Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0678 15:19:23
EUR 34.8223 15:19:23
USD 32.5894 15:19:23
ALTIN ONS $2307.2800 15:19:23

Grafiği gönderen: eyyubi_selo

Kriptoloji dostumdan video. Önemli tespitleri var izleyin

Yorumlar (83)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

samet ()

Evet ediyorum iyiyim çok şükür bana göre düşmeli ansızın olabilir

HANÇER25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HANÇER25 ()

Iyiyim şükür sen nasılsın? takip listemi karıştırırken gizlice sayfayı takip etttiğini farkettim :) bem de 8.4-5 falan gelse alayım diyorum ama ben düşüş bekleyince yükseliyor :)

samet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

samet ()

Vay dostum nasılsın nakitteyim ben 8000 küsürleri görmeden almayı düşünmüyorum

HANÇER25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HANÇER25 ()

Usta nerelerdesin çoktandır btcnin röntgenini çekmemişsin. Değerli yorumlarından rica edeyim :)

samet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik_e ()

ben olsam hiç ellemem coinin yine coin çıkınca satarsın

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

Cumlemize hocam

Elazığlee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Allah gönlüne göre versin kardeşim

Kaan14531995 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

Hepiniz sağolun dostlar inşallah sizler beklediginizin mükâfatını fazlası ile alirsiniz.
Ben zararına al sat panik yaparak bitirdim kendimi sizler dikkatli olunuz.

_Mechanical_Engineer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Mechanical_Engineer ()

Kardeşim Çok geçmiş olsun . dönem dönem hepimiz senin yaşadığın şeyleri yaşıyoruz. keşke bozmasaydın bekleseydın ama sağlık olsun hiç bişey sağlıktan önemli değil para kazanılır kaybedilir ama sağlık gittimi gelmez. o yüzden daha fazla yatırım yapma kriptoya altın felan al koy kenera uzun vadede kazandırır

0BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Aynen kardesim bekliyorm

Ardaesat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ardaesat ()

kardeşim beklemedemısın?

durgunates23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bu dedıklerının hıcbırını yapmayıp eksıye gıden coını elınde tutunca kardamı oluyorsun yanı? elınde coın var zarar yazıyor ama ınıyor asagı kar nerde gectım kar oranını aldıgın zaman elınde olan 100 $ ın 70 e dusmus ve hala dusuyor o coınde duruyor olman senın dolarının erımesıne engelmı yoksa cıkıp doları sabıt tutmakmı daha mantıklı :) dolar yıne dolar tl yıne tl neden erısın aldıgım verdıgım coınde vergı yok makas yok versem ne olur gerı alırım hatta daha uyguna alabılırım cıkıyorsa o zaman alırsın dusen coının zararını nıye sırtlayasın . ytd

celik_e için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hannes ()

Geçmiş olsun, kısa sürede toparlanır inşallah, Rabbim ödeme kolaylığı versin.

0BeğenmedimŞikayet

Hannes ()

Teşekkür ederim
İnşallah yaşamayız öyle bir durum ama coin al sata başladığımdan beri kafama takılan bir detay bu :)

Bufalo3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahir1835 ()

Oooo ozaman durum kötü hakkında hayırlısı ne yöne girmiş ki füşcek mi çıkcak mı?

Acemi213421 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahir1835 ()

Haklısın abi

1BeğenmedimŞikayet

celik_e ()

geçmiş olsun kardeşim zararına al sat yaptıysan sıfırlanır ama sabit duruyorsa sıfırlanmaz

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Kardesim gecmis olsun allah yardımcın olsun zor bi durum :(

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Bilgim yok kardeşim. Şimdiye kadar aldigim hic bir coin sıfirlanmadi

Hannes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Bende öyle düşünüyorum.

Acemi213421 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi213421 ()

Kaldıraç tan girmiş galiba

mahir1835 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Bu hangi coin ya sıfırlanıyor. soylermisin?

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Yanlışmıyım mahir

mahir1835 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mahir1835 ()

abicim önce sakin ol malına sahip çık zarardaysan satma ufak ufak krediyi ödersin bişey olmaz çalışıyorsan yalnız malı zarardan boziyim başka tarafta o zararı çıkarırım dersen işte o zaman yanarsın sabret elbet yükselcektir sen de o ara krediyi ödemiş olursun azını çogunu artık . Eline geçen oarada fazlasıyla faizini vs karşılar ama önceligimiz sabır sabretmek aklında olsun sabret kazan.

0BeğenmedimŞikayet

mahir1835 ()

Akıllı adamın hali başka oluyor abim 4 5 taksit:)

0BeğenmedimŞikayet

Hannes ()

Bu konuyu merak ediyorum, coinler bu şekilde sifirlaninca düşüşlerde, yükselişte yeniden işleme girip toparlıyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

İşte sorun ordaya kardeşim elimde coin kalmadı sifirladi

bora01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

Yaptık bı hata ustam bilmiyorum şimdi sonucu ne olcak

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Gecmis olsun kardeşim. Şahsen ben kredi çekip bu işe girecek olsam kredinin 4 beş taksitini õdeyecek meblayı kenarda bırakırdım. Ayrıca sıkıntı yapmana gerek yok 15 yirmi güne her şey düzelir.

0BeğenmedimŞikayet

bora01 ()

niye kaybettin kardeşim sattınmı zararına coin duruyorsa şuan birşey kaybetmiş değilsin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum