Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 22:18:03
EUR 34.7978 22:18:03
USD 32.2517 22:18:03
ALTIN ONS $2337.6600 22:18:03

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar arkadaşlar: Saatlik teki bozulma dört saatliği de bozmak üzere, an itibari ile bolinger orta bandı civarı geziniyoruz, hareketler zayıf, bolinger- siyah yatay ile çizdiğim destek çizgisinin kırılması durumunda ilk etapta kutu içine doğru hızlı hareket beklerim, yatay destek çizgisinden destek almamız durumunda ise tekrar değerlendirme yapmaya çalışırım, tabi bu benim görüş ve düşüncem. Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri arkadaşlarımızın, bu görüş ve düşüncem yatırım tavsiyesi değildir, bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Vakıf katılımda stop işlemi olmadığı için dün akşam üstü o dediğinizi manuel yaptım, şu an için bir süre izleme de kalacağım. :)

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Eywallah Babayiğit Hocam..

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bereketli olsun. @KaraKalem_KeskinKılıç arkadaşım,

KaraKalem_KeskinKılıç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Sn hocam siz geçen sefer stop yapmadınız. Bu sefer yapmayı düşünyormusunuz?

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Şu an için aşırı satım bölgelerine doğru adım adım ilerliyoruz (tabi dört saatlikte) sn. @BossVurguncu arkadaşım, tabi olası ons'ları besleyen temel bir veri, açıklama, gerginlik, parasal genişleme vb. haber ile toparlayabilir de ancak, an itibari ile teknik grafik ve indikatörlere göre biraz güç, alıcı toplamak ve desteklere doğru çekilme isteğinde, bu hareketler ileri de olası yukarı hareketler için normal ve olması gereken işlemler. Tabi yanılabilirim de, karar ve takdir sizlerin. Bereketli kazançlar.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Sabaha Karşi Full Çıkılmıştır

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

saygıdeğer @siyahbeyazım hocam siz de çok eski gümüş dostusunuz yıllardır bura da gümüşün 10-20 birim hareket etsin diye gün boyu ekrana kilitlenir idik, bildiğiniz gibi şimdiler de ise maşallah bazen günde 4-5 usd lik hareket görebiliyoruz, tabi siz de görüşünüz de haklı olabilirsiniz, ancak saatlik- dört saatlik bozulduktan sonra genel de gümüş te günlük ve bazen de haftalık ta da bozulma tetiklenebiliyor, biraz izlemek lazım. bakalım, hayırlısı. Bereketli kazançlar.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Hoşgeldin siyahbeyazım nerelerdesin gözüküyorsun iyisindir umarım

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

bizlerinki goy goy. sizler olmasaniz buraya gelmenin ne anlami var. temel bazen one gecse de teknik bilginin kiymeti paha bicilemez. ögreniyoruz insallah. bir gun hazir yiyici degil bilgi paylasici olmayi diliyorum. yolum uzun. kirk firin ekmegin 1 firinini bile hazmedemedim

1BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Teşekkürler hocam elinize emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Hayırlı günler, @uzmn hocam ben o kadar fazla düşüş beklemiyorum çünkü gümüş ons günlük grafiği al yakmak üzere.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler hocam. RSI daki kesişmeler için yorum alabilir miyim?

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Evet maalesef öyle. Bereketli kazançlar. sn @Aynur1 arkadaşım.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Eğmiş başını mübarek:) güç alır inş.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Volkanata arkadaşım sizin ve paylaşım, öngörüleri ile sitemize bizlere destek olan tüm arkadaşlarımızın da ellerine sağlık, teşekkürler.

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

elinize saglik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum