Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 05:31:10
EUR 34.6753 05:31:10
USD 32.2713 05:31:10
ALTIN ONS $2309.6800 05:31:10

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş
Nasilsiniz degerli gumus yatirimcilari ve degerli arkadaslarim buraya kadar ongorulerimiz cizimlerimiz tuttu bundan sonra ne yapacak gorusleri alalim atma olur hissiyat olur ongoru olur uydurma olur :))

Yorumlar (145)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşmakas ()

Sabah daha şelaleydin şimdi gümüş alınca fişekcimi oldun:)))

K_e_n_a_n için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Yarina kadar

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

K_e_n_a_n ()

İnşşallah öyle olur ama bazen elimizden birşey gelmez.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hadi ins. İnsanimiz kazansin ama dolarin yukselisi ile degil. onsun yukselisi ile ins.

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_46 ()

üstad cıkıs için önerin nedir 28,30 demişdin emir için satmadım duruyor sıradaki emiri kaca vereyim takip edeyim ona göre

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbond ()

Siz grafik ve teknik çalışıyorsunuz doğan bey olsun sağolun teşekkür ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Vade yani ne kadar zamanda olur sizce?

Yepisyeni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

K_e_n_a_n ()

EVET gramı satıp ful gümüşe daldım. Lakin 2022 sonuna kadar bekleticem.

Dolarbond için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İsterseniz onuda atayim ustad ama o cok gazlama olur :)

Kral7714 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yepisyeni ()

Merhaa hocam siz nasilsiniz ben 7 yi görür diyorum nacizane his asla yt degildir

0BeğenmedimŞikayet

K_e_n_a_n ()

Usta biliyorsun artık hedef denilen birşey kalmadı. Piyasa isterse yara yara gidiyor. Yıl sonuna yakın olması çok muhtemel. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbond ()

Altın ne oldu sattınız mı :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tahmin tabiki ustadim olur mu oyle sey tahminin ustadligi olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbond ()

Doğan bey öncelikle üstad sizsiniz hakkınızı yemeyelim :) ben sene sonu en geç Aralık ayında oraları test eder diye düşünüyorum. Teknik bilgim vs yok. Sadece birçok farklı kaynaktan çok iyi araştırma yaptım. Buna istinaden söylüyorum. Tabiki şahsi tahmin

0BeğenmedimŞikayet

Kral7714 ()

Bir arkadaşın paylaştığı grafik çok hoşuma gitmişti 50 dolara giden fincan kulp şekli.

0BeğenmedimŞikayet

K_e_n_a_n ()

Piyasa aşı haberine rağmen çok af buyrun hade len ordan dedi. Kaldığı yerden devam etti. Belliki dolarla birlikte gümüş ve altın şoku yaşanacak. kemerleri bağla ve rokete hazır ol. Gümüşteyiz. YTD :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Vade ne dusunuyosunuz ne kadar surede?

okan34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bu hedef ne kadar surelik bir tahmin ustadim bu yil icindemi?

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbond ()

Farkettim direkt zaten söylemler 180 derece :))

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Peki bu ongilorunuz hissiyatiniz ne kadar sureli ustadim ne kadar zamanda gerceklesir sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbond ()

Kenan bey gümüş falan mı aldınız şelaleye ne oldu :))

0BeğenmedimŞikayet

K_e_n_a_n ()

Gümüşteyiz artık elhamdülillah :)

0BeğenmedimŞikayet

okan34 ()

Bir üstte yeni bir kanal oluşturacaktır benim tahminim hedefi ve 12 hedefine ve dahada devam edecektir en ucuz maden ce çok ucuz hala ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dolarbond ()

Üstadım ben gümüşün 2011 deki rekoruna yaklaşacağını hatta kuracağını düşünüyorum. Dünya da durum bariz belli :)

0BeğenmedimŞikayet

K_e_n_a_n ()

Hedef gram ons gümbür gümbür 2500 dolar. Gümüş kısa vadede 10tl. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum