Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 15:51:19
EUR 34.8162 15:51:19
USD 32.4643 15:51:19
ALTIN ONS $2342.5400 15:51:19

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Grafiklerin karisma nedeni arkadaslar hem ons gumuste hem gumus gramda ayni olusumlar mevcut incelemeniz adina gumus ons grafigi biraz daha genis atmaya calistim ama sigmiyor ne yazikki ekrana arkadaslar ozur dilerim

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Bu platform Meslegimle alakali bir platdorm degil :) sadece bu bilgiyi verebilirim size hayirli aksamlar

Sahraikebir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sahraikebir ()

Kısa bir süre olmuş o halde, daha geçmişe dönük bir incelemeniz oldu mu? Bu arada mesleğinizi merak ettim eğer özel bir bilgi olarak değerlendirmezseniz.

Rcng için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

8.40 gordugunuz rakam banka marji ekli rakamdir 8.32 de banka ortalama marjlidir

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

2 haftadir

Sahraikebir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sahraikebir ()

Bu matematik hesabınızın sağlamasını ne kadar zamandan beri yapıyorsunuz, hep doğru mu çalışıyor sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Yayirim tavsiyesi degildir hedeflerim matematik hesaplaridir

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

8.40 mi hedefiniz? İyice kafam karıştı.

Gümüş için Rcng yorumu (1 hafta önce) Cevap yaz
19 gun sonra bekliyorum ytd oda 2. Ile 5 eylul tarihlerine denk geliyor oradan sonra 8.32 den sonra karanlik

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Selamlar. Güncel yorumunuzla bir hafta önceki yorumunuzu nasıl anlayabiliriz.
Gümüş için Rcng yorumu (1 hafta önce)
Yasadigimiz spekte 5.20 dip gorulmedi 5.43 goruldu neredeb geldi 6.90 dan yeniden hesapla dip noktani yani tablo ortalama 5.43x27/100 5.43 = gidecegi ilk yer 6.89
6.28 geriye don bir onceki rakam tabloda %27 ekle 6.89 dan sonraki gelecegi yer 7.90 tabloya gore peki dip neresi 7.90 in %27 si 5.60 lara geliyor yani 5.60-7.9 araliginda olumsuz bir haber gelmezse yola devam

1BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Evet ustadim

zafer_0674 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

%5 ve %4.86 son vuruslari veya ilk vuruslari spekler arasi gizli bildiridir hareketin yonunu bu sekilde birbirlerine haber veriyorlar ytd

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Ileri banka talimatim altin icin 411 tldir ytd

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bu arada yuzde 27 hesabi yapip tablo cikaran sizdiniz degil mi nedir durumlar hesaplamalarda geriye donuk donutunu yapabildiniz mi

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam, gümüş 26.40 ile 27.50 arası kaldı sanırım. Sizce yön nereye olur. Şahsi düşüncenizi merak ediyorum.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) hic bilmiyorum ustadim o sektore hic bulasmadim :) bizim amca tarafi mandiracidir :)

tancu_golcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim cok guzel durumunuzu izah etmissiniz ancak suan bir suru formasyon var ve be yaoacagi hic belli olmaz ucgen formasyonundan cikisini takip etmeniz gerek yukari kirilirsa sattiginiza pisman olursunuz asagi kirilirsa satmadiginiza yon belli degil ustadim uzgunum

Serhat4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serhat4141 ()

#the reapen #onursalls ve diğer bilen ustalar desteklerinizi bekliyorum

Serhat4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serhat4141 ()

Üstadım 6.7450 hala tersteyim ve full gumusteyim en basta yüksek aldim parca ala ala bu kadar düşürdüm daha fazla düşmeden bozmalimiyim sizce bozup dediğiniz rakamlara gelince alsam daha mi mantıklı 13175 gr var elimde son 2 ayda ettiğim 14000 kardan 7.000 i gidiyor ama dediginiz rakamlara duserse gram artırarak almis oluyorum sorumluluk bana ait boz ya da bozma değmeyeceğinizi biliyorum ama sizi takip ederek kazandim şimdiye kadar simdi de sizin takip ederek kardan zarar edeceksem sorumluluk bana aittir ama bilen biri olarak yönlendirmesiyle ihtiyacım var hayirli aksamlar

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

4.90 düşmesi için altında aşırı satışlar gelmesi lazım .. altının şuan dip rakamı 440 sizin dedinize göre altın 400 liraya dusmeliki gümüş de 4.90 olsun

0BeğenmedimŞikayet

zafer_0674 ()

Anladığıma göre ilk kademede 6,38 direnç 5,80 destek
Desteğe geldiğinde bi nebze yükseliş olabilir
Ama desteği aşağı yönlü kırarsa düşebileceği son nokta 4,90'a doğru yolculuğu başlar
Doğru anladım değil mi üstadım. Acemiyim de biraz. Mahzur görün.

0BeğenmedimŞikayet

tancu_golcu ()

Sucuklar uretime devam ediyo mu hemherim

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Size de hayirli kazanclar hocam

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hayirli kazanclar dilerim ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

Hocam banka talimatini 11 krus aliyorum ben yakalanmam merak etmeyin tesekkur ederim

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim

Classic1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Classic1453 ()

Tamam hocam anlaşıldı. Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim yorum icin saolasin hemen okuyorum ins.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

4.94 ler yukselis kanalin son noktasi ustadim dikkat et

2BeğenmedimŞikayet

Rcng ()

1. kademe
6.38 5.80

Oradan

2. kademe
5.80 4.90 dip

Tamamladiktan sonra yön yukari

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

ustadım çok güzel yorumlamışsın olacaklarına değinmişsin eğer ons altın yoluna devamederse 2300$ ve sonrası bu çanak hızlı tamamlanabilir kaatindeyim hala ortam gerginlik devam ediyor başta ABD- ÇİN, pandemi , abd ülkelere yaptırımları , parasal genişleme vs bunu hızlandırır 50$ üstü de görelebilme ihtimali var ama zaman kavramı ? zaten grafiklerinde çizmişsin OBO içinde OBO oluşumu var çalışırmı kimse bilemez piyasa oyuncuları nereye çekerse @Hedef_12 senin soruna cevap niteliğinde gümüş kazandırmaya devam edecektir ytd ... @DOGANbey42 kişel görüşümde bu gün bir yazı yapiştırdım bir oku ve yorumunu bekliyorum ayrıca emeklerin için teşek ederim ...

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim senide etiketlemeyi unutmusum en son attigim grafige bak bakalim ustadim sen ne dusunuyosun uzun vade icin

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum