Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 13:20:59
EUR 34.7667 13:20:59
USD 32.3633 13:20:59
ALTIN ONS $2360.4100 13:20:59

Grafiği gönderen: Keten_prens

⭐⭐Keten_prens ()
Gümüş

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aknc ()

teşekkürler. Ayrıca sitede olduğunuz için sevindim. Bi dolar arttı diye bilen bilmeyen bol keseden attı. Sorsan grafik bilmezler, hiç bişey olmayıp bişey zannetmek çok kötü.

Keten_prens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sencer0245 ()

Hocam alım için kac önerirsiniz. Düşüş nereye kadar gider

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

15 parçamın 14 gümüş 1 dolardı ..1 ini geçen atmıştım .. en son geçen gecede 3 parça sattım. kaldı 10 yani 5 sattım 10 kaldı..2 ye bir oldu yani..

Kamurann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

Bazan 3 parçamın 2'si gümüş 1 dolar diyorsunuz. Bazanda 15 parçamın 14'ü gümüş 1 dolar obiri ile alın satım yapıyorum diyorsunuz. Çelişki yok mu?

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

gümüş alıp satmak artık ir çeşit kumara döndü... dünyada sürekli manüplatif haberler ve bir korku iklimi hakim.. abd borsalarının durumu korkutucu bir ayılaşırlarsa ne olacağı belirsiz.. çok şişti oraları.. dolara atak tetiklenirse 18 mart olayına benzer şeyler olabilir.. yani benim 3 parçamın 2 si gümüş 1 i dolar öle bekliyorum.. ufak uafak kısalarda alıp satıyorum..

Tutanak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

ilk durağı 28,94 kırıp geçerse son zirve 29,85 e ve oradanda 33 dolara kadar gider...

Aknc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

28,94 ilk direnci bugün geçemediği...

Nadmer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

üzerine yazdığın mesajda yazıyorya 28,054 e bakıcaz o sölüyecek... o biliyor... bana sorarsan ki ben yanlış kişiyim.. ben 27,81 den sonraki tüm hareketleri gerçekçi bulmadım... ama üzerine 1 dolardan fazla koydu yürüdü...

dolarmıdolmazmı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

tenkan sen yukarı kafa kaldırdı 4h likte 28,333 de bir direnç oluşturdu... bunu bir nevi alım sinyali gibi düşün. ama bekle 2-3 kuruş gerekirse yukardan al ama o direnç kırılmadan alma .. çünkü yeşil mumlardaki hacim 20 ağustostostan beri sürekli düşerken kırmızılar hep daha hacimli olmuşlar buna ya dikkat eden yok yada kimsenin umrunda değil... bu şu demek ayılar boğalardan daha istekliler... yada daha güçlüler... sürekli alçalan yeşiller görülmeye ve hacimsiz yükselişler gelmeye başladı sığ sulardaben bunu önemsediğim için günlerdir bu konuyu işliyorum ama maalesef genel beni anlamıyor lokal ve güncel bakıyor olaya...

0BeğenmedimŞikayet

Aknc ()

İyi akşamlar @Keten_prens. Grafik ve açıklama için teşekkürler. Peki buradan yukarıya giderse nereye kadar gidebileceği hakkında öngörün varmı

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Öğleden beri düşüyor o zaman tahmininizi alalım

0BeğenmedimŞikayet

Nadmer ()

Peki üst direnç gümüş ons nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Tutanak ()

SeLam hayırlı günler hocam sizce alınırmı bu seviyede ben al satciyim

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

28,054 üstündemi altındamı kalacak ona bakmak lazım... düşerken alıp satmayı daha çok seviyorum ben.. çünkü düşerken düşeceği yeri tahmin etmek hep daha kolaydır...

0BeğenmedimŞikayet

Nadmer ()

Teşekkürler evet bizde makas ve vergi çok oluyor aldığın fiyatın üstüne 10 krş koyduktan sonra kar yazıyor geçen hafta açıklamadan sonra hedefim 6.20 idi ama görmedi 6.30 aşmak istemedim düşecek diye tabi arkasından baktım kaldım ilk başta 38700 gr gümüş vardı şimdi aynı ana parama 30500 gr alabiliyorum bi 15bin aldım acaba şimdi trene binme fırsatı geldimi gelmedi mi tabi uzun vadede illaki çıkacak ama şuan düşmeyecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

redblack ()

Hocam merhaba bir süredir takip ediyorum sizi. Son onbeş gündür gümüşün düşeceğini düşündüğünüzü ifade ettiniz birkaç defa. Şu an yatırımınızın 15/10 parçasının gümüşte olduğunu ifade etmişsiniz. Eğer düşeceğini gerçekten düşünseniz gümüşü satmış olmanız gerekmez miydi?

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

profilimde bu konu uzun uzun yazıyor mesajlarımda... kızım hollanda vatandaşı bende hesap hamisiyim mecburen... yani müşterek hesabımız diyeyim...

AirTraffic için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AirTraffic ()

Yurtdışında bir bankaya mı yatırdınız nasıl oldu hocam anlatırsanız biz de o şekilde uğraşırız belki?

0BeğenmedimŞikayet

Ylm ()

Nerde yasiyorsun abi

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

belkide bu 2 kırmızı mum alım fırsatıydı bilemeyiz.. belkide daha aşağıya gider belkide hızla çıkıp kanalı terk eder bilemiyorum... benim gümüşüm var. 15 gümüşümün 10 parçası duruyor altın ve b. t. c. lerime hiç dokunmuyorum... dolarım var ve ben kısalarda alım satım yapmayı seviyorum .. benim bankamın marjı 3-4 cent vergi yok.. yani ben 28,20 den alıp 28,32 den satınca 10 cent kazanıyorum zaten o yüzden ben geniş yorumlar yazıyorum çünkü marjdır vergidir TC. de para kazanmak neredeyse imkansız gibi.. bu arada ben bu işi eğlence amaçlı yapıyorum artık... para kazanma işi benim açımdan biti..

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

:) ses kaydı özelliği koysun admin sana özel keten:)

3BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

bozalımmı alalımmı sorularına yanıt vermemeyi tercih ediyorum... ben sadece yorum yazıyorum kim ne anlar ne yapar karışmam herkes gibi benimde fikrim var ve başkalarına al sat diyerek vebal alamam

Bir_fanı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nadmer ()

Sizce alım fırsatı varmı bütün sorumluluk bana ait ve siz nerden alacaksınız

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

28,333 altında kalamazsa düşüş olmayacaktır... ytd...

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bir_fanı ()

Soru bozalimmi ? cevap gelmeyince heralde müdahale etmek istemedi dedim bende zarardan kurtulmakda kar dedim çıktım , nasip buymuş artık alım tavsiyesi bekleyecem sizden

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

28,26 ya çarpmış... son mumun iğnesi orada

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Oraya hiç inmedik bugün üstad...

1BeğenmedimŞikayet

Keten_prens ()

soru neydi çok soru var...

Bir_fanı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Tekrar teşekkürler.. takipteyim..

0BeğenmedimŞikayet

Bir_fanı ()

Kaptan dün sorumuza cevap vermediniz 6.7 de zararı kurtarıp çıktık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum