Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0760 11:49:44
EUR 35.0514 11:49:44
USD 32.5538 11:49:44
ALTIN ONS $2348.5900 11:49:44

Konu: BTC Grafik 12.08.2020

Merhaba değerli dostlar, cümleten çalışan dostlara kolay gelsin..

BTC fiyatı seviyesi, son 10 gün içinde 2. kez 12.000$ direnç seviyesini reddetti.. Kritik bir direnç seviyesinin Altın daki genişletilmiş konsolidasyonunu takiben, btc 'nin kısa vadeli eğilimi konusunda genel olarak iyimser kalinabilir.. Bir varlık, büyük bir direnç alanının yakınında nispeten sabit kaldığında, genellikle yükselişin devam edebileceğini gösterir.. Satıcıların BTC'yi çok önemli bir fiyat noktasına düşürmek için yeterli baskıya sahip olmadığını gösteriyor.. Görünüşe göre BTC'nin fiyat seviyesinin 10.500$-12.000$ aralığında kalmasını önemli.. BTC, 10.500$'lık kilit bir destek seviyesinin altına düşmezse şayet, yükseliş piyasa yapısının bozulmadan kalacağını da söylüyor..

BTC'nin 4 saatlik grafik tablosunda BTC, 4 daha yüksek düşük veya önceki düşük seviyelerden daha yüksek 4 yerel düşük nokta kaydetti.. Teknik analizde daha düşük bir model, alıcılardan gelen gücü gösterdiği için olumlu bir oluşum olarak kabul edilebilir.. Son 10 gündeki her düşüş BTC boğaları ve küçük yatirimci alıcıları tarafından satın alındı..

Günlük grafikte ise;
BTC, 12.000$'lık direnç bölgesini maalesef geçemedi ve aşağı yönlü bir düşüş başlatmış olduğu, BTC'nin bugün günlük grafiğini ele alırsak şayet kritik 10.500$ desteğine doğru gidebileceğini gösteriyor olsa da hala 11.000$'in kirilmadiğida ortada.. BTC son seansta en son 12.080$ seviyesini gördü ve şimdilik düşüşün bir düzeltmesini yapıyor ve konsolide olması/güç toplaması olacak ya da 11.000$'in altına sarkacaktir.. 11.500$'lık desteğinin altında ve BTC'nin günlük grafiğinde 11.160$ civarında bir destekle oluşan bir yükseliş çizgiside mevcut.. BTC, trend çizgisi desteğini kırarsa şayet, 10.500$ seviyesine gitmesi bile olasılık dahilindedir..

BTC aslinda bu aya 11.000$ seviyesinin üstüne cikarak 11.500$-11.800$ ve 12.000$ seviyelerinin üzerinde bir ivme başlattı ve 12.100$ seviyesinde yeni bir aylık zirvesini gördü.. BTC bu hafta 12.080$ seviyesini görse de dün bazı piyasalarıda takip ederek bir düzeltme başlatmış görünüyor.. Dün 11.800$ seviyesinin öneminden bahsetmiştim bugünde bu seviyenin üstünde kapatsaydi şayet en azından yeniden kisa vadede 12.000$'a hedefe gitmeyi denemiş olacaktı.. BTC 12.100$'a doğru yükselişin %de0.5 FiB geri çekilme seviyesinin şuan altında o seviyede (10563.26$).. Şu anda 11.300$'a yakın bir seviye ve civarinda ve trend çizgisinin altında bir kirilimda ise bir sonraki büyük ve psikolojik destek 11.000$'a yakın bir seviye olmasıdır..

Ana desteği yani, 10.500$ seviyesini boğalar ayakta tutmak zorundadır.. BTC trend çizgisi desteği veyahut 11.200$'ın üstünde konsolide olursa yukarı yönlü ivmesine devam etmesi olacaktır.. İlk önemli direnç, 11.500$ sonrasında ise 11.800$ ve bu seviyenin üstünde en az 2 garanti olarak ise haftalık kapanışlar işin seyrini değiştirecektir.. Ana direnç 12.000$, bunun üstünde yukarı yönlü bir ralli için, 12.500$ seviyesine gitmesi olacaktır.. Günlük MACD yavaşça düşüş bölgesine doğru ilerliyor ve kirmiziyi yakmış durumda.. RSI ise şu anda 50 seviyesinin üstünde ve üstünde kalması da önemli..

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bu da sabah ki attığım grafik ve genel yorum @atabay89 altbolumden bakabilirsiniz..

1BeğenmedimŞikayet

winnerrr ()

Hocam seni adminin maaşa bağlaması lazım:).7-24 burda hizmet veriyorsun. Helal olsun valla. On numara insansın gerçekten.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rica ederim önemli değil zaman bulduğum sürece sıkıntı yok her daim yardımcı olmaya gayret ederim, bol kazançlar bu arada ATOM'u zararına satmasaydiniz çok iyi olacaktı zararı çıkardığınız an biraz piyasayı gozlemlemeniz daha iyi olur dusuncesindeyim..

beliz0207 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Vakit ayırıp bu kadar detaylı bilgi verdiğiniz için çok tesekkur ederim. Aslında verdiğiniz verileri okuduğum halde hata yaptım, bir coin yükselirken sürekli yükselecekmiş gibi geliyor, o hevesle aldım bu kadar yüksekten, sanırım insan hata yaparak öğrenecek burada, para kaybetmeden kazanmak yok:) Nakite geçince tekrar rahatsız edeceğim:) İyi çalışmalar dilerim..

7BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben gündüz çalışıyorum ve zaman bulursam yazmaya gayret ediyorum, ben size şöyle soyleyeyim siz borsanizdaki USD kuruna göre bakıp değerlendirme yapabilirsiniz.. NEO şuan günlükte 13.85$'in üstünde kalması olumlu ve 15.4$ zirvesini görmüştü burayı kirarsa şayet 16.75$ kısa vade de ilk hedef.. ADA gayet haftalardır iyi durumda ve hala konsolide oluyor yani güç topluyor diyebilirim.. BTC işi bozmazsa şayet o da 0.15464$ zirvesinden sonra ivmesine yukarı yönlü hızlı devam edecektir, şuan günlük görünümde 0.12160$ seviyesini kırmaması önemli ve şuan 4 saatlik görünümde 0.14$ - 0.142$ -0.148$ gibi dirençler mevcut geçerse belirttiğim gibi 0.15$ ve 0.15464$ hedefi olacak diğer koinler için grafiği takip edebilirsiniz..

0BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Öncelikle kısa sürede dönüş yaptığınız için çok tesekkur ederim. En başta Atomu 50den alıp 40 dan bozduğum için yüklü bir zararım oldu şu an neo, link ve adada beklemedeyim. Sanırım alış rakamlarım gelmeden kimse bana yardımcı olamaz:( Size iyi çalışmalar diliyorum..

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba değerli @beliz0207 aldığınız koinlerin hepsi majör koinlerdir ve zaman sıkıntınız yoksa şayet ATOM ve LİNK şuan gayet iyi gidiyor zararına bozmanizi istemem bunlardan kar'inizi alabilirsiniz ama daha ilerleme durumlar mevcuttur bunun için hem ATOM hemde LİNK'le ilgili grafik attım BTC 11.500$'in üstüne çıkar sabitlenir ve kalıcı olursa altlarin çoğu hareketlerine kaldığı yerden devam eder.. NEO ve ADA'da keza öyle bu işte sabır en önemli kuraldir ve yatırım yaptığınız meblanin aciliyet durumu lütfen olmasin.. Hızlı yükselen koinlerin mutlaka düzeltme yapması beklenmelidir..

0BeğenmedimŞikayet

Thodex ()

Zarar etmeden bu illeti öğrenen olmadı?

1BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

güya ödemeleri çıkarmak için girdik de işte acemilik:(

Thodex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Thodex ()

Bitcoin ile ilgili işlem yapıp para baglıyorsan ihtiyacın olmayan parayı yatır ki düşüş yaptığında sana panik satışı yaptırmasın

1BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Cumaya ödemelerim var, umarım o zamana kadar düzelir:(

Thodex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Thodex ()

Zararına bozma panik satışı yapmazsan zarar etmen sadece panik satış yapma

1BeğenmedimŞikayet

beliz0207 ()

Merhaba, pazar günü atom yükselirken 50 den giriş yapıp sonra 40'a bozdum vs, ordan zararımı nasıl olsa cıkarırım diye link(101,8), ada (1065) ve neo(112.6) alımlarım var, yeni olduğum için yükselmiş coinlere girdim:( şu an ciddi anlamda zarardayım tavsiye alabilir miyim lütfen? Sanırım beklemekten başka carem yok:( sizin sayfanızda olumlu yorumlar okuduğum için bu coinlere girdim ama yanlış yerlerden girdim sanırım:( Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Geçen hafta XTZ- NEO- ADA- ONT- WAVES önermistim hatta grafiklerle yorumlamıştim siz atlamış olabilirsiniz, LİNK yoluna devam etme durumu mevcut grafik vardı profulimde 12.09$'dan dönmüş görünüyor ve orta vade de devam edebilir en az 15.20$ bekliyorum.. İOTA- MATİC- NEO ve XMR takibinizde olsun, altlar biraz silkelendi yoluna devam edebilirler..

Kzn_kzn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Önemli değil dostum biraz sakin kalmak önemli sabır testinden geçiriyorlar yorumlarımı okuyun harmanlayın ona göre karar mercii sizlersiniz, bol kazançlar..

Yahoo1610 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bi_ti_si ()

1,5 a stop koyup izle bence. 2 doları geçerse stop u 1,75e çıkarırsın

FIRAT25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kzn_kzn ()

Ustad sirayla bch eth ve link icin cok yukselecek dediniz sirayla hepsi yukseldi kisa ve orta vade icin siradaki enstruman icin ne düsünüyorsunuz cok teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Yahoo1610 ()

@CoDeX© hocam yaptığınız bilgilendirmeler için çok teşekkür ederiz.

1BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Teşekkür ederim hocam.

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın dostum seni ve arkadaşlarını can- i gönülden özellikle seni tebrik ederim.. Birbirinize çok yardımcı oluyorsunuz dostluğunuzun baki ve devam etmesini umarım, bol kazanclar..

Bufalo3461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba yeni çıkan jeton nereye gider yorum yapamam grafik geçmiş verisi yok balinaların elinde kar'i aldın mı sat arkana bile bakma terste kalırsan şayet uzun süre bekleyeceğini bilmen yeterlidir sanırım..

FIRAT25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

FIRAT25 ()

Merhaba bu serum nereye kadar gide 1 dolardan aldım

1BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Codex hocam günaydın hayırlı sabahlar bol kazanclar.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın Bade hanım, hayırlı günler ve bol kazançlar..

Bade_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın dostum şu saatlik grafiğe bakacağım sayfaya atarım daha net bir görünüm çıkacaktır..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Günaydın kardeşim % 50 nakitteyim biraz daha bekleyelimmi

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Saatlik grafiği müsait olunca sizlerle paylaşacağım dostlar, şimdilik bol kazanclar..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum