Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 06:05:34
EUR 34.8238 06:05:34
USD 32.3379 06:05:34
ALTIN ONS $2301.8900 06:05:34

Grafiği gönderen: eyyubi_selo

Kriptoloji dostumdan video. Önemli tespitleri var izleyin

Yorumlar (83)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Finalde enaz 270 usd görmelidir, aylıkta a&e mevcuttur bekleyen 270 usd den satabilir ytd.

mahir1835 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

Nikotin usta s. a kolay gelsin ben battım sıfırladım piyasadan cekildim. Tekbricam THETA anlaşmaları çok sağlam eğer balon değilse bu coin geleceği varmı sizin görüşünüz nedir bı arkadasim gelecek teven iyi çıkışları tapacak paralardan birisi diyor ama. Bn çıktım piyasadan kasayı sıfırladım. Ricam sizin görüşünüz nedir.

nikotin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahir1835 ()

Ben acemiyim teşekkür ederim bilginiz için de 74 sats usd bazlı :)? Yıl sonu ne olur yada

0BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Gidiyor 74 sats gelecek :)

1BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Merhaba cok mersi benimde en cok enj var sakin olmakta yarar var egip bukup yukarı supurecekler 1 usd lere yakın bekliyorum birkac ay içinde...
Zarar sayılmaz aksama cıkar o :)

çiçek_kız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çiçek_kız ()

Merhaba nasılsınız enj, rvn, Hot, zil, mbl, xtz, matic, ada mevcut geçen ama en çok yatırım enj de ne dersiniz sepete? Yaklaşık 5 bin zarar var ama zarar olarak hiçbirini satmadım yükseliş yapmadanda satmayı düşünmüyorum teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

mahir1835 ()

Teşekkür ederim nikotin bey hedef olarak ltc de nereyi ön görüyorsunuz kısa orta ve uzun vadede

2BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Var ama bu sürec bu sekilde ilerliyor once marketlere finansal degerleri şişirilmiş jetonlar enjekte ediliyor, yatırımın shift edilmesi veya ilave para girdisi için hareket edilmesi saglanıyor sonra bekleme süresi ve 2 ay içinde zirvelere gidiş süresi alıyor. Sabırlı lütfen trendin dusus yonune gecmesini beklemiyorum ytd...

1BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Rica ederim hersey yolundamı?

samet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahir1835 ()

Nikotin abi bu ltc de bi hedef yok sanırım

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

İnşallah abi saol

1BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Merhaba @samet
Beklicez Mda hedefleri olan jetondur, birkac haftaya iyi yerlerde olacagız ytd.

samet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Mrb abi nasılsın bu mda ne olur burdan döner burdan döner diye diye gitti

0BeğenmedimŞikayet

kozankalesi ()

Grafiğini değil kendini bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Teşekkürler Selo kardeş selam söyle

0BeğenmedimŞikayet

bi_ti_si ()

Tam nakitte olanlar için çok güzel alım yeri, biz malda olanlar biraz bekleyecek yazmak için girdim. Ramazan'ın videoyu paylaşmışsın. O da aynısını söylemiş. Gün kapanışını görmeden panik satışı yapmayın arkadaşlar. 2. Dalga vs konuşmak için daha erken. Sadece takip edin. Eliniz stopta olsun. 10500 çok güçlü bir direnç. Yukarı çok zor kırdı. Aşağı da kolay kırmayacaktır.

1BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Selamlarımızı iletin ramazan beye, tesekkurler aynı sekilde yorumlamıstım...

0BeğenmedimŞikayet

ZekMely_yatırım ()

bilgi için çok teşekkür ediyoruz. emeklerine sağlık hepinizin. selamlarımızı iletirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

Gözlerim dolardı dostumun emeklerine sağlık nokta atışı tespitleri için. Sana da teşekkürler selo başgan bizlerle paylaştığın için selamlar...

0BeğenmedimŞikayet

Mertim33 ()

Emeğine sağlık selamlar umarım tekrar döner gözlerim_dolardı.

0BeğenmedimŞikayet

AyktHzl ()

Boyle olmuyor donsun geri usta

0BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Allah razı olsun hem senden hem ramazan hocamdan

0BeğenmedimŞikayet

mahir1835 ()

Abi çok srlam söyle gelsin artık özletti kendisini.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum