Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0760 04:57:03
EUR 34.7643 04:57:03
USD 32.2852 04:57:03
ALTIN ONS $2308.0150 04:57:03

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Yuzde yuz dogru bilgi ustadim yarinki abd ekonomik takvimi

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Kesinlikle etki eder dunya piyasasini ilgilendiren konusma

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Teşrkkurler abi konuşma saat 4demi o etki edermi

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bugunku veriler 15.30 da ve 17.30 da asil onemli veriler bugun degil yarin ustadim

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Abi veri kacta konuşma 4demi?

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Suan tamda o durumdayiz ustadim ic ice girmis iki yonlu formasyonlar mevcut ana kirilimlara gore kararini vermen daha uygun suan icin bence

Ycl_76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam 14 k 6.39 tesrteyım acaba zararkes mi yapsam dıye düşünüyorum ama, genelde terse yatırıyorlar insanları piyasada herkes düşecek algısında tersi olmasın sakın diyede aklımın ucundan geçiyor

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

haklısınız, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Kaybettiginiz en kotu zaman olur

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Moral bozmak yok sabirli olan her zaman kazanir dn kotu senaryo adagi dolanir yinr yerine gelir iyi senaryoyu konusmaya bile gerek yok

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Kimse bilemiyor kucucuk alanda 5 ayri formasyon var dusus firmasyonlarinin yaninda yuksek hedefli yukselis formasyonlari ic ice hangisinin kirilacagi belli degil

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Oyle gorunuyor

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Sunu unutmayin anlik gelisen uzun mumlar en az yarisini anlik geri verirler mum boylari cok uzun olursa ancak al satta bisryler birakabilir ancak bu vergi ve makasla gir cik uygun oldugunu dusunmuyorum ana kirilim noktalari takip edilmeli

Cihad27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

ben artık ne yöne olacak bilemedim ya, kimileri 5 küsür bekliyor, kimileri yön yukarı diyor ama görülen gümüş gözünü toprağa dikmiş gibi paso aşağı eğilimli :( moralim bozuuk

0BeğenmedimŞikayet

Cihad27 ()

O an hemen hemle yapabilir miyiz ki hocam gümüş etkilenmeden

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

yarın dumanlı hava var baya:)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Verileri gormek gerek ustadim birde konusmada gececek cumlelerin yonune gore sekillenir

Cihad27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihad27 ()

Usta ne yapar bu fırlatırmı düşürürmü gümüşü

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah razi olsun cumlemize ins. Ustadim

Mrkp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GERİ_DÖNÜŞ ()

Sağolun hocam hep birlikte İNŞÂALLAH

0BeğenmedimŞikayet

Mrkp ()

Rabbim yüreğinize gönlünüze hanenize huzur sağlık saadet mutluluk versin hiç bir zaman eksik etmesin inşallah. Elleriniz dert görmesin kıymetli abim...

0BeğenmedimŞikayet

Sssbahtsiz ()

Hocam onslara nasıl yansır

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim hayirli kazanclar

GERİ_DÖNÜŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cok tsk ederim mutlu oldum saolun

Rcv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GERİ_DÖNÜŞ ()

Teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ekonomik takvim diye arattirabilirsiniz ustadim cogu yerde vardir burdada var sanirim

GERİ_DÖNÜŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GERİ_DÖNÜŞ ()

Hocam bu verilere nereden bakıyor sunuz

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim 3 boynuzlu veriler onemli verilerdir onslara dolara etki eden unsurlardir ekonomik takvim onemlidir takip edilmeli ve bu saatlerde oynakliklar hat safaya ulasir dikkat edilmeli panik islem yapilmamalidir

Göksu_57 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

A. selam ustadim ustadim suan sana ne desem bilemedimki karar verebilmis degil suan onslar kayaliklarda dolasiyor 26.08 altinda kapanilar gelmedigi surece yukari ihtimali guclenir ancak duzeltme bitti artik yukari devam diyebilmek icin gonul rahatlugi ile suan icin 27.40 ssviyesinin ustune atmasi sart bu noktanin ustune atmadigi surece rahat olamayiz 26.08 altinda mum kapanisi 4 saatlik gunluk gelmedigi muddetce dusus olmaz yataya devam eder karari sizin verin kesinlik olmayan ve kurallara bagli cumleler var sadece suan soyleyebilecegim bu

Mrkp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Göksu_57 ()

Ne demek oluyor hocam bunlar.

0BeğenmedimŞikayet

Rcv ()

Amin hocam cümlemize. Yorumlarınızı sürekli takip ediyorum, teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum