Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 20:40:12
EUR 34.8053 20:40:12
USD 32.2798 20:40:12
ALTIN ONS $2325.1000 20:40:12

Konu: Gümüş Suyu

⭐⭐admin ()
Gümüş
İstediniz ve oldu. Görüldüğü üzere gümüşe yatırım yaptık.

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Adigem ()

Ben de memnun oldum

xMrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xMrl ()

Sizi gördüğüme sevindim soydaşım :) Malum neslimiz tükeniyor.

Adigem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adigem ()

Evet evet bir cerkez:)

xMrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sakin63 ()

Ben ful gümüşteyim ve 2.60 'tan bekleyen gümüşüm var diğer parçalar da 3.80 ve 3.97 den bende sizin gibi düşünüyorum dahada yükseleceğine inanıyorum
O arkadaşa gelince ben onu çok iyi tanıyorum bende engeli var o da beni engelledi zaten adam ilk önce platinden zarar etti benle bereber 2 60 tan gümüş aldı burda çok kıymetli ve bilgili hocalar vardı onların sayesinde gümüşün yarısıyla al sat yapıyordum geri kalan yarısını aldığım gibi hiç ellemedim tabi o hiç bir teknik garfik bilmezken hep 3.60 olacak diyip durdu tabi o bunu derken belki biz 10 15 defa al sat yaptık o zamanda vergi yoktu makasta azdı 3 4 bazen 7 8 kuruş karla iyi al sat yaptık tabi biz gümüşle yolumuza devam ettik ama o 3.60 'tan çıkıp tekrar platine girdi oda kar etti ama gümüşün verdiği kazancın yanından bile geçmez tüm öfkesi ondan:)))

gumusaski için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Aman benim hayallerim ölmesin sıra bana gelir :)

0BeğenmedimŞikayet

gumusaski ()

Kendisini tanımam etmem dün sadece bir mesajına rastladım 3lerdem alıcam diyordu nasıl bi kafa yaşıyorsa aynısından bende istiyorum :) ben 3.9 lardan aldım full hala bekliyorum 3.60dan sattıysa içi yanıyodur geceleri uyuyamıyodur gümüşe karşı öfkesi acısının sebebi şuanda belli oldu kardeşim full gümüştemisin bilmiyorum fakat 25in altına inmediği sürece 30 u görmek isteyecek ve görüceğni düşünüyorum tabiki ytd:)

Sakin63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aknc ()

Admin espride yaparmış:))

0BeğenmedimŞikayet

Sakin63 ()

Kendisi kaç yıllık acaba çok boş bir insan milletin alim yaptığı yerden kendisi sattı düşünsenize 3.60 'tan satıyorsun ve gümüş 6.96 yi görüyor böyle saçma sapan yorum yapması normal gümüş bundan sonra 5 in altını belki ama 4 liranın altını görmesi imkansız ülkemizin durumu ortada bahsettiği 3 liraya düşmesi için hem doların hemde onsun baya bir çakılması lazım ki bu ortamda bu imkansız gerçekler acıdır ama dolar bu saatten sonra 6.8 nin altına hayatta düşmez gümüş onsun dibi 21 dolar oda en fazla 4.60 rakamı çıkıyor tabi bu benim görüşüm ytd

1BeğenmedimŞikayet

GümüşSavar ()

Algı mi yapıyorsun yoksa admin gümüşün üstüne gümüş marka bir soğuk su mu içelim ? :D

1BeğenmedimŞikayet

Murat307 ()

Parçalı mı girdin maliyeti ne oldu :)

1BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

grami ne kadardi bunun?

1BeğenmedimŞikayet

HKaLI44 ()

Yine seninki iyi admin en azından susuzluğunu gideriyor bizimkisi 2 haftadır ömrümüzü yedi :))

0BeğenmedimŞikayet

xMrl ()

Merhaba, bir çerkes gördüm sanki :)

1BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Hayirli olsun admin :)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

O halı değil miydi yav?
:)

1BeğenmedimŞikayet

AG_04 ()

admin'in en büyük yatırımı bu site, 24 saat boyunca ne kadar üye, ne kadar zaman geçiriyor bu sitede biliyor musunuz?

4BeğenmedimŞikayet

Analitik ()

@admin bey, bu resmin kitleye "Üzerine bir bardak su iç" gibi bir mesaj verip zaten panik ve sabırsız olanları hepten galeyana getirmesinden endişe duyuyorum. :))

Su gibi gider inşallah diyelim, hiç olmazsa. :)

1BeğenmedimŞikayet

xMrl ()

Bence komik değil.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Uğrayacağım malûm

CEMMMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

admin. e bu site yeter reklamlardan köşeyi dönüyordur zaten

1BeğenmedimŞikayet

lifnarak ()

masanın sahibi olarak admin hep kazanır

3BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Iftar açıyorum simdi rastgele

CEMMMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CEMMMM ()

Eta nasılsın dostum

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Öyledir kaçıncı nick alışın ola bu kal sağlıcakla

0BeğenmedimŞikayet

gumusaski ()

Bu işin 20 günlük üyelikle alakası yok 30 senedir kapalıçarşıda gümüş tüccarıyız vebal alıyosunuz dikkat edin kalın sağlıcakla

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adigem ()

Ben de merak ediyorum @admin . siz nasil yaptirimlar yapiyorsunuz emtialara acaba:))

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

20 günlük üyesin anlarsın zamanla

2BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

En güzeli bende gümüş suyu içeyim diyorum toprak olup gideceZ nasıl olsa :)) yatırım tavsiyesi değil

1BeğenmedimŞikayet

Efe_16 ()

Arada reklamıda yaptın

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Gümüş turu sever acelem yok dost takipcilerime bakarsan bizi bilen bilir 1 musibet 1000 nasihat

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum