Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:55:01
EUR 34.8238 23:55:01
USD 32.3379 23:55:01
ALTIN ONS $2301.8900 23:55:01

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

H1 de mumlar bolinger dalgalı baktın alt çizgisini ihlal etmiş boşta şu an için risk Macd mavisi henüz yukarı dönmedi zaten bilirsiniz Flama üçgen den başlar ve sivri uca kadar yukarı aşağı hareket eder ha bozulduğunu nasıl anlatır önce 24 ün üzerine atmalı ki rahatlasın ayrıca resimde görüldüğü üzere hem düşen hem çıkan kanalda hareket ediyor sıkı takip edilir 23.023 desteğimiz den döndü o rakamlara bakın arkadaşlar onları Gann analizine göre çıkardım zaman farketmez herzaman çalışırlar traderlerin durakları oralar yazdıklarım asla yatırım tavsiyem olamaz bol şanslar herkese

Yorumlar (90)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Satma derim sn bilirsin bnde 4.99dan olcak hayatta satmam sabah 5.22 5.27 5.37den almstm ortalamam 5.31 5.50 5.60dan satxm

papell_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

papell_19 ()

slm ustam 4,99 gümüş alımım var dün satamadan düştü burdan satsammı sence yoksa uzun vade bekleyip düştükçe takviyemi yapayım

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

İnşallah diyeyim bende:)

tulaytan37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tulaytan37 ()

Elimde TL kalmadı işin sıkıntısıo

Alifee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Evet ben bekleyeceğim dost bu aralar al sat riskli görünüyor teyid alırsak topa gireriz inşallah

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Destek ve dirençleri yazbilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Dostum kaçkere paylaştım ama bak misal 23.023 ten döndü yine arzulayabilir ve altında var hepsi birbirine bağlı merdiven gibi destek direnç olarak çalışırlar onlar trend rakamlarıdır günlük değil haftalık değil tepki olasılık karı yüksek tır
Birine baktın dönmedi alttaki yada üstteki baktın döndü şans denenir yani ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Aylik kapanış 85 üstü yaptırabilirler

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Bu durumda gumusun yönu hangi tarafa olur hocam

0BeğenmedimŞikayet

Alifee ()

Fazla Yorum okumayı bazi grafik paylaşan ustaları takıl edin .. sonra da hedef belirleyin bekleyin aşağılara inerse diye de elinizde tl bulundurun o zaman kafanız rahat olur

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Evet 84 olmuş aslında en son alımı birazda o yüzden yapmıştım 80 altına gidiyor gibiydi ama döndü şimdi sıkı takip edelim onu döndüğü yer alım için ideal olabilir

0BeğenmedimŞikayet

tulaytan37 ()

İnşallah Yükselir Allah'ın izniyle

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Yükseliş trendin devamı için alt destek kaç hocam

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Çıkma potansiyeli var gerek gelişmeler ve hala ait olduğu trendi ile ama düzeltme ler olmalı hanımefendi yoksa satış için o uçuk
rakamları göremeyiz yay gibi düşünün durağanda etkisizdir ama biraz baskıyla çekilir ve yukarı fırlar bunun gibi yani

0BeğenmedimŞikayet

toskim39 ()

Muhakkak görecektir ama kimbilir ne zaman, bunun saatini gününü kimse bilemez, biliyorum diyenede inanma.

Gio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tulaytan37 ()

İnşallah ya gerçekten çok stres oldum artık

dolarkes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Buradakilerin bazılarını bakma salalmayı seviyorlar biraz sonra çıkışa geçsin 6 olurmu derler takma onları gümüş her jarikarda çıkacak

0BeğenmedimŞikayet

S_Y ()

Aynen benide ilk defa aldım 5.25 çokta değil 4k düşer dediler hemen dün nasıl yükseldi birden

0BeğenmedimŞikayet

tulaytan37 ()

Hocam benım 5.30 dan 6 K 5.37 den 7 K var sizce yükselir mi buradakiler benı çok tereddüte sokuyor içim sıkıldı

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

5.50-5.60 bandını tekrar görür mü ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Xauxag grafik 1g tetikliyor 88.14

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Düşüş kaça kadar bekleniyor?

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Tl hic yok hocam cok uzgunum

0BeğenmedimŞikayet

Ramakkala ()

Hocam powel ekonomi olarak iyi konuşmadı. Endüstriyel ürün olan gümüş ün düşmesi normal değilmi. Sonuçta altın farklı bir metal.

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

İnan derim sonra çıkar vicdan azabı çekerim üzülürüm TL niz varsa ortalama düşürün benim altlardan mal olsa elimde hiç endişe etmem ama yok ve ben al satçı yım o yüzden siz bana bakmayın ama rakamlarına bakınız iyi çalışıyor lar gerçekten nereye gider nereden döner ytd

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakangny ()

hedef 30$ illa gevşeme olur ha 4 ha 4.5 bekleyip görmek gerek

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Bu gumus daha fazla dusmese bari 11k eridi

hakangny için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakangny ()

bekliyeceksin mecbur bende zamanında 390 dan aldımdı tl dolar 7.20 oldugu zaman 2 ay bekledim 16 bin tl şimdi gelio keyif bozmadan sabırlı beklemek

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Tl hic yok

hakangny için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakangny ()

elinizde tl var ise düşebilecegi yerden tekrar alabilmek ve beklemek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum