Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 11:06:12
EUR 35.0139 11:06:12
USD 32.5876 11:06:12
ALTIN ONS $2346.0050 11:06:12

Konu: Gümüş ons Yeni hafta Seansı Beklentisi.

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Merhaba Dostlarım.

Yukarıda Güçlü Direncimiz olan 29,88 ' den kısa vadeli düzeltme eğilimine giden gümüşümüz Güç toplayarak yoluna devam edecektir. Kısa vade' de 2 yönlü pozisyon almakta fayda var. ve alttaki grafik size yol haritanızda yardımcı olacaktır. Bol kazançlar iyi hafta sonları dilerim.

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

100$ mı? Ne zaman gerçekleşir

KaraKalem_KeskinKılıç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

30 bindeki kirmizi ok isareti ne anlam tasir düşüşmü gosteriyor

0BeğenmedimŞikayet

Tutanak ()

30 da bi ok isareti var onu anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

ben 3 yildir tum parami yazılım üretimine harcadim. ürünlerimiz cikti sayılır. sonra satis pazarlama. cok sukur 2005 den beri bu kismi da kendi isimizde tecrube ettik bakalim hayirlisi ile yola burdan devam ediyoruz. ancak yatirim ve yeni isler noktasinda ise kesinlikle cok açığım insallah su ürünleri cikarip satislari oturtalim gerisi yeni firsatlari da degerlendirecegiz insallah.

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Kesinlikle haklisin

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Abi oyle Sen inle benimle bizim 150 binle olcak is degil o donumlerce tarlan olacak

busdevman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

nasil bir sermaye lazim? bir de bu dedigini yapabilmek icin bildigin sirket kurup uretimini ve ticaretini yapmak lazim. hadi üretimi yaptirdin sonrasini iyi planlamak ve saglam nakit akışı lazim. sirketimiz de var diyelim o kismi da gecersek bu isi nasil yapcagiz?

Ebrucen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Kesinlikle ve eski zamanda ticaret buğday karşılı altın ile yapılırmış ki buğday altından degerli

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Bugday temel besin kaynagi cnm o zarar edermi hic

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Vallahi oyle cnm ilk hasat izmr k. pasada oluyor zaten ic pazar degil ihracat senden kg 40 alip 30 grmlik paketler yspip ihracat yapıyorlar dubayiye falan 1 ay calistim bu yil pandemiden izinliydim bizim bahçemiz var orada

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Sende ureticisin sanırım serpil buğdayı biliyorsun temel ham madde ve bir süre sonra kıtlık başlar öncelikli alım gücü açısından enflasyona yenilme sonrada iklimsel ve coğrafi değişiklikler düşünün lubnandaki liman neden vuruldu buğday sıla deposu rochildlerin

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Hayır şaka yapmıyorum önce anlaşıp Ekim yapıp depolama sonra fırsat var sürüm ABD 10yilliklarinda buğdayı bir incele istersen

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Ciddimisin ama üreticiden 40 a çıkan satıcı kaça satacak yoksa müthiş para onun piyasasını araştırmak lazım ben gidaciyim buğdayda kolay anlarım piyasan var ama meyveden bu aralar kacinirim bu fiyatlarda zaruri değil lüks tüketim ama buğdayı ciddi dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Bugdayin olsunda satma derdin olsun keske abi

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

saka yapmiyon herhalde de mi? :)) tamam peki. hadi baslayalim desem nerden alacağız bugdayi? nereye satcaz?

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Ebru arpa bugday seker pancari hetseye girelim sana bir tüyo vereyim kiraz salihli cinsi olsun onun işi ne gir bu yil kilosunu 40 tlden ihracata verdik

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Bereketli olsun inşallah ama gel buğdaya yönelim orda para gırla hem güvenilir hem yenir altından bile kıymetli:)))

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

dogrusu surekli kazanacagim diye bir hirsim yok. Su ana kadar yaptigim kar realizesi benim 6 ay belki 1 yilda hayal ettigim rakamlardi. cok daha cabuk geldi cok sukur. biraz dinleneyim tekrar gumuse devam insaallah.

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

Su gumusu ogrenmek takip etmek ve kazanmaya guzel guzel baslamisken yeni bir enstruman arastir ogren vs. vakit yok ki. is coookk..

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hoş geldiniz. Hocam. Sizi görmek çok güzel.
Evet durmadan koştukça koştu. Gümüş. Yorgun düştü.
Siz ne düşünüyorsunuz. ? Dünkü grafikte her şey anlatmış amma sizden de duymak isteriz. ? . Beklentinizi biliyorum. Bu arada. Daha yukarısı,

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Pardon Lübnan

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Gel biz gümüş oturana kadar buğdaya yönelim aslında dünyanın para birimi buğday aç kalınca masamda altın gümüş temicen:))) libyadaji vurulan limandaki depo buğday deposuydu mesela rochildlerin ytd

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

benzer sekilde düşünüyorum acemi yatirimci olarak. :)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Hocam 23 lere jadar gerilermi yoksa 2durskmi yaparlar burdan 26 sonra sektir 27-28 iştah kabart sonra patgum 23 orda oyala inandır yükselecek tekrar bir artış 30-32 dolarlarmi bu düşünce brni baglar ve tamamen kurgu hayal gücüm oyunu ytd

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Forssel ()

Aynen katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

29,85 ' den 27,35 e kadar düşüşün açıklaması size göre ne mesela?

pegasus325 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Gümüşte Bir Durak Geri Gidip Sonra 100 Dolar'lara Yelken Açacağız...

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fzt_Fatih ()

Tavuk dürüm bile 6? değil şuan

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Peki sizin düsunceniz ne gümüş ve altin icin , doygunluga ulaşildi diyebilirmiyiz?

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Piyasa Doygunluğa Ulaşınca Sonuç En Az 2 Yıl Terste Kalmak...

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum