Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 03:17:03
EUR 34.8924 03:17:03
USD 32.5364 03:17:03
ALTIN ONS $2335.4400 03:17:03

Grafiği gönderen: ekonomi_kamu

⭐⭐ekonomi_kamu ()
Ons

Hala büyük resmin değiştiğini düşünmüyorum.
2008 m ort gage k rizinde ons Altın 1000 dolar civarından 2011 fed faiz artırımına kadar 900 dolar yukarı 1921 tarihi rekora 3 yılda geldiğini hatırlatıp.
Bu k rizin küresel olduğunu belirterek fed 'in faiz arttırımını 2 yıl düşünmeyi bile düşünmüyoruz söyleminden yıl sonu balinaların 3000 hedefinin uzak olmadığını düşünüyorum.ytd

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

erlin55 ()

Goruntu gerceklesmedi yukselis devam etti. Satmissin okudum yorumlarini. Tekrar alirken etiketle lutfen

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayrabol3917 ()

Ben bir kez daha salınım olacağını ve bu sefer hemen eski yerine dönmeyeceğini ve hatta ufak ufak biraz daha salinacagini dusunenlerdenim.. asi haberleri peşpeşe akarken bunun sindirilmesi bir ay sürebilir. yani Eylül başı ortasinakadar yükseliş beklememek lazim

Roks için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayrabol3917 ()

Orada kavga çıktı demişsiniz ama ona şöyle bir yorumda eklesek daha uygun. olur mu üstad... verilmiş (alttan) emirler vardı herkese sattılar... ?

Roks için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_md ()

1850 hedefimizin ucundan döndük dolar eski halinde kalabilseydi çok güzel rakamlar görürdük hemen alırdık:) bakalım yine gelecektir inşallah bu sefer dahada altı olur anlık takip etmek lazım

Terapist3531 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roks ()

geçen gün 432 olduğunda boğa tepkisini hemen verdi ki orada kavga çıktı resmen düştüğü gibi çıktı benim beklediğim seviye 420 ve 400 bandı arasındaydı ama düşüş olmadı ayı piyasası eğer sert bir şekilde kırılım yapmaz ise her zaman alım kollayan bir kesim bekliyor bu yüzden tek hamle de sert bir düşüş olmazsa o seviyeleri bırakmazlar

0BeğenmedimŞikayet

mrtzkcky ()

eğer oraları görürse tüm türkiye kuruş parasına kadar altına gömer ben 450 altını zor diyotum çünkü dolar artar . ons düşer ve bizimkiler faiz indirirse anca

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Trump rusyanın asısı için unarım işe yarar demiş bizimkiler de sipariş geçmiş

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

@Bağlayıcı gram altın 420 gelirse hiç düşünmem alırım ... Kesinlikle tereddüt etmem ...

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

@Bağlayıcı kardeşim o haberleri okudum doğrudur ama ONS sadece aşıya bağlı değil ki ... Sen biliyorsun bir çok faktör var... Eğer yine sert düşüşler olursa gelirse bu kez kredi çekip altına yatıracağım... YTD

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Ons, 1930 altına zor inermiş gerçi bu hafta dediğin gibi bekleyecegiz beni etiket yaparsan sevinirim ful gümüşteyim bir iiki parça gram alırım kib

2BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Çok şükür kardeşim. valla pazartesi günü piyasalar açılsın asi haberleri dolaşıyor ozaman düşüş gelebilir hani. bende alım yapacaktim elime bir miktar TL geldi. bekkiykrum. elde zaten gram var . ama benim değil:)borç yani. alacagimda kendime değil babama.420gelirse alım yaparım inşallah

Sokratess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Selamlar nasılsın gram alcagım bu fiyatlar uygun mu bekleyimmi

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeism asi haberi gelmiş. uretime başlanmış diye. varmi öyle bir haber baktinmi

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Her şey olabilir ... Fazlaca düşünmek istemiyorum bu konuyu ... Daha da düşerse izlerim ama artık altın alamam, yukarıya giderse de gideceği son noktayı beklerim ... Kimisi dip nokta 1860'lar diyor kimisi 1790-1800'den 3000'e uçacak diyor ... Nasip diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Ama öyle ama böyle yalan bir haberle senin grafik gelebilir. asi gibi

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Ben öyle düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeş burada kulpa gidecek demişsin. bu dediğimiz şey düşüş anlamına mı geliyor? teşekür ederim

1BeğenmedimŞikayet

rocky200 ()

Bu tezinizi destekleyecek argümanlarınız varmı ?
- Küresel ekonomik ilişkiler ve çarkları elinde tutan ülkelerin iç parasal piyasaları emtia durumları bazında, bu açından-

matematik_hayattır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

matematik_hayattır ()

haklisin kardeşim

AKINCI1979 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

matematik_hayattır ()

anladım fakat bu para basma sonsuza kadar sürmeyecek. her şeyin bir sonu var. bende o sonun yakın olduğunu düşünüyorum

Psychologist1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Oluşmaya başlıyor diyelim ani indirmemeleri lazım yoksa boğalar hemen alışa geçiyor

Boyno2727 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AKINCI1979 ()

Ben de yarı yarıya düşüşte çıktım, alttan alırım diye ama daha da düşmedi. Piyasa sürprizlere açık. Yatırım yapılacak enstrüman da kalmadı. Herkes parasının değerini koruma derdinde üstat.

1BeğenmedimŞikayet

Psychologist1 ()

Bu sizin görüşünüz saygı duyarım ama dünyada değerli olan her şey nadir bulunanlardır ve şu anda maalesef dünya ekonomileri para bastıkları için ‘kağıt parçasından' öte geçemeyen bi olgu olarak kalıyor ‘para'(kimileri için) Dolayısıyla metal basılamayacağı için değerli olan altın, gümüş emtialarının yükselişinin durmayacağını, durdurulamayacağını düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Akıl vermek :)) eyvallah diyeyim genede fikir paylaşımını yani düşündüklerimizi paylaşmayı akıl diye tabır etmen hoş :))

0BeğenmedimŞikayet

sirinoglu01 ()

Daha sen buna yükselmemi diyorsun. Daha karpuz keseceğiz

0BeğenmedimŞikayet

matematik_hayattır ()

saygı duyarım ama ben inanmıyorum.

AKINCI1979 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AKINCI1979 ()

Ons pandemi öncesi yükselme bandındaydı zaten. Pandeminin başlarında bir dip yaptı. Tekrar MB para basmaları ve güvenli liman algısı ile volatilite yükseldi... Ons atıyorum 1000 kişinin dikkatindeyken şimdi 100.000.000 kişinin dikkatinde. Yani yükselişler de düşüşler de öyle ufak olmaz artık. Bir savaş haberi, bir aşı haberi vs bir anda herşeyi alt üst eder.3000 görülmeyecek bir rakam değil. Bir zamanlar 1400 gelir mi belki 10 sene sonra diyenler olmuştu.

0BeğenmedimŞikayet

matematik_hayattır ()

zaten gördü pik noktayı 2080 tarihi zirve. ben onsun daha fazla artacağına inanmıyorum artık.

Psychologist1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Boyno2727 ()

Selam hocam aylıkta çanagı tamamladilar kulpu oluşturmak için günlükte ne planlar yapıyorlar obo mu dersin ters bayrak filamamı dersin. şuan gunlükte grafik hepsine musait
Öyle degilmi hocam

-1BeğenmedimŞikayet

matematik_hayattır ()

hımmm... çok iyi anladım.
kime akıl verdiğini bi bilsen:)
neyse yinede sağol

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum