Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0867 04:09:36
EUR 35.0678 04:09:36
USD 32.2259 04:09:36
ALTIN ONS $2438.3500 04:09:36

Grafiği gönderen: USTAMM

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Yine yanılmadık. Tam beklediğimiz yerde yukarı kırdı. Hedefleri vermiştik. YTD

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Kırılım olduktan sonra gerisi geliyor. 29 hedefli kırılım olduğunda yazmıştık. 35 dolar hedef için henüz kırılım olmadı. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

ztn güzel kar yapmadan çıkmayı düşünmüyorum ki :) dönme noktasını yakalarsam geri çekilmeden önce çıkıp alttan toplarım belki o kadar :)

Metizm01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metizm01 ()

Vade de problemin yoksa neden üzülüyorsun ki? Ya da 6.41 geldikten sonra çıkmayı niye düşünüyorsun? 6.70 leri görsün bir dur ya. O kadar stresi yaşadık sefasını da çekelim

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

ooo iyimiş hocam. 6,85 oranlarında duruma göre bozup alttn toplama yapma fırsatı verir inşallah o zmn

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

elbette fırsatlar bitmez, yeter ki zarar etmeyelim.

Usbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usbey ()

Sağlik olsun. Nasip degilmiş. Eldemi 1 sifirdan herzaman iyidir.
Kac kisiye yazdim satmayin diye ama nafile

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

bugünki dipten gümüşe ilave yapacaktım. sattığım bist, hesaba yarın geçeceği için yapamadım. sağlık olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Usbey ()

Aynen öyle parasi olan ve akilli kullanan bugun de kazandi en az 30$

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

zaten düzeltme yapıyor zaman zaman, ama ana trend yükseliş. ana trend içinde düşüş trendleri görebiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

a_ata ()

insalah . insallah amın

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

hayır grafikte görünen o. ben sadece hedefi işaretledim.

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usbey ()

Teknikçi değilim ama temel de kıymetli madenlerin düşmesi şu ortamda mümkün değil diye düşunuyorum ytd

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bu formasyon 29 dolar diyor. 6.88 TL YTD

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Yükseliş nereye kadar devam edecek bakalım Hocam, baya yukarılara gitse çok güzel olacak :)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Grafikte işaretli. 29 dolar. 6.88 TL/gram olur.

a_ata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Abi burda son yükseliş mumunu sen mi eklemiştin

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim kardeş. Gümüşe 4.90 tan girdiğimden bu yana tüm hedeflerim noktasal geldiği için yine geleceğine inanıyordum.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

hiç farketmedim yazdıklarınızı ya da hedeferinizi. hedefleriniz geliyorsa tebrik ederim. bol kazançlar. ben net hedef belirlerim o hedef gelince satarım. 6. defa gelecek hedefim. YTD

Karadayi_akrep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usbey ()

Biz bunu boru ile anlattik buzdolabi ile anlattik süpürke ile anlattik ama nafilee.
Eline sağlik kardesim

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

evet bu hedef de gelsin. yeni hedef yazmayacağım. hepsi geliyor zaten. YTD

Goldhunter_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

brekout oldu yukarıya. tekrar teyit almak retest için inebilir. o sıkıntı değil.

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Geri iniyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

29 dolarmı direk ustmam

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

Sizin o dediginizi biz grafiksiz anlatiyoruz çok basit seyler kim olsa bunu bilir az tecrube

0BeğenmedimŞikayet

a_ata ()

su an kıı hedef ne dır

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum