Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0794 14:58:15
EUR 34.8424 14:58:15
USD 32.2573 14:58:15
ALTIN ONS $2344.2600 14:58:15

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Ons gümüşün buralarda oyalanması, dayanması buraları kırmaması lazım, kırılması bir alt desteğe götürür bizi, lütfen dikkatli ve temkinli olalım.Elinde gümüş bekleyen arkadaşlarımız için İnşallah buralardan toparlar, kırılması durumunda hangi desteğe kadar gitmek ister onu bilmek imkansız, desteğe gitmeden bir açıklama veya veri ile geriye yükselen kanala tekrar girebiliriz de. Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri sizler de, yatırım tavsiyesi değildir, kendi öngörüm dür. Bereketli kazançlar.Saygılar.

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @bluetooth, @Füss arkadaşlar. Ben teşekkür ederim sizlere. Iyi hafta sonları. Saygılar.

bluetooth için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bluetooth ()

teşekkür ederim.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Evet sn. @bluetooth arkadaşım, birde dün yaptığım paralel üçgen paylaşımı, tam anlamı ile önümüzdeki hafta kısa vade de bize yön konusunda katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum. Kisa vade için dün paylaştığım grafik ve destek ile dirençlere göre hareket etmekte yarar var diye düşünüyorum, tabi bu benim görüş ve düşüncem, her zaman olduğu gibi işlem karar ve takdiri arkadaşlarımızda. Saygılar.

bluetooth için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bluetooth ()

hocam belirttiğiniz paralel kanal bu değil mi? saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Platini Hiç takip etmedim sn. Arkadaşım, ben yıllarca sadece altın- gumüş yatırımı yaptım. Bilmediğim bir emtia için size yanlış bilgi vermeyeyim.

CESUR_63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CESUR_63 ()

Selamünaleyküm hocam platin içinde olumlumu bilgi verirseniz sevinirim saygılar

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Gün ve haftalık kapanışımızı 26.4x den uzak yaparsak, kanal dibinden şimdilik destek aldık der ve bu defa da önümüzde ki haftalarda kanal üstünü hedefleriz inşallah, kapanışa doğru olur da burada olamaz isem şimdiden ifade etmiş olayım. Saygılar.

Sssbahtsiz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @M_edis arkadaşım. sadece benim değil bütün paylasim yapıp öngörüde bulunup katkı sağlayan arkadaşlarımızın da ellerine sağlık. Sağ olsunlar.

M_edis için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sssbahtsiz ()

Hocam sizden ricam tehlike geçtiğinde yazarmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar sn. @Yabancı61 arkadaşım gün içi grafik olarak paylaştığım ve haftalık olarak ta verdiğim pivot rakamı çok önemli gün içi bir iki kez kırma denemesini gördük, güçlü alıcılar ile de güzel toparladık inşallah hızlıca paralel kanalın dibinden de uzaklaşırşak rahatlarız. Şimdilik Gün ve hafta kapanışı önemli. Mobilden Takip ediyorum, Hakkımızda hayırlısı. Saygılar.

Yabancı61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_edis ()

Hocam, paylaşımlarınız ve nezaketiniz için teşekkürler. Allah razı olsun. Bu gün ki kapanış ve dolayısı ile haftalık kapanış 26.42 altında olması ilerleyen günlerde düşüşün devam edebileceğini mi işaret eder teknik olarak ? (Spek i hesaba katmadan normal şartlar altında)

1BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Dusus bitti diyemiyoruz hocam oyle mi?

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkür ederim bakacağım ben de en kısa sürede şu sıralar alımları kaçırmak istemiyorum herkes gibi. O yüzden öğrenmek istedim teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bana göre kritik rakam 26.4265 bizim haftalık pivot (Önemli rakam) onun için bu gün ve hafta kapanışına işaret ettim. Bereketli kazançlar.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat7278 ()

@uzmn @Ennsar Allah razı olsun sizlerden

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ellerinize sağlık Hocam. 26.400 üstü kalmazsa düşüş sertleşir mi.1

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Ben ve arkadaşlarımız aslında bura da Sürekli ifade ediyoruz, internette videolerı var, en azından temel grafik okuma yöntemlerini bile öğrensek çok iyi olur. Bereketli kazançlar.

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi sizin ifade ettiğiniz tarz işlemi ben dahil bura da paylaşım yapan bir çok arkadaşımız da bura da ifade ediyor- etmeye çalışıyor, kademe alım veya kademe satım her zaman için ideal olanı olası ani hareketler de riskimizi azaltmış oluruz, bazen de tepki yükselişlerinde satıp bir miktar daha altlardan alabiliriz de geçmişte bu işlemi çok yapardık, ancak bildiğiniz gibi son zamanlarda vergi ve makaslar bu işlemleri zora soktu. Dediğim gibi işlem karar ve takdiri arkadaşlarımızın. Saygılar.

Silver_Lee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkür ederim keşke bu teknik bilgilerden biz de anlasak daha önceki yorumlarınıza bakıp anlamaya çalışayım daha sade haliyle umarım başarabilirim. çok teşekkür ederim. Bu durumda sanırım düşüş beklentiniz var umarım doğru anladım.

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

Muratti35 ()

Ben onu yanlislikla yaptim az once :) tfx vakif aldim ama 1-2 parca birakacaktim %75 emtia %25 tl birakacaktim almis ekran donerken 2 kere daha nawip bakalim

Silver_Lee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Silver_Lee ()

Naçizane yorumum full işlem yapan sıkıntıya giriyor. Parayı 3 e bolup 6.26 dan gümüş alıp izlemeye koyulsa düşerse 6 dan alır. Çıkarsa zaten kazanir. Dahada düşerse 5.80 den alıp ortalamayı 6 yapar. Ama full girince elin kolun bağlı stres başka bişey yok.

0BeğenmedimŞikayet

Empati28 ()

Günlükte durum nedir hocam, orasıda sizce kırıldımı? Yada kırıldığında düşüş sertleşir mi? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Elinize emeğinize sağlık üstat

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim saygıdeğer @The_RePaN hocam sizin de ellerinize emeğinize sağlık, Saygılar.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Yanılmıyorsam, Bundan aylar önce de sormuştunuz sn. @es_ank arkadaşım ben ons olarak yani usd ile alım satım yapıyorum, gram gümüşün bir bacağı tl ve usd ye bağlı olduğu için değerlendirme yapmak istemiyorum, çünkü yanıltabiliyor da

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Yok siz doğru dediniz , ben biraz bu aralar davul zurnacı ile takılıyorumda:)

5BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Yarın tüm formasyonları zaman dilimlerine göre değerlendirip bir paylaşım yapmaya çalışırım, gün içi arkadaşlarımız da gayet güzel, isabetli ve yerinde ifade ettiler, ben de bir kez daha değinmiş olayım; saatlikte ayrı, dört saatlikte ayrı, günlükte ayrı vb. formasyonları farklı farklı yukarıya giderken de aşağıya düzeltme yaptığımız da da grafikler de görebiliyoruz- gösterebiliyorlar da. Bereketli kazançlar.

Boyno2727 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam selam nasılsınız hocam gümüş TL bellentiniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Park35 ()

Yalniz 19 dolara gelebilmesi için dolarında ciddi bir şekilde düşmesi gerekli

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum