Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:08:22
EUR 34.7748 15:08:22
USD 32.4684 15:08:22
ALTIN ONS $2337.9850 15:08:22

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar arkadaşlar: Saatlik teki bozulma dört saatliği de bozmak üzere, an itibari ile bolinger orta bandı civarı geziniyoruz, hareketler zayıf, bolinger- siyah yatay ile çizdiğim destek çizgisinin kırılması durumunda ilk etapta kutu içine doğru hızlı hareket beklerim, yatay destek çizgisinden destek almamız durumunda ise tekrar değerlendirme yapmaya çalışırım, tabi bu benim görüş ve düşüncem. Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri arkadaşlarımızın, bu görüş ve düşüncem yatırım tavsiyesi değildir, bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

Olmuyor dediğiniz bu muydu?
Bir de yanlışlıkla uzman beye cevap gibi yapmışım:(

_HERİ05_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sanırım aslında şuanda adaptasyondasınız ama size uygulanmıyor sanırım (hint kumaşı olduğunuzdan mütevellit olsa gerek) ama mekanın sahibi değil kiracısıyız ev sahibi istediği an istediği uygulamayı yaptı, yapıyor kendimizi anında kapının önünde bulabiliriz o yüzden siz mümkün mertebe gaza fazla basmayın arada vites küçültün ara ara fren yapın stoplayın toplayın kendinizi üyeliğinizin selameti açısından bu elzem bence sayın @_HERİ05_ 'm yinede siz bilirsiniz benden söylemesi teşbihte hata olmaz örnek vermek gerekirse bizimkisi cüzi irade, yönetimin ki külli irade, maalesef, ama gerçek bu. Bilin ama üzülmeyin ne gereği var zaten hayat kısa ölüm diye bir şey var hayattaki her şey o kadar saçma gereksiz ve anlamsız ki her şey boş.

1BeğenmedimŞikayet

RoTaSız_KaPTaN ()

Emeginize sağlık sizyede saygılar hocam

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

ahahahhah

bak benseni etiketleyim
@Piyasanın_acemisi
@_HERİ05_

Piyasanın_acemisi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

@_HERİ05_
Etiketledim. Oluyor

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

tesekkur ederim

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

@_HERİ05_ engel almayın bir süre sabredin eninde sonunda düzelir @_HERİ05_ hocam hayırlı günler dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

tamamdir dostum tesekkur ederim

bende etiketlenwmeyince

kendimi pahabicilmez hint kumasi sandiydim
:))

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Hayırlısı olsun hakkınızda.

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

@_HERİ05_ hocam siz biraz fazla engel alıyorsunuz ya, şikayet edeniniz de biraz çoksa (çok kere çok kişi tarafından) nasıl adaptasyondakilerin yeni üyelerin etiketi koyu siyah olmuyorsa sizi de o kategoride sınıflandırdılar diye düşünüyorum aklıma gelen bu başka da bir şey gelmiyor, uzun süre adaptasyonda beklediniz e takipçiniz de seveniniz beğeni veren üye sayınızda çok o yüzden tekrar adaptasyona alınmıyorsunuz yoksa çoktan adaptasyona tabi olurdunuz gibime geliyor siz kimseyle tartışmaya girmeyin etliye sütlüye karışmayın Nasreddin Hoca misali sende haklısın deyin engelleyin çıkın işin içinden yoksa sizinde çok iyi bildiğiniz gibi zaten art niyetli kötü niyetli kişinin niyeti belli sizi engellettirmek yapabilirse üyeliğinizi iptal ettirmek. @_HERİ05_

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi tutanağın içeriği bana göre ihtimaldir ki büyük yatırımcılara raportörler tarafından çıtlatılmıştır, gitmiştir, olur da ons'lar lehine olursa da bildiğiniz gibi kısmen de olsa yukarıya doğru toparlar, diye düşünüyorum.

First1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bazen bizim siteye girip te yazan arkadaşımız değil (bizim sitede de bir arkadaşımız vardı. ? ) sn. hocam bunlar Amerikalı. Bereketli kazançlar. :))

1BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Teşekkürler sagolun bu ara tele gram takılıyorum

2BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

jp morgan kim hocam

onlar beni biliyor
ben onlari tanimam etmem

alir satar kacarim

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Haklısınız, her şey şuan iç içe geçmiş durumda, dahada karışık karmaşık halde olduğu durumlara da şahit oluyoruz hakkımızda hayırlısı umarım en az zararla en çok kârla çıkarız alım satımlarımızdan hepimizin Allah yardımcısı olsun saygıdeğer uzman hocam amin size de sağlıkta bereketli kazançlar dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

sordum dostum cevap yok

1BeğenmedimŞikayet

First1 ()

Üstat bugün tutanaklar açıklanacak mış bu konuda gümüşe olası etkileri ve beklentiniz nedir teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sn. @_HERİ05_ hocam bilgim yok ama düşüncem varda iletişimden içeriden yönetime sordunuz mu hiç ? Sn. @_HERİ05_.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elbette sn. hocam. Zaten bizim için de önemli olan asıl budur. Yardımcı olmak analiz etmek yatırım tavsiyesi değil aydınlatma ve kişilere yön belirleme adına yapılan çok faydalı bilgi paylaşımlarıdır. Ve benim gibi teknik geliştirme amaçlı bakanlar için de ayrıca önemlidir bunu belirtmek istedim. Tekrar çok teşekkür ediyorum. İnş. herkese bereketli kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Zaten bildiğiniz gibi sn. hocam geçmişte de hep bu tarz hareketlerini görüyorduk gümüşte, (saatlik te al yakıp- dört saatlik te sat) gibi bir çok farklı zaman dilimin de farklı ve iç içe formasyonla da bizi karşı karşıya bırakabiliyorlar da aynı anda (günlükte fincan kulp- haftalıkta ters fincan kulp vb. ) karışık formasyonlar ile bizleri kandırmaya çalışıyorlar, bundan sonra da kandırmaya maalesef devam da edeceklerdir, karşımız da bildiğiniz gibi JPM'nin dünyanın en şeytan ekonomist, analist ve piyasa oyuncuları var. Bereketli kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

1 dk dostum bisey soracam
ben neden etiketlenmiyorum bi bilgin varmi

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Bizlerin yaşadıkları çektiklerimiz konusunda haklısınız gümüş bizlere neler yaşattı neler alacağımız olsun gümüşten yaşattıkları yüzünden gümüş bize çok borçlu çok, gümüş ons 4h satta, günlük al'a yakmaya çok yakın, haftalıkta sata yaklaşıyor çok uzak değil en azından bir ve daha fazla tepe daha yapacağız diye inanıyorum bekliyorum hakkımızda hayırlısı olsun sizinde dilerim bol bereketli kazançlarınız olsun hayırlı işler dilerim kendinize iyi bakın. Selamlar, sevgiler, saygılar, sayın @uzmn hocam.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @BossVurguncu arkadaşım, elimden geldiğince yukarıya doğru harekette de, aşağıya doğru harekette de bura da arkadaşlarımıza katkısı olur diye paylaşım yapmaya çalışıyorum. Sadece ben değil bura da emek ve çabaları ile bizlere katkı sağlamaya çalışan çok kıymetli- değerli arkadaşlarımız var, Onlarında ellerine emeklerine sağlık. Onların da paylaşımlarını okumalı ve son nihai kararı da (Alım- Satım_Bekleme) biz vermeliyiz diye düşünüyorum, sürekli de bu görüşümü dile getirmeye çalışıyorum. Bereketli kazançlar.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sibelaydn ()

Tamam hocam

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@Sibelaydn arkadaşım, alt yorum. Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sn. Hocam emeğinize sağlık. Zaman ayırıp, yorumlarınız ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Aynı fikirde düşünüyordum. Teknik analiz konularında bilgilerimi geliştirmek adına çok değer veriyorum bu tarz yorumlara. Yatırım öncelikli değil bilgi amaçlı ve kendimi de teyit etmek, geliştirmek adına özellikle de. Katkılarınız için tekrar teşekkürlerimi sunarım.

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Allaha şükür iyiyim sayfaya bakıyorum, genelde bakınıyorum sizde pek gözükmüyorsunuz @Hedef_12 abi siz nasılsınız iyi misiniz?

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

TFX kullanan arkadaşların alım satım yaptıklarında ani aşağı- yukarı hareketler de zarar etmemek amacıyla kullandıkları önceden fiyat belirleme rakamı- aralığı, her banka da bu işlem yapılamıyor, sadece bazı bankalarda bu sistem var sn. arkadaşım. bereketli kazançlar.

Kaço için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaço ()

Stop nedir acaba?

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Anladım. sn Hocam. yalnız kalmışım şimdi. Fişi çekimisiniz sizde. ; ) hayırlı günler dilerim her kese.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum