Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0812 17:24:25
EUR 34.9073 17:24:25
USD 32.2617 17:24:25
ALTIN ONS $2350.5650 17:24:25

Grafiği gönderen: ekonomi_kamu

⭐⭐ekonomi_kamu ()
Ons

Hala büyük resmin değiştiğini düşünmüyorum.
2008 m ort gage k rizinde ons Altın 1000 dolar civarından 2011 fed faiz artırımına kadar 900 dolar yukarı 1921 tarihi rekora 3 yılda geldiğini hatırlatıp.
Bu k rizin küresel olduğunu belirterek fed 'in faiz arttırımını 2 yıl düşünmeyi bile düşünmüyoruz söyleminden yıl sonu balinaların 3000 hedefinin uzak olmadığını düşünüyorum.ytd

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

rocky200 ()

Finansal yatırım araçlarına Ekonomipolitik gerçekler eklenerek diyalektik bir analiz ortaya çıkmış ki
Benim de piyasları değerlendirme tarzım budur
Tebrikler @Psychologist1

Psychologist1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Kesinlikle katılıyorum fikirlerine

Psychologist1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Bak arkadasım bu konustuklarımız fikir paylasımı kesin diye birsey değil ama teknik öğrendiğinizde suna dikkat edin mutlaka kırılım zamanların da dünyada enteresan bir olay oluyor nedense gecende bana sordular bende 10 agustos u görmek istiyorum dedim ası dan haberimmi vardı yok ama ne oldu rusya asıyı buldum dedi 200 dolar indi ben bunu neden bekliyordum cunku o tarihi teknik gösteriyor kullanmasını bilirsen

matematik_hayattır için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Psychologist1 ()

Aşı haberi o işin bahanesiydi, bu bir. İkincisi de dolayısıyla sadece teknik bi düzeltme yaptı ve yoluna nihai olarak devam edecek. Kaldı ki dünya ekonomilerinin, bu denli faiz düşürerek para birimlerini değersizleştirdiği bi ortamda altının ve gümüşün yani metallerin pik noktaları görmeycek olması mucize olur.

matematik_hayattır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Hızlı bir düzeltme değil yavas yavas salacak ki formasyon olussun gecen günkü düşün bence kulp baslangıcının haberci si canak bitti kulpa gidecek diye düşünüyorum ama genede yatırım tavsiyesi değil bir öngörü

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

-3BeğenmedimŞikayet

matematik_hayattır ()

hangi 3000 den bahsediyorsunuz siz allah aşkına. ons bi aşı haberi ile 200 dolar geriledi.
eğer aşıyı abd çin veya almanya gibi bir ülke bulsun.1800 altına gider altın. milleti başlamayı bırakın allah aşkına.

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim k ronolojik sıraya göre yılsonu rakam güncellemeleri 1800 1915 2000 2300 ve 3000 rakamları büyük bankaların hedefleri.
Benim için yılsonu 3000 şaşırtıcı olmaz ama a bd s eçimlerinde yeni güncelleme gelirmi oda olmaz diyemem. ytd

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erlin55 ()

Nasipte varsa alirim. Bekliyorum bakalim.

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Görüntü o şekilde evet fakat temel olaylar haberler önemli olan şuan tamamen Haber odaklı gidiyoruz

erlin55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Siz önce ciddi bir düzeltme yapıp ondan sonra mı yükselişe geçer diyorsunuz hocam @isayk

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erlin55 ()

Bir sayfa okudum. Gumus ons 26 nin altinda kapatirsa dusus bekleniyor gibi anladim

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Al- sat konusuna hiç girmeyelim bu belirsizlikle heran herşey olabilir.

Aleyküm selam @erlin55 aynı şey senin içinde geçerli fikir almak istersen profilime bakabilirsin ayrıntılı yazdım geçmiş yorumlarda

murat_ali_sahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

ben bu şartlarda hiç satış hedefim yok hep düştükçe toplamak hedefindeyim onun için 18** leri bekliyorum gene

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erlin55 ()

Selam @Ennsar kardesim nasilsin?
Bir miktar tl var elimde gumus almak istiyorum. Alim icin uygun mu buralar?

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

Hocam şimdi satsam. cikar ama pandemi belirsizliği beni korkutuyor

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

200-300 ileri gidip donmesi formasyonu bozmaz ama 3000 lere gitmesi için en olası formasyon canak kulp baska olasılık zor gibi

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Temennimiz o olabilir fakat teknik tersini söylüyor buna temel olaylar karar verebilir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

Sağolsun hocam biraz yükselse yine oraya gelse satsak düşse :)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Hocam iyi akşamlar nasılsınız ? Sene sonu tahmini 2300 değil miydi balinaların ? Sanırım güncelleme yapıldı 2700 diye @ekonomi_kamu saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Kesin oluşurmu bilemeyiz amaç fikir almak için bu beklenti var yanılma ihtimalide var.

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

Hocam düşüş mu şimdi geçen 1965 döndü simdi düşerse biteriz

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Merhabalar hocam uzun zamandır konuşamadık alt oluşum hakkında fikriniz nedir

Gümüş için Ennsar yorumu (2 gün önce)
Altın ons 4h

1968 sonrasi 1788

1788 bölü 21.28 esittir 84.02 rasyo

Yatırım tavsiyesi değildir.

4BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim sanki fincan kulp yapacakmış gibi görünüyor ama canak olarak bakarsak kulp yapmadan da devam edebilir sanki bu 200 dolarlık düzeltmeden sonra direk gidecekmiş gibi geliyor bana özellikle 15 a ğustosta c in a bd görüşmesinden sonra r estleşme artarsa ve 1. faz iyice rafa kalkarsa ons un çıkış hızı artabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeş senin hedefinde kaç var suanda

1BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Kulp için 1650 1700 lere inmesi lazım o zaman alınıp 2700-3000 den asagı bozmamak lazım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum