Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 16:13:42
EUR 34.7935 16:13:42
USD 32.5148 16:13:42
ALTIN ONS $2323.9350 16:13:42

Konu: Gümüş try olgunlaşmış fincan

⭐⭐horozcu ()
Gümüş

Yorumlar (139)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Bi bitmediniz

Marakoda için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

520Es ()

Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum demiş Hz Ali ne güzel demiş bizler hem öğrenmiyoruz hem de bilgiyi doğru paylaşanlari heder ediyoruz çok ilginç canlılarız:)

Onsuz_Olmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GümüşSavar ()

Posizyon derken hocam

Onsuz_Olmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onsuz_Olmaz ()

O Kadarda değil :)
Para kazanacam diye o pozisyona düşmem.

Bayrak2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Saglikli günlere kavusman dileklerimle.

0BeğenmedimŞikayet

Bayrak2121 ()

Verme sakın biter sana kalmaz:)

Tarsuslu33333 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

mesela bu durumda sana nasıl davranacagina dair bilgi vermem gerekiyor ama sana bilgi vermeyecegim.

0BeğenmedimŞikayet

Bayrak2121 ()

Bende onu diyorum zaten el pençe divan durmamız lazım ağzımıza sıçsa ses etmememiz lazım

0BeğenmedimŞikayet

ANTALYALIBELENKUY ()

Vay adigey çerkes arkadaş. Selam. Altin gümüş çikacak gibi terso yapar mi

adg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANTALYALIBELENKUY ()

Vay adigey çerkes arkadaş. Selam. Altin gümüş çikacak gibi terso yapar mi

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

öyle değil
hep yardım etmeye çalışıyor

0BeğenmedimŞikayet

Marakoda ()

Kendim veriyorum zaten:))

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Dünyada fiyat belirlenemeyen tek sey bilgidir. Bedava bilgi veriliyorsa haddini bilmesi lazim herkesin.

0BeğenmedimŞikayet

Bayrak2121 ()

Tabi canım o mübarek ağzını açmaması gerekir

2BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

olsun ne sakıncası varki bilgi bence cevher gibidir herkes kendi potasında eritir kimisi altın kimisi hiç bişey çıkaramaz potanın sıcaklık seviyesi önemli tabi

sinan_s için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Cevap vermek zorunda bile degilken sana cevap yazmasının bile lüks oldugunu dusunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Marakoda ()

Doğru cevap versin o zaman usta deme ona ben ne ustalar gördüm 383 den millete altını sattiranlar şuan kaç?

vasili32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sinan_s ()

@horozcu bunla ilgili bazı duyumlar aldım buraya yazsam çok ütüpik olabilir.

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Evet sitede sizin gibi yeni üye olup burada kapris ve naz yapıp, uorumlarıyla yıllarca emek veren bir çok değerli insanı kaybetti bu site. Elimizde kalan değerli hoca ve arkadşalarımızı sizin gibi ykalaşımda bulanarak yıpratıp siteden uzaklaşmasını engellemeye çalşyoruz. Çünkü siz tek değilsiniz emin olun. Buda avukatlıkmı, muhasebecilikmi adına ne dersenir diyebilirsiniz. Hayırlı bol kazançlar Allah gönlünüze göre versin.

0BeğenmedimŞikayet

mete34 ()

Tamam arkadasim adam da bisey dememis. Sen kendi yazdiklarinla onun yazdigini bi karsilastir. Ne var yani. Bin tane adama laf anlatiyor. Onun pencerisinden bak. Mubarek gun uzatma kardesim. Hoca da isine dönmüş sen de takibini yap sayfadan

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

İlk defa sizden duydum eğer doğru ise bir miktar etkileyebilir

Tyana için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Marakoda ()

Hadi hadi başka yere hepinize laf yetiştirecek zamanım yok

vasili32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marakoda ()

Engelli zaten:)) avukatlar çoğaldı işim gücüm var hepinize laf yetiştirecek boş zamanım yok

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Profilinizde her sordugunuz soruya cevap veren bir kişi hakkında bu tarz bir cümle kurmanız hiç ahlaki ve etik değerlerle uyyşmamaktadır. Size tekrsr diyorum bu adam burada herkese yardımcı oluyor siz alınganlık yapmışsınız ama ısrarla kabul etmiyorsunuz. Adamın hakkınada giemeyin
Lütfen. Ücretli yatırım danıimanınız değil hoşunuza gitmiyorsa tavrı engelleyin.

1BeğenmedimŞikayet

sinan_s ()

Okuma yazmam yok.

0BeğenmedimŞikayet

Golderen ()

Sen onun kapısındasın gibi geldi bana ama sen bilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Siz buraya kaç ay oldu gelili

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum