Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 15:13:49
EUR 35.0085 15:13:49
USD 32.2630 15:13:49
ALTIN ONS $2388.8450 15:13:49

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Altin ons hareketleri olasi destek direnc noktalari mavi fan cizgimiz 1920 lerden geciyor direnc olarak calisacaktir

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Abi benim sizden nacizane tek isteğim destek direnç kırıldı demeniz olur. Garafikten anlamıyorum.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

üstad benim vergiler dahil 5.01 stop nereye katmalıyım sizce geçen 4.92 indi eklemedim bende eski yerine geldi

0BeğenmedimŞikayet

Ibrahim3459 ()

Stop da beklemek nedir açıklayabilirmişim ustad

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Ben stop yapsam kesin iğne atar çıkar yine. ::)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İns. Ustadim elimden Geleni yaparim ins.

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Guzel ornek teskil etmedin ama ustadim :) terste kalmak istemeyen stop kullanmali soyle dusunelim suana kadar stop kullanmadiniz dustu 3 ay bekledini karla sattiniz ancak 3 ay zararda beklemek yerine stop olsaydiniz 3 ay karda bekleyedebilirdiniz ons gumus 48 lere ciktiginda 45 lerden girdiginizi dusunulelim ve stopsuz devam ettiniz 48 lerde haberler cosuyor tabii herzamanki zirve muhabbetleri 100 e gider soylemleri hop 45 oldu 38 dedinizki duzeltmesini yapti artik hedef 50 bekledini 44 lere geldi parayi kurtaramadik stopsu devam hop 26 ... Kac yil beklemek lazim parayi kurtarmak icin ustadim yanlis anlamayin herzaman bu kadar sansli olmayabilirsiniz

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Eyvallah üstadım emeğine sağlık teşekkür ederim . Sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var daha

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Oyle dusunme ustadim durum acik ortada oyle bir dusunce olustu ve satmaniza vesile oldu nasibiniz oraya kadarmis diyip islemin arkasindan bir daha bakmamayi duygusal bag kurmamayi kural haline getirin firsatlar bu piyasada hic bitmez alirkende satarkende sabretmek onemli

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Stop kullanmak tabiki gerekli ama ben hayatımda hiç kullanmadım. Çünkü yatırım parasını ihtiyaç dışı olarak ayarlarım hep. Düşsede en fazla zamanımı kaybederim. Benim gibi yapanlar hiçbir zaman zararına satmaz zaten. En fazla kardan zarar.
Umarım herkesin zarar edeceklerse kardan zararları olur.

0BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Ama bu defada bankalar farkı açıyor

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Gr 408 lerdeyken gümüş 5 dayandı. Bende gr yükselmiyor diye gümüşü geri çekilecek diyerek sattım ama çok erkenden gçnderdim işin kötü tarafı. Şimdi arkasından bakıyorum trene :))

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Oyle gorunuyor gumus bu piyasanin durumu ortada sıkı takip gerek

Kagü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Haklisin ustadim 24 subat dususunde 2.40 a kadar ne saglam destekler vardi ancak ustadim arladigin bir sey var destek direnc takibini biz neden yapiyoruz stop noktasi belirleyebilmek icin degilmi destek mestek dinlemez eyw ama destek dinlemezken biz kendimizi stopla guvenceye almaliyiz o yuzeen destek direncler bizim icin cok onemli takip edilmeli

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Tesekur ederim olumlu gidiyor gibi sizce

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Yine ayni hareketleri yapiyorlar aslinda ustadim ikiside yukari yonlu suanki hareketleri

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Arkadasimiz nereye kadar cikar diye sormustu ona istinaden soyledim sorulan sorunun bir sinirinin olmadigini anlatmak icin verdigim bir ornekti ons 45 leri gorse 10 lar gorulurdu zaten ama :)

0BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Bi an şok oldum

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Üstadım düne kadar gümüş ons altın onsla beraber gidiyordu bugün neden ayrıştı.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Kesinlikle hayir

0BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Direk 10 atabilirmi

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Fiyati ivmeli bir sekilde asagi basmazlarsa fiyat en fazla 22.25 civari bunun altina basarlarsa 21.60 21.25 ler bizi bekler 21 .25 alti kirdigi kanala geri giris yaptigini kanal sonu olan 18.97 ye kadar goturur ancak bu tabiki bizim olumsuz senaryomuz destek direnclere gore bakmaya devan etmek lazim verdigim rakam aralarindada bir suru buyuklu kucuklu destek direncler bulunmakta

Hassansabbah için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Doğan bey yanlış anlamayın ama gümüş dahil tüm yatırım araçları destek direnç te dinlemiyor çoğu zaman. tamam destek dirençler yön belli olmasada bize ipucu verebilir ama Dünya da oluşan bazı dinamikler destek dirençleri 5 dk da delip geçebilir. Bunu size bir eleştiri algılamayın. emek veriyorsunuz hakkınız ödenmez, bazılarına ders olsun diye yazıyorum. elde ne var ne yok girenler, kredi çekip yatıranlar burda sizin gibi emek harcayanların verdiği değerlere göre yatırım yapıyorlar. Allah kimseyi terste bırakmasın ama sert düşebilme ihtimalini de herkesin düşünmesi lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

Gün içi beklediğiniz en düşük fiyat?

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim nereye kadar cikar diye sorarsaniz bunun siniri yok 6. ** Lerden 10 a kadar cikar nereye kadar duserdede ayni sekilde daha oncede soyledigim gibi uzak noktalarda hedef belirleyin ama takibi hayallere gore degil gunluk hareketlerine gore destek direnclere gore yapiniz onemli olan tutacakken ne yapilmalidir

Faysallll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Sende saol ustadim

THY54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cumlemizen ins Ustadim

Secretman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim hayirli kazanclar

Paralı_parasız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paralı_parasız ()

Anladım hocam iki taraflı iş yapmak en akılcı olanı Çok teşekkür ederim ilginiz için

0BeğenmedimŞikayet

Secretman ()

Allah razı olsun sagolun hocam şimdi anladım o halde diyebilirmiyiz daha stoplamaya çok zaman var

3BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Son sicrayislar derken genel tanimlama yapmistim genel trend sonlarinda duzeltmeye girmeden once kucuk asagi salinimlarla indikayorlerin cok sismis olmasi indirirler yukarida yer acar tekrar fiyati ziplatirlar bunu defalarca yaparlar insanlar yine ayni hareketleri yapiyor diye tekrar tekrar alik yaparlar sonra bir bakarsin ziplayan sey birden cokmus neden insanlar terste kalirin aciklamasi aslinda tamda budur o yuzden hep stopsuz olmaz diyorum ustadim

Secretman için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum