Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 15:47:20
EUR 34.7339 15:47:20
USD 32.5072 15:47:20
ALTIN ONS $2392.1450 15:47:20

Konu: Gümüş ons Yeni hafta Seansı Beklentisi.

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Merhaba Dostlarım.

Yukarıda Güçlü Direncimiz olan 29,88 ' den kısa vadeli düzeltme eğilimine giden gümüşümüz Güç toplayarak yoluna devam edecektir. Kısa vade' de 2 yönlü pozisyon almakta fayda var. ve alttaki grafik size yol haritanızda yardımcı olacaktır. Bol kazançlar iyi hafta sonları dilerim.

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

:::))) ne iyi iste, birini güldürmek::))Allah her daim güldursun insallah! Fakat ben ciddi soruyorum; peki bu spekler kendi ayarlarindakileri mi avlıyorlar? peki bi adam demis ya ; #taksiciler bile borsayi konusuyorsa satma zamani gelmistir diye# bizlerin hamleleri o para babalarina hamle yaptiriyoru cikartmiyalim mi bu sozden mesela? Ben yillardir alınca düserdi, satinca yukselirdi ; hep derdim bunlar bizi mi takip ediyor ? diye...

KaraKalem_KeskinKılıç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperen33 ()

Hocam bu senaryo gerçekleşirse ons altının durumu ne olur nerelere kadar düşer

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Abi peki 26.50 ye gelmeden devam edermi burdan yoksa 26 yı yoklarmı

1BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Hiç Güleceğim Yoktu İlahi Allah İyiliğini Versin... Onlar Para Saymakla Meşgul Merak Etme. Buralarda Gezmez Onlar. Burada Hamsi Olur. Balinalar Okyanusta Gezer... Hayırlı Akşamlar...

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Sayfanın Nadide Sultanlarından Aynur Hanım Gelmiş... Neyse Benimle Aynı Düşüncede Analiz Yapan Bir Ustaya Denk Gelmek Güzel... Engelle Butonunu Seviyorum. Kullanışlı Ve Polemik Yaratmadan Temizliyor. Aman Aynur Hocam Şiddet Çözüm Olsaydı Eşekler Yarış Atı Olurdu. Boşver'in.
. Hayırlı Akşamlar Hayırlı Hafta Sonları Dilerim... Selametle Kalın Efendim Görüşmek Dileğiyle Sevgiler Saygılar Sunuyorum...

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Doğu0606 ()

Acemiler ilk zamanlar panik yaptigi için kaybediyor en kotusude bu zaten. Rahat ol bekle hayirli kazanclar

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

neyle yürüyor. sihirli güçlerimiz mi olmalı mesela

Aşiyan1313 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Emeğinize sağlik

0BeğenmedimŞikayet

safakb ()

Temmuz hüsran Ağustos sonu şov var diyordunuz
Tam tersi oldu

0BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Selçuk hocam bu sarkma Eylül ekim için mi.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Kim linç ettı söyleyen kafasını kırarım:)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Ben dedimya acemi sabirsiz panik biriyim 6.62 bucuktan aldim bir anda sonrada dusmeyr devam etti gerci @Akif44 hocam grafik atmisti bekleyecektim o an asagi yukari inis cikislarda panik yapip alim yapmisim düşünmeden sizede bereketli kazanclar dilerim

Doğu0606 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Geçmişten bu yana izlenmiş olma ihtimalimizi konuşurlar arkadaşlar . olabilirr :)

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

İyim sağolsun. Böyle ara ara bakıyorum. Grafık okumayı öğreniyorum. Okul başlamadan olmuyor. Pek. Bilgisayar bana sıra gelmiyor. Ev kalabalık:)). Kitaptan tv den haber. Veri akışı ve burası. Şimdilik bunlara bakıyorum. Sattiniz mi akşam hocam. Biliyorum siz uzun vadesınız.

1BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Ohh Be 19 Dolar Diyorum Burada Linç Yedim Hocam 20 Veya 21 Usd'ye Kadar Düzeltme Var 19 Usd İğne Atar. Şuan İtibariyle Gümüş Yukarı Devam Lakin Mart'ta Olan Olayı Unutmayalım Gümüş Çok Can Yakar...

0BeğenmedimŞikayet

Fyz5900 ()

Arkadaşlar 32 kg gümüş aldık 6 liradan bekleyelim mi cikalimmi

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

spkler bu ghibi siteleri izlemiyorlar mıdir? biz kucuk yatirimcilari avlamak icin?

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bravo. Her desteğin bir alt bandı var. Burası alıcı toplayıp yukarı ivme kazandığı noktadır. Oranın kırılması demek Alıcı malımı burdan satıyorum der. Alt bantları bekler.

zifir74 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karanlikgece3636 ()

Ama düşecek deme kiziyorlar ben 25 kadar sarkabilir dedim kesiyorlar di beni:)))

0BeğenmedimŞikayet

zifir74 ()

Hocam 26.50 den destek alarak yine yukarı hareket eder dediğiniz bazı arkadaşların söylediği alt bant mi oluyor. ( 27.000 kırılır ise doğru anlamışmiyım.)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Canları saolsun. Latife yaptım :) Biz öyle gelişi güzel paylaşıyoruz faydalansınlar diye. Siza nasılsınız bu arada. Eğitime devam mı.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

karanlikgece3636 ()

Yok :) kendi grafigimi silip seninkinin üzerinden devam ediyorum rastgele emeğine sağlıtk tesekuurler grafik icin

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Kapasınlar . temkinli stoplu işlem yapın. Alttan almanın tadı hiç bişeyde yoktur. Umarım 16 $ 18 $ ' kadar sarkar. Alır unuturuz bi kaç ay :)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Aman abi açığımız olursa vermeyesin))

karanlikgece3636 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Yokmu Hocam Bunlar Niyeti Bozdu 15 Eylül Kepenk Kapatacaklar...

0BeğenmedimŞikayet

Doğu0606 ()

Valla kardes bende acemiydim ama simdi yeni yeni para kazaniyorum inan. En son aldigim yer 6.08 den aldim. Bugun alim firsati vardi almadin mi

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum