Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 07:40:35
EUR 34.6670 07:40:35
USD 32.3438 07:40:35
ALTIN ONS $2319.5050 07:40:35

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

H1 ve H4 tam da tabelada ki rakam ı kanalların alt çizgisi olarak ihlal etmek istiyor RSİ de ikisinde de olumsuz ytd

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

Allah bereketli eylesin, helalinden güzel güzel harcamayı nasip etsin inşaallah. Amin.

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özhan23 ()

Vakıf katılım

busdevman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Busefer iş baska makas cok yuksek kazsncim cok sukur hayalini kuramadigim kadar ondan satmıyorum

busdevman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

İnt bank uygulanadida kullanışsız tfx altyapıları olsa vakıf on nunara beş yıldız kötünün iyisi

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

godislove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

En güzeli internet bankacılığı anladığım kadarı ile..
Ytd

Ebrucen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Mobildemi veriyor int sitesinden dene istersen ama onu olpcdrn açabilirsin

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Açıyorum ama tanımlama yapılmıyor hata veriyor..
Ytd

Ebrucen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

hayırlısı artık bakalım..
Ytd

Godfather01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Onu açtırdım şubeden altın ve gümüş olarak internet bankacılığından kendimiz açp kapatabiliriz değil mi pladyum ve platn için şubeye gitmemize gerek yoktur sanırsam.. mobilden tanımlama ve hesap açma işlemleri olmuyor sanırım..
Ytd

Bankacı17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

hayırlı olsun ustam inşallah

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

Abla normalde sen al/sat çok yaptığından böyle fırsatlarda anlık zirvelerde satardın :) satmamana şaşırdım doğrusu :)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Hepsini mobil şubeden acabiliyordun

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Şimdi oldu internet bankacılığından aktivite olacak demekki hesaplar diğer paladyum ve platin hesabını internet bankacılığından açabiliriz değil mi şubeye gidip talimatsız bir şekilde halledebiliriz sanırım.. ayet güzel bilgilendiriyosunuz sağol üstad hakkını helal et ..
Ytd

Godfather01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bankacı17 ()

Gümüş hesabı açmanız gerek. Hesap açtıktan sonra Kıymetli maden işlemlerinden işlem yapabilirsiniz . Herhangi bir tanımlama yapılması gerekmiyor

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

usta int bankacılığı hesap ekleme yapacan yeni kayıt yani

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

İnternet bankacılığından mı yapıcaz yoksa mobilden mi?
Ytd

Thermopylea için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Thermopylea ()

Uygulamadan gümüş hesabı aktif etmen lazım

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

@Bankacı17 merhabalar vakıfdan hesap açtım ama gümüş ve altın hesabı açtırdım sizden ama gümüş alamıyorum neden acaba tanımlamamı yapmamız lazım...
Ytd

Bankacı17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YamanG ()

Valla benim de oldu ama bana kuveyt sattrmadı 15 saat aralıksız makas mı olur hakkımı helal etmiyorum 25 bin kar gtti

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Tamam 90 binle 5 6 parça girmeye başlayayım

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Ben gördüğümü yazdım 6.46 dip görünüyor 6.36 derse sürpriz olur bilemem ytd.

Ne alırsanız alın full almayın sadece bunu öneri olarak yaparım.

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Bu soruya cevap vermek zor 6.46 daha fazlasını göremedim sürpriz yaparda 6.36 derse bilemem

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Tabiki siz Bilgi verirsiniz gerisi bizi ilgilendirir yorumlarınıza baktığım kadarıyla yükseliş devam TL de beklemektense alırım

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Yok üzülmeyin daha fazlasi duruyor karin bir kısmıo

Karl1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Hepimiz aynı dertten yanıyoruz makas yüzünden

Zkural için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Karar sizin al- Sat karışmam

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zkural ()

Bu makas olmasa düzeltme eğilimi dün belli ediyordu ustaların dediğine göre. Orada satabilsek makas bu kadar olmayıp şimdi aşağıdan toplardik gramdan olduk gene yukarı artacaktır kendini ama düzeltmeyi resmen iç ettiler

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Burdan alıyorum ozmaan

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Olumsuz birşey olsa satar yazardım bir arkadaş sabah kaça kadar dedi 6.46 dedim makas yüzünden satmadım düzelttiler

doğayvz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

sizce dip nokta neresidir? Makaslar ztn yüksek aahhh hhh

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum