Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:01:06
EUR 34.9839 11:01:06
USD 32.2051 11:01:06
ALTIN ONS $2414.8350 11:01:06

Konu: Haber

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

ben bugün 18 bin ile yaptım.
zaten 2 gündür al sat yapmıyodum işlerim vardı. bugün biraz vaktim oldu

cheffikretfidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Sen alım satım kac sushi ile yapıyon D

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

linkte düşüncen nedir
20 25 ler gelir mi. gelirse ne zaman gelir sence

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

3. gündür. 3k öncesi hesaplamadım dahi alım yaptım. O satılsın 4k olucak birikim

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

iyi suşi artırmışsın valla.
ben okadar artıramadım. bugün bin tane ancak yapabildim

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Ben. Btcnin yukarı atıp 10800 lerde sushinin 5 lere. Gelicegini düşünüyorum. Al sat. Yaparak. Sushi cogaltıyorum. 25 bini 28 bin yaptım 5k sı ile al sat yapa yapa

Acemi213421 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi213421 ()

4.5$ hedefin güncel mi hala

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Btc yukarı atsın toparlanır

Acemi213421 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

İşte Püf nokta. Ne biliyormusun o dedigim her sahısın. Kripto hesabı olıcak. Ve merkezi hesaptan usdt. O sahıs hesaplarına yollanıp. Banka hesaplarına aktarılıcak )

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi213421 ()

Şef sushi ne yapıyor böyle

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Tr Kript. borsalarından, farklı isimlere transfere izin verilmiyor diye biliyorum. ; ))

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Aynen ama oda işe yaramaz farklı şahıs . Hesaplarına. Dagıtmak gerekli ve Aile içide. Değil )

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Banka kendini korumak için yapıyor. Sabirmis, emekmiş, ona bakmaz :) Tüzel kişilerde duygusallığa yer yok.. ; ))

Comalakko61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Bankalar aracılık yapma riskine girmemişler. Geleneksel bank. işlemleri sıkıntı. Daha önce hesap hareketleri pasif durumdayken, yüksek miktarda para transferi dikkat çekmiş. Parça parça yapmak lazım :) demek ki.

0BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Legal. Değil normal türkiyede serbest. Almanyada gelir verigisi. Veriyordun bende biliyorum. Herşeyi bir şekilde. Yapmasını sonucu böyle olur orası kesin 100milyon. Allah bereket versin güzel harcarlar :P

0BeğenmedimŞikayet

Comalakko61 ()

Sonuçta paramız işleniyor ve değer kazanıyor bu bir gökten yağmıyor ucunda sabır ve yatırım emeği var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum