Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:42:24
EUR 34.7469 19:42:24
USD 32.4535 19:42:24
ALTIN ONS $2335.8600 19:42:24

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş
Nasilsiniz degerli gumus yatirimcilari ve degerli arkadaslarim buraya kadar ongorulerimiz cizimlerimiz tuttu bundan sonra ne yapacak gorusleri alalim atma olur hissiyat olur ongoru olur uydurma olur :))

Yorumlar (145)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Kesişme olmuş grafikten anlamam ama yön yukarı 30-31 e doğru gidermi ki

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah razi olsun ustadim emek verenlerden Allah razi olsun ama yine bir cogu terste suan kurtulurlar ins. Pazar gece icin bir tahmin var mi 10 agustos icin benim beklentim buyuk acikcasi ancak bu sefer yukari dusunmuyorum tabi ongoru bu tutar tutmaz bilemem

_HERİ05_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayşenaz ()

Heri sen gümüş nereden alacaksın bişey de be mübarek

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

bende sizi
tebrık ederım hocam
o grafigi atmasan sayfa fuul terste olacakti
sayfa adına sagolasın
tum begenıler sıze

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

:) tşk ederim. peki.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Sadece gorus almak icin yazilmis bir yazi ustadim :) biraz dinlenmelisiniz

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

yok yine anlamadım sağol hocam

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) alemsiniz

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

bir daha bakayım:)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Anlasilmayan yer neresidir ustadim aciklamayi okumussunuzdur sanirim grafik degil aciklama onemliydi orada )

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam bu ne hiç1 şey anlamadım

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tebrikler ustadim :)

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

alt yorum selam
sn @DOGANbey42

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Kantarcıoğlu ()

Başkan nolcak bu gümüşün hali. Gümüşte misin TL de mi?

0BeğenmedimŞikayet

Elifmedikal ()

Abi hoşgeldin alım düşünüyormusun veya alım hedefin nedir abi

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

heri esittir c.. e z.. a
:))

Nesli1995 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nesli1995 ()

Oo masallah bitmiş abi yine ne oldu bilmiyorum da:(

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Hg mapus bitti şükür

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

deneme
deneme

1BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Hocam hayırlı geceler diliyorum saygılar selamlar sabırla bekleyeceğim.

Analitik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Analitik ()

Alım satım kararının yanıtı sizde. Bunun için kendi durumunuzu, risk kapasitenizi, vadenizi... gözeterek siz karar vermelisiniz. Riski olan bir yol kesiminde olduğumuz, vakıa.

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Simdi ekibe Emlak katilim Ziraat katilim eklenecektir

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Hocam dokuz kusurlu derken anlamadım saygılar

2BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Şuan ciddi haksız bir rekabet söz konusu evet yeni banka ciddi bir pay alıyor ama piyasa da tek olduğunda kaçınılmaz son yine aynı olacaktır o nedenle her daim rekabet önemli. Kamu bankaları ucuz oranlar ile bol bol konut kredisi dağıttı Aktif rasyo konusunda daha rahat üstüne alacağı yaptırımında kimin cebinden çıkacağı belli. En son bir bankanın bu AR nedeniyle 20 mio tl ödeyeceğini duydum ve bu yaptırımlar aylık hesaplanıyor. Siz banka olsanız makası daraltırmısınız aslında bu hepimizi olumsuz etkiliyor. Sizden ricam bir daha bu makas konusu geçerse lütfen bu mesajları okusun arkadaşlar. Çokca yorum gördüm komplo teorilerine ulaşan sırf bu nedenle yazma ihtiyacı hissettim. Hayırlı geceler herkese. Allaha emanet olun

1BeğenmedimŞikayet

Analitik ()

İşte bu soruyu sormayın, dokuz kusurlu hareketten birini yapmayın. :))

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Hocam bu yüksek kurdan girsemmi

1BeğenmedimŞikayet

Analitik ()

Söylediğiniz üçüncü yeni gelen banka, belki de piyasadan pay kapmak amacıyla şimdilik böyle gösteriyor olabilir. Aracıların arasında mekik dokur bir duruma düşmemeli yatırımcı, düşüncesindeyim.

Bu sürecin sonunda gümüş rüştünü ispat eder ve güvenle tutunursa, daha geniş yatırımcı kitlesine, böylesi bir kazançtan geri kalmak istemeyen diğer aracılar da gümüş hesabı açtırarak katılacaklardır, görüşündeyim. Bu durumda rekabet, daha etkin olarak çalışabilir ve bir nebze de olsa makasları düşürebilir belki. Fakat, benim anladığım, bankacılık sektörü en kartel, en ortak çıkar için birlikte davranan sektörlerden biri. Belki de farklı olmaz durum.

0BeğenmedimŞikayet

AG_04 ()

Tabii hocam, işin bu boyutu da ayrı bir gerçek.

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

@AG_04 @msicak @K_e_n_a_n alt yorumda cevabı bulacaksanız. Belki yeni alımlara şans tanımadığı için kızanlar oluyordur ama birde şöyle bir gerçek var birçok kişide kaç gündür bu makaslar ile tekrar alamayacağını bildiği için satmaktan vazgeçti onlar için iyi oldu belkide. O nedenle bu durum bile bankalar için bir paradoks

3BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

@Ennsar @Analitik bu konuyu daha önce defaatle yazmıştım metallere ve dövize ilginin bu denli yoğun olduğu bir ortamda özel bankaların makas düşürmesi artık hayal. En çok kullanılan platformlar kuveyt ve türkiye finans açıkca şunu söylüyor rasyomuz tutmuyor bize tl mevduat lazım o nedenle özellikle bizim alışımız yani kendi satışlarına ciddi makas koyuyorlar satabilirisn ama alamazsın mesajıdır bu. Vakıf katılım kamu bankası ve rasyo sıkıntısı nispeten olmadığından ve olası bir yaptırımdan etkilenmyeceğinden çok daha rahat hareket ediyor bu konuda. Bir çok arkadaş bu makası sorduğu için yazmadan edemedim. Herkese hayırlı geceler

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum