Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 10:12:37
EUR 34.7787 10:12:37
USD 32.2931 10:12:37
ALTIN ONS $2314.1100 10:12:37

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

H1 de mumlar bolinger dalgalı baktın alt çizgisini ihlal etmiş boşta şu an için risk Macd mavisi henüz yukarı dönmedi zaten bilirsiniz Flama üçgen den başlar ve sivri uca kadar yukarı aşağı hareket eder ha bozulduğunu nasıl anlatır önce 24 ün üzerine atmalı ki rahatlasın ayrıca resimde görüldüğü üzere hem düşen hem çıkan kanalda hareket ediyor sıkı takip edilir 23.023 desteğimiz den döndü o rakamlara bakın arkadaşlar onları Gann analizine göre çıkardım zaman farketmez herzaman çalışırlar traderlerin durakları oralar yazdıklarım asla yatırım tavsiyem olamaz bol şanslar herkese

Yorumlar (90)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Napsam hocam zararkes yapsammi

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

5.70 alimim var habersiz dususu iflas etirdi

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Teşekkürler yok aslında eleştiri ye açığım da iftira onunki beklentiler alınır gerçekler satılır demişim Yalanmı yani bunu felaket tellallığı yaptıya komik

PesimisTr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

Like :) kimleriii yedilerr burdaaa kimleri gelmeyin oyuna hocam . İnsanlara bilgi paylaşımında bulunan kaç kişi vardı burda hepsini bezdirdiler

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

En iyisini yaptın hocam boşver her hamleyi bilecek halimiz yok spek çok onların oyunu geçerli

3BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Yok hocam sağol ben gerçekten faydalı olmak için buradayım
ve yani tabi bunun kararını ben veremem ama başarılı olduğumu düşünüyorum o art niyetli ve engelledim salla gitsin işimize bakalım

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim2645 ()

Başka biriyle karışt8rıyorsun galiba, @ALONE_EAGLE dostum dediğinin arkasındadır. Yazarken dikkat lütfen.

Hassansabbah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Yahu kardeşim adam 5.75 deyince niye konuşmadın kar edemiyorsan sorun sende demektir onu sucu değil.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Engelledim seni üzgünüm boş yapıyor sun çünkü şu anda

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Uğraşma hocam @_ONEOL_ mapusa gitti sende pesine takılma

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Ne zaman düşse satın diyorsun kardeşim millet size güveniyor

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bunu felaket tellallığı :) komiksin sen sözümü kafana yaz ömür boyu lazım olur içinde neler var neler:)

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

İnsanları Kandırmasını istemiyorum

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Sen bu yorumu attığında 4.50 civarıydı hadi kardeş kendini ağa paşa san sen sensin sen

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Gümüş için ALONE_EAGLE yorumu (7 gün önce)
Beklentiler alınır
Gerçekler satılır :)

https://altin.in/alone_eagle/17

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Kesinlikle öyle bir yazım olmadı sen nedense bana iftira atıyorsun sebebini bilmiyorum ama ben 2.40 tan beri yükseliş trendi nde olduğumuzu söylüyorum ve yine aynı sadece düzeltme olabilir diyorum bu felaket tellallığımı engelle dostum beni görmezsin o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Var_mısın_yoksun ()

Doğru ama 5,40 stop olduğunu söylemişti sabah onu görmediniz sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Begenmiyorsan yorumlarını okuma kardeşim engelle çokmu zor!

0BeğenmedimŞikayet

bellaciao ()

Stop hangi banka da var.. vakıf katılım da yok da

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Atsana o yorumu lütfen bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Sende felaket tellallarındansın ben seni 4.50 den beni düşecek yorumlarını okuyorum @ALONE_EAGLE

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Evet 40 tan da stop oldum onuda yazdım dostum

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Tabi doğru ama ben daha çekileceğini düşünüyorum tabi zamanı var ve kimseye al sat demem herkes kendi riskini kendisi alır

SMMMüşavir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Gümüş için ALONE_EAGLE yorumu (11 saat önce)
5.30 aldım 5.72 sattım sonra 5.46 dan yine aldım bekliyorum

https://altin.in/alone_eagle/2

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Ben biraz izleyeceğim teninde bahsettim flama sol kenarı dik sağa uzanan üçgen düşünün vebunu için de işleme girmem ha çıkar mı çıkar ancak ben risk götürürüm girmek isteyene bir şey demem ytd

Kios için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SMMMüşavir ()

Çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık.

Benim şahsi kanaatim bu saatten sonra herkes kendi başına; düşebilir de çıkabilir de giren veya duran lord olmayı da mort olmayı da göze almalı aynı şey çıkanlar içinde geçerli.

Bence olması gereken en kötü şartlarda 1 gr. gümüşün 1$'a eşit olması veya daha yüksek olması. Ben yatırımımı ona göre planlıyorum ve bence düşüş yerleri satma sebebi değil alım fırsatıdır. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Kios ()

Tekrar nereden giriş yapacaksınız. Bende dizin yazımı gördüm baktım gidiyor. stopladim. Sanırım buradan tekrar alacagim. Daha düşmüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Sağol Hocam, sizinle beraber yapmadım, keşke yapsaydım.

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bende 47 alımımı 40 tan stopladım inanın önceden uyaracaktım sabah 6 dan beri sayfada grafik çizdim silindi yazıyorum kapanıyor sayfa öyle bir talihsizlik oldu

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Mahvetti beni bu düşüş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum