Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 08:47:15
EUR 34.9839 08:47:15
USD 32.2051 08:47:15
ALTIN ONS $2414.8350 08:47:15

Grafiği gönderen: Komado

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Komado ()

Aşağıda destekleri vermişim eğer onları kırarsa 1864 gelir

Conquistatore için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Conquistatore ()

Hocam düşüş devam mı ongoruyorsunuz?

Komado için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Komado ()

Evet arkadaşlar grafiğimiz çalışıyor gibi gözüküyor

0BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

Peki haftaya ak mı kara mi gorucez yazdım. bu arada hoş geldiniz merhaba.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Sen kar yapmadan bu altın düşmeyecek

Saudade_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Yaz kardeşim bunuda yaz hepsini yaz herşeyi yaz:)

Saudade_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

Bunuda yazdım birkenera:))

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

cumlemızden

batuhann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim burada fikirlerimizi paylaşıyoruz amacınız aynı incilme söz konusu bile olmaz

1BeğenmedimŞikayet

batuhann ()

çok şükür iyiyim Allah razı olsun

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Komado ()

Allah razı olsun kardeşim eğer sözlerimizle sizi incittiysem
Dilerim dizede bol kazançlar bendende size bir like

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

hos bulduk allah razı olsun hamd olsun devam calısmaya ınsaallah sende ıyısındır

batuhann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Anladım kardeşim bende sana ters bir şey söylemedim açıklanacak veriler %95""yükseliş yönünde hakkımızda hayırlısı düşerse alım fırsatı olur elinde TL olanlar değerlendirir bende bir miktar TL ayırdım böyle günler için. Hayırlı kazançlar kardeşim bir tane Like bıraktım sana.

1BeğenmedimŞikayet

batuhann ()

Hoş geldin dostum nasılsın

HARPUT için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

1920/1900 arasında kapanıs olmadıkca dusus beklemıyorum
ayrıca 1920 uzerınde oldugu surece yatay olarak pozıtıftır ytd

1BeğenmedimŞikayet

Komado ()

Herhalde yorumu tam okumadım düşüş olacak bir buçuk aylık bir de öyle ahım şahım çok büyük bir düşüş beklemiyorum tarihi hala 2400 ons dolar da bekliyorum sonra ardından 3.000 dolar

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Düşüş olduğunu nerden biliyorsun kaynak ne ve nereye kadar düşecek? Ben ne olacağını söyleyim düşüş var deniliyorsa tam tersini düşün her zaman böyle olmuştur geçtiğimiz hafta düşüş izlenimi verdiler silkelediklerini silkelediler yükselişe devam.

0BeğenmedimŞikayet

Komado ()

arkadaşlar altın gümüş Bir de platin için bir buçuk aylık bir düşüş var ancak tekrar yukarıya doğru yükselişini devam ettirecektir eylül'den ekim'e kadar olan bir süredir bu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum