demedım genel anlamda dedım.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Kolay olsa herkes yapar :)Ama işte ülkemizde malesef teknigi bilen ve ögreten çok az.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Katılıyorum , iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet bilgide zordur teknıkte, ınsanlar kolay ulasıp ayagına gelınce ınsanlar acısından kıymet bılınmıyor.

emegınıze saglık

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teknik zordur. Çok emek ister. Ama bilgiye ulaşmak çok zordur. SELAMETLE.

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

54 ve 59 da yapı hedefleri vardı. Ama onlardan ziyade 'e' dalgasını takibe almıştık. Nerede bitecegini kestirmek zordur. Aşagı beklentim devam ediyor.

Eskin_ticaret için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Eskin_ticaret ()

devaml aşşagıyamı diyorsun halil ustam 70 lerdenmi dönecek 51 kırmaması lazım demişdin halil ustam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Önemli olan plan ve strateji aslında. Fiyatın ne yaptığının pek önemi yok. Eğer sağlam bir stratejin varsa ve uyguluyor isen pek terse kalmazsın.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Terminal impulse var. Ama bazı kuralları var. Seni onlar yanıltabilir.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Doğru 5 yada C dalgasında oluyor. Ama volatil piyasalarda bence kuralların biraz esnetilmesi zarar etmez. Ben bazen kuralları biraz esnetmekten yanayım :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

ending diagonal da sadece 5. dalgada görülür.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bu kuralı ilk defa duydum , peki ya ending dioganal?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

En uzun dalga en kısa dalganın 1.618 i kadar uzun olmak zorunda.

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

3. dalga 1. dalgadan kısa kaldı eğer dediğiniz buysa. Ama bu bir kural ihlali değil. Kural şu ki en kısa dalga 3. dalga olamaz. Eğer 1. dalganın 5. dalgası 1972 seviyesini geçmeden geri döner ise bence sayılabilir ve abc olarak bir 2 bekleyebiliriz. Eğer fiyat 1. dalganın başlangıç seviyesinden aşağı inerse zaten bearish sayım geçerli olacaktır yani sizin sayım. Şahsen ben gayet zevk alıyorum böyle dalga sayarken ya siz ? :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

yakın tarih efendim. dedim ya bundan sonra yön tek tarafa olacak.

Eskin_ticaret için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1. dalganın 5 lisi impulse kurallarına aykırı görünüyor. bende merak ediyorum ne yapacak.

0BeğenmedimŞikayet

Eskin_ticaret ()

düşüş yakın tarihmi orta vade yada uzun vadedemi halil ustam

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

nasıl bir teknik veriymiş bunlar merak ettim.

kompocyo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bende bullish sayımda ki 'e' dalgasının o kadar aşağı gelmesini beklemiyordum. Ya şuan senin sayımındaki gibi b dalgası abcde olarak tamamlandı ve aşağı bir c gelecek yada bullish sayımda bir abcde bitirdi ve son yaptığı yükseliş 1. dalganın içindeki 5liydi ve 2. dalga için bir abc yaptıktan sonra güzel bir 3. dalga gelecek. Bence şuan sayımlar içinde yol ayrımının olduğu yer burası

0BeğenmedimŞikayet

kompocyo ()

3.90 dan beri gümüşe teknik verilere bakarak girmedim şimdi aynı parayla yarısını alabiliyorum zararı tahmin etmiştirsin.

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Anladım teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Temel sebep yok malesef. Tamamen teknik.

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Piyasa da ki kimsenin beklemediği kadar düşüş bekliyorsunuz bunu bekleme nedeniniz sadece teknik mi temel nedeni var mı ? Biliyorsunuz bu aralar altın tekniği ters köşe yapiyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum