Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 02:00:37
EUR 35.0487 02:00:37
USD 32.2220 02:00:37
ALTIN ONS $2417.8900 02:00:37

Konu: usdtry elliott wave!

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zikzak ()

Dusucegini sanmiyorum. Faiz artirimina ragmen dusmedi. Suan doviz satandan cok alan var. serbest piyasa alis suan 7.730

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

2 Hafta önce uzun bir dolar analizi yapmıştım ve bu alttaki yorum da son tahlilde beklentimdi.7.70 civarlarından sert satışlar bekliyordum ve şuan da gelmeye başladı gibi. Bakalım devamı gelecek mi ? Yaptığım analiz ne kadar tutarlı olacak ? Merakla izliyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

cok daha sarkmaları mevcut teknıkte sarkarsa meark etem sarkmanın bıtıgı yer toparlamalara gecer.

Furkan_14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_14 ()

Teşekkür ederim

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

normal sarkmasını yaptı bıtıyor sorun yok toparlamalara gececek.6.40 uzerınde kalsın yeter.

Furkan_14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_14 ()

Merhaba gümüş hakkında düşünceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Senin payını yanlışlıkla ben aldım kardeş Bir ara faiziyle geri veririm. ))

Kitem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kitem ()

Bizim neden haberimiz olmadı :)

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzakdogulu34 ()

Makasları hesaplasa belki de...

MesutP için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MesutP ()

Çok riskli dostum
Ben ons a hiç güveniyorum
Umarım kazanırsın

Ürkütücü_zombik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Yaptığım analizin hepsini okudunuz mu ? En başından itibaren?

Battlestone için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ürkütücü_zombik ()

Saol gözüm. Seni seviyoruz mesutcan. Sen geçmeyi düşünmüyorsun sanırım. Sanki 2200 2300 ler gelecek gibi.

MesutP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

Herşey iyi güzel hoş ama en başta benim kişisel Elliot wave tahminim demen gerekirdi yazım üslubunda kesin doğru bu elliott gibi bir sonuç çıkıyor ufak ama şeytan ayrıntıda gizlidir senin 5 dediğine başka biri 4 der tamamen bir bakıma görmek istediğin yerden bakmakla da alakasi var nacizene görüşlerim bunlar yoksa tahmininizle ilgili sıkıntı yok aslında uzun zamandır forumda gorulmeyen fikrini söylerken güzel bir şekilde açıklamasını yapmisiniz @acemi_yatirimci55 saygılar

1BeğenmedimŞikayet

MesutP ()

Zombik dostum yardımcı olayım sana
100 doların var bununla altın aldın %1 vergi 99 dolarlık altının oldu
Ons 2300 oldu %19 artış
Elindeki altının karşılığı 118 dolar oldu
Altını sattın dolar aldın %1 vergi
Kabaca 100 dolarin 117 dolar olur

-1BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

uslubumda sıze kaba davranmadım sadece uyardım. teknık analız yaptıgınızda yuzde 90 gercege yakın olursa teknık analız olur. eger emın degılsenız o zaman kahve falına doner. sızede ıyı geceler ve başarılar dılerım. onemlı olan usta olan kışıyı ıkna edebılmenızdır. anlamıyanlar da sneryo uretmek cok basıt. zaten buralarda hocadan gecılmıyor kardeşım.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Eyvallah , üslubunuzdan dolayı bundan sonra size cevap vermeyeceğim. Kimseyle tartışmaya veya üstünlük taslamaya çalışmaya niyetim yok. Analizimi yapar geçerim , iyi geceler size

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Elliott wave teorisinin güzelliği orada zaten. Kimsenin sayımı birbirine benzemez. Benim 5 dediğim yere 3 diyen olur veya benim 2 dediğim yere başka birşey diyen olur. Herkes kendisine göre birşeyler saymaya çalışıyor

Mehmet1928 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

Kardeşim elliott kişisel bakış açısı taşır 5 dalga nin içindeyiz demissin ve sonu 7.70 lerde olur demissin bu senin analizin bana göre 4 henüz sona ermekte. bu konuda isabetli elliot analizi yapan yabancı siteler var herkeste farklı grafikler göreceğinden eminim.

-1BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

kusura bakma sadece fal bakmışsın.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

7.47 den sonra teknık olmadıgı için ben bıle bu noktada kesın rakkam vermıyorum. bıtış noktası zurnanın son delıgı dedım. ustunde kalıcı olursa yukarı devam eder fakat nereye kadar nerden doner kımse cıkaramaz elımızde verı yok.

1BeğenmedimŞikayet

_Siyah_ ()

Onu bilemiyorumki hocam ben vergili alış satışı bırakalı çok oldu :]

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

sıze tavsıyem ındıvatorler fıbonacıler bunlar cok eskılerde kaldı. bıraz da kendı teknıgını cıkarmaı tavsıye ederım. senın gorduklerını ıkı tane çızgı çızmeye başlıyanlar da goruyor ve kahve falına bakıyorlar. bana gercege yakın neler olabılecegını yazabılıyormusun işte o zaman ben teknık derım.

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bır verının teknık analızını yaptıgın zaman gercege cok yakın olması gerekır. sız sadece ıhtımaller uzerınden tahmınler yurtumuşsunuz. bu sekılde hayalı dgerler sadece kahve falından cıkar.1000 lerce teknık verı verdım yuzde 99 onda 9 u gercekleştı. sızınkı sadece kafa karıştırmaktan başka bır ıse yaramamış. yınde verdıgın emege saygım var. bence ılerıye donuk ınanmadıgın hıçbır verıyı teknık analız dıye sunmasan ıyı olur.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Uzun bir açıklama yapmak istediğim için biraz zaman aldı kusura bakmayın. Sormak istediğiniz başka sorular var ise beklerim

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Saygı duyarım karar sizin, ytd

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bakın temel analiz yapmadım ve yapmıyorum. Sadece Elliott wave teorisine göre gerçekleşebilme ihtimali olan durumlardan bahsettim. Gerçekleşir yada gerçekleşmez onu zaman gösterir.

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

1 yıldan fazla süre için uzun vade terimini kullanırız. Eğer yaptığım analizi en başından beri okuduysan ve hala bunu diyorsan , siz daha iyisini yapın ve bende like atayım :)

onssamet06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

2013 'de 12519 $..2019 da 9 bin 42 $...

Kitem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

4.90 cılar yadırganıyordu. Japon pazarı gibi 1 tl ciler geldi:))

Uzakdogulu34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kitem ()

Milli gelir ne zaman 11500$ oldu?

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum