Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 15:14:55
EUR 34.7822 15:14:55
USD 32.3805 15:14:55
ALTIN ONS $2335.6850 15:14:55

Grafiği gönderen: super_conqueror

ONS ALTIN (YTD)

Yorumlar (166)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

doğrudur ben artık ne dedimi bilme zoldum :D

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

sorma abiler kayıp bıraktılar sanrm burayı dinazor olarak ben kaldım :D

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

hunter vardı, şapkalı vardı sana grafik çiziyorlardı :))

enver12345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

aralık ayını çok iyi hatırlarsın 290lardan 268lere düşüşünü sen diyordun 267-265 altı yok bende 268den döndü

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

tekrar bi dökme hareketi olursa ozaman atlarım trene tekrardan aynen çok oyaladılar gümüş altına oranla çok geride kalmıştı orda haklısın

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

aynen baskan

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Baskan ben 436 gordum de is banksindan aliyim diye az bi parm vardi oda 450 buldu 20 30 grmla oyle takiliyorum almam full burlardan

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

köpük falan yok dostum, gümüş uzun zamandır baskılanıyordu... daha yeni başlıyoruz çok güzel hareketler olacak, altının aralık ayından sonra çıkışını biliyorsun dimi kimse beklemiyordu büyük resmi görenler hariç

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

25 30 lu gevşeme 5 48 565 arası gümüşte bişeyler görürsem dalarım buralar göz korkutuyo bende :)

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Baskan ben 436 gordum de is banksindan aliyim diye az bi parm vardi oda 450 buldu 20 30 grmla oyle takiliyorum almam full burlardan

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

senin alımlarda güzel oluyo dostum

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

aduketi yolladık zehri saldık üstüne :D bekleyecez :D

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

bekliyorduk dostum gümüşte o hareketleri bizde aldık bi nebze ordan kazanç Rabbim bereket versin..

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

:D bekliyorum gene bir ağlanma sızlanma durumunda yüklenecem alım tarafına geçicem buralarda takıldık 20 tl daha aşağı kademeli gidersek tabi bir günde olcak iş deyil toplarım 435 ve aşasında hertürlü yapışırım

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Mali iyi yerden kaptin gene tavukcu :)

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

5 li rakamlarda gümüş kötü sayılmaz ama geçenlerdeki düştüğü gibi düşerse 3,50 4 e kadar gelirmi diye korkmuyoda değiliz çok kısa sürede fiyatı 2 ye 3e katladı onun tam köpüğü gitmeden ellenmez :D

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

aslında oda gözüme çok batıyo dostum çok efsane kazandırdı aklı selim düşerse muhakak alalım aynen

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

büyük çıkıştan soraki ilk atak bekledim gibiydi kardeşim şimdi 25 30 tl geri çekilme kademeli gelicek gibi bir beklentim var tabi olacak diye net bişey yok burdan 425 418 435 bu rakamları görürsem parçalı başlıcam alçalan üçgen gelicek diye umut ediyorum büyük tepeden tepkiyi verdi şimdi eski düştüğü yere kadar can sıka sıka inme durumu olabilir gelirse hedef tutar alırım gelmessede eldeki fizikilerle yetineceğiz inş

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Satıcı ()

Gümüşün tersi biranda griden siyaha döner

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

ben sarıya bakmıyorum artık, gri hoşuma gidiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

436 dan aldım sattm geçen tetikçi modu açık gene :D

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

bak vermeye başladı :))

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

Bekliyirum aynen sartlanmadim almaya gelirse artik ucuza kapacaz

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

bekle kardeşim biraz daha fırsat verecektir

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

bende kuveytt var

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

Targete gicik oldum makas yuzundn alamadm

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

elhamdulillah iyiyim bende, gümüşsüz kalmamak lazım bu saatten sonra demedi deme, düzeltmemizi yapalım, fişeklere devam inşallah :))

1BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

Dostum iyilik seni sormali nasilsin bekliyorm ara dususleri degerlendecm ins

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

dostum nasılsın, tilki gibi iki ayaklıların kokusunu alınca çıktın hemen dışarı :)) hahaa

0BeğenmedimŞikayet

enver12345 ()

bekliycm onu çok yüksek gözüme 6 50 üstü alanlara altın karışımlıyı sattılar bence bekleticek onları

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum