Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 09:30:51
EUR 35.0222 09:30:51
USD 32.5602 09:30:51
ALTIN ONS $2319.0650 09:30:51

Konu: chainlink grafik

LİNK saatlik görünümde ve dünkü en düşük seviye olarak 15.91755$ ve üstte zirvesi 18.3488$ arasında gidip gelmektedir.. Düzeltme hareketininn%de 0.236 FİB geri çekilme seviyesi 16.4913$'dir burası destek konumunda ve saatlik görünümde bollinger altdesteğidir ve kırılmaması gerekir.. Saatlik görünümde kısacası 16.50$'in Altın da kapanislar riskli olabilir ve alta doğru ilk hedefler 50 SMA 16.20 - 100 SMA 14.66$ ve 100 SMA 12.88$ seviyesidir.. LİNK'in kısacası FİB desteği olan 0.5 17.13$ ve orta bollinger bandı 17.26$ seviyesinin üstünde kalması kısa vade de 18$ ve en son test ettiği 18.3488$'a doğru gitmesi ve fiyat keşfi için yeni hedeflere doğru 20$'a kadar çıkması olacaktır..Grafikteki FİB seviyeleri ve btc 'nin destek seviyesine, gidişatına göre alım satım yapabilirsiniz..

Sizin anlayacağınız bir şekilde kısa ve özet geçtim dostlar..

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@golden7 altyorum please LİNK..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@ekal78 altyorumda kısacası belirtmisim hala bir düzeltme yapıyor 16.30$'a kadar salınım yapmış görünüyor şimdilik..

0BeğenmedimŞikayet

Cakket ()

Tsk ederim usta

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Cakket altyoruma bak istersen dostum, bu kadar zor olmamalıdır diye düşünüyorum grafik bölümünden okumak..

0BeğenmedimŞikayet

yigido5860 ()

Allah sizden razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum bir dua almak yeterlidir, Rabbim herkesin o güzel yüreğine göre vermesi dileğiyle..

Firemann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Firemann ()

Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanizdan dolayı gerçekten tanıdığım nadir kisiliklerdensiniz bu denli bilgiyi paylaşmaz siz usanmadan herkese yardımcı oluyorsunuz eminim çok duaciniz vardır ?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Biraz dinlenmesi, soluklanmasi iyidir dostum.. Trene yeni oyuncular bindirmeleri gerekiyor 17.26$'da kapanışlar yaparsa ivmesi yukarı yönlü devam etmesi olacaktır..

Firemann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Firemann ()

Hocam bugün link biseler yaparmi sizin tahmininize göre

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben verileri sunuyorum risk artık sana kalmış ETH 420$ trend desteğinin şuan üzerinde ve kalırsa en son yaptığı ivmesi 431.80$ ve 440$ ilk hedeftir.. Kısacası alta doğru 410$'a kadar gelirse parçalı da olsa dusunebilirsin gelmeyedebilir bunun için öncelik BTC'nin gidişatı da önemarzediyor..

Simyamor için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum şöyle anlatayım kısacası saatlik grafikte burası bollinger altbandi yani 16.50$ ve SMA50'de şuan eğimini az da olsa yukarı vermiş durumda o da grafikte gözüken 16.20$'di şimdi 16.35$ buraya kadar geri çekilmeler alım fırsatı olabilir şuan LİNK bir düzeltmenin içinde bunların altında risk oluşturması ve grafikte belirttiğim gibi dünkü en düşük seviyesi 15.91$ ve 4 saatlikte ki bollinger bandına kadar yani 15.28$'a kadar bir salınım yapması olacaktir..

Simyamor için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Simyamor ()

Hocam almak için 16,5$civarını beklemem gerekiyor doğru mu anladım al unut yapıcam bu sefer bir de eth için bu fiyattan almam doğru olmaz sanırım almam için öngördüğünüz rakam nedir şimdiden teşekkür ederim:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum